BestCredit відгуки клієнтів. Кредит цілодобово, отримання за 8 секунд

Не завжди легко правильно розпоряджатися своїми грошима і при цьому завжди залишатися в плюсі. На навчання фінансової грамотності може піти багато років. Що робити в тому випадку, якщо терміново знадобилися гроші?

Є декілька варіантів вирішення фінансових проблем. Це звернення до друзів або родичів, оформлення кредиту в банку або в мікрофінансовій організації BestCredit. У тому випадку, якщо потрібна невелика сума грошей на відносно короткий строк останній варіант буде найбільш прийнятним.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Детальна інформація про компанію BestCredit

На українському ринку кредитування працює велика кількість мікрофінансових організацій. Людині, якій вперше знадобився кредит, складно зробити правильний вибір, так як всі вони намагаються запропонувати найвигідніші умови кредитування і забезпечити сервіс на найвищому рівні.

Потреби клієнтів прекрасно розуміє мікрофінансова організація BestCredit, яка створила сучасний онлайн-сервіс для отримання кредитів через інтернет. Клієнти компанії залишають позитивні відгуки про її роботу. Тому взяти кредит в BestCredit дуже просто. Вашій увазі пропонується невеликий огляд мікрофінансової організації, який допоможе прийняти правильне рішення.

1.2 Процентні ставки і сума кредиту, на яку можуть розраховувати клієнти BestCredit

Максимальна сума, на яку можуть розраховувати клієнти, становить 10 000 гривень. Отримати її можна на досить тривалий термін, який становить 90 днів. Людина, яка вперше звернулася до мікрофінансової організації, може розраховувати на суму до 1200 гривень.

Що стосується процентної ставки, то вона однакова для всіх позичальників – як для новачків, так і для постійних клієнтів. Її розмір становить 1,65%. На відміну від банківських установ, відсотки за користування кредитними коштами нараховуються щодня.

1.3 Хто може отримати кредит?

BestCreditНезважаючи на досить лояльне ставлення до своїх клієнтів, компанія пред’являє до них певні вимоги.

Отримати кредит може громадянин України, зареєстрований і проживає на її території. Його вік повинен становити від 19 до 60 років. В наявності має бути паспорт, ідентифікаційний код, діюча банківська картка одного з українських банків, номер мобільного телефону.

Слід зазначити, що мікрофінансова організація готова надати кредит офіційно непрацевлаштованим громадянам.

1.3 Переваги та недоліки компанії BestCredit

Завдяки численним перевагам компанії BestCredit кількість задоволених клієнтів стрімко збільшується. Вони відзначають наступне:

 • якісне та швидке обслуговування;
 • відсутність зайвих формальностей;
 • діюча програма лояльності для постійних клієнтів;
 • можливість отримати фінансову допомогу безробітним громадянам.

До недоліків компанії можна віднести невелику суму кредиту і відсутність можливості отримати гроші готівкою.

2. Як оформити кредит в компанії BestCredit?

Отримати кредит від компанії BestCredit дуже просто. Інноваційні технології дозволяють клієнту впоратися з цим завданням всього за 15 хвилин. Головне, слідувати інструкції і уважно заповнювати запропоновані системою поля.

2.1 Покрокова інструкція

 1. Заповніть заявку. У відповідних полях вкажіть особисті дані, місце проживання та прописки. Також необхідно внести номер телефону, а при наявності — адресу електронної пошти.
 2. Зробіть фото з паспортом в руках. Для цього можна використовувати веб-камеру.
 3. Додайте банківську картку і пройдіть її верифікацію. Банківська картка повинна належати одному з українських банків. Простежте, щоб вона не була простроченою.
 4. Дочекайтеся відповіді. Це займе не більше 15 хвилин.
 5. Зніміть кошти зі своєї банківської картки. У разі позитивної відповіді вони надходять на картку клієнта моментально.
BestCredit
BestCredit – позика на картку онлайн за 8 секунд!

2.2 В яких випадках клієнт отримує відмову в кредиті?

Клієнт може отримати відмову в кредиті з найрізноманітніших причин. До найпоширеніших можна віднести наступне:

 • недостовірно зазначені дані, або помилки, допущені при заповненні анкети;
 • прострочена або не пройшла верифікацію банківська картка;
 • непогашені кредити, оформлені раніше;
 • невідповідність вимогам до позичальника, встановлених компанією.

3. Як погасити кредит, і що необхідно знати про його прострочення?

Є декілька способів погашення кредиту. Оплатити борг можна:

 • банківською картою через особистий кабінет на сайті МФО;
 • готівкою у відділенні будь-якого українського банку, що діє на території країни;
 • через інтернет-банкінг;
 • в терміналі самообслуговування.

3.1 Як уникнути штрафів у разі несвоєчасного погашення кредиту?

Звертаючись в мікрофінансову організацію, слід пам’ятати про те, що кредит необхідно погасити своєчасно. У разі прострочення клієнта чекають неприємності, пов’язані з нарахуванням відсотків і штрафів. Якщо позичальник відмовляється виконувати свої зобов’язання по кредиту, мікрофінансова організація звертається до суду, а стягненням боргу займаються колекторські компанії.

МФО лояльно ставиться до всіх своїх клієнтів. Вона пропонує вирішити проблему з простроченням шляхом оформлення пролонгації договору. Дана послуга абсолютно безкоштовна. Єдине, що необхідно враховувати клієнту — це відсотки, які слід сплатити для того, щоб продовжити договір кредитування.

Для клієнтів компанії пропонується ще одна функція — можливість дострокового погашення кредиту. Вона дуже вигідна і дозволяє заощадити на відсотках. Справа в тому, що позичальник платить тільки за ті дні, які він користувався кредитними коштами.

Громадяни України, які скористалися послугами компанії BestCredit, відзначають прозорі умови кредитування, зручний і зрозумілий сайт і швидке отримання кредитних коштів, що здійснюється за лічені хвилини. Компанія BestCredit рада допомогти всім бажаючим впоратися з фінансовими проблемами.

3.2 Промокод BestCredit

Плануєте скористатися кредитними пропозиціями від BestCredit за максимально вигідними процентними ставками? Без обов’язкових прихованих платежів та інших хитрощах кредиторів? В такому випадку, не зайвим буде підписатися на новини нашого порталу, щоб першими дізнаватися про всілякі акції від мікрофінансової організації!

4. Контакти BestCredit

E-mail: bestcredit2017@gmail.com

Телефон: +38 067 209 36 17

Оформить кредит в BestCredit

5. Відгуки про BestCredit

У тому випадку, якщо ви хочете знайти оцінку роботи BestCredit від користувачів, то тільки у нас у вас буде можливість дізнатися різні відгуки про даному МФО. Не зайвим буде відзначити той факт, що компанія BestCredit цілком тривалий час проводить видачу невеликих за обсягом кредитів в онлайн режимі своїм клієнтам з низькою процентною ставкою! Багато користувачів щодня беруть кредит в цій компанії! На даній веб-сторінці ви зможете перевірити чимало різних оцінок про кредитну організацію, які напевно допоможуть вам в оформленні кредиту!

Rate article