Безвідсотковий кредит

На сьогоднішній день кожна людина, яка має доходи або майно для застави може отримати в банку кредит. Кількість і різноманітність пропозицій сприяє тому, що тепер отримати кредит можна на будь-які цілі. Але найзагадковішою і цікавою пропозицією є безпроцентний кредит. Така пропозиція дуже заманлива, адже кому хочеться платити зайві гроші.

Якщо розглядати це питання з точки зору законодавства, то ніяка кредитна організація не має права видавати гроші в кредит без виплати певних відсотків. Тому про повністю безоплатний кредит не може бути й мови.

Але це не означає, що ви не можете користуватися кредитними грошима повністю безкоштовно.

Цією кредитною пропозицією без відсотків є кредитна картка, за якою діє пільговий період.

Маючи таку картку, ви зможете користуватися кредитними грошима повністю безкоштовно, якщо встигнете їх повернути за певний період часу. Різні банки встановлюють різні терміни в якості пільгового періоду. Найпоширенішим терміном є місячний період. І якщо ви зняли з картки готівку або сплатили нею покупку, але повернули ці гроші до закінчення пільгового періоду, то ваша переплата за користування кредитом буде нульовою.

У випадку з такою карткою необхідно враховувати той факт, що пільговий період починається з моменту формування виписки. Якщо виписку складають на початку місяця, а покупка здійснена в кінці, то від повного кількості днів пільгового періоду необхідно відняти кількість днів між випискою і здійсненням покупки.

ПриватБанк

Наявність пільгового періоду на кредитних картках є прекрасним стимулятором для розвитку конкуренції на фінансовому ринку, а також підвищує зручність користування кредитними картками для оплати здійснених покупок.

Всім здасться дивним той факт, яка вигода банкам від таких пропозицій як Безвідсотковий кредит. Адже банки не можуть працювати собі в збиток. Але вся вигода в тому, що банки укладають договори з магазинами і націнка на товар, придбаний вами, ділиться між магазином і банком. Таким чином, магазини збільшують свій товарообіг, а банки отримують свій невисокий, але все-таки прибуток.

Підводні камені безвідсоткового кредиту

Напевно, ніхто не буде сумніватися в істині відомої всім приказки про сир в мишоловці. Інтерес людини до чогось підозріло безкоштовного ніколи не пропадав. Саме тому багато хто мріє отримати щось, не заплативши за це ні копійки, не докладаючи жодних зусиль. У свою чергу власники «безкоштовного сиру» на всьому цьому відмінно заробляють, наприклад так званими «власниками» є банківські організації.

Насамперед, варто усвідомити для себе, що банківська установа, яка має у своєму штаті велику кількість співробітників ні за що на світі не буде створювати продуману і дуже зручну систему кредитування, метою якої буде безкоштовне забезпечення грошима всіх жителів країни. Найчастіше подібні оголошення, наприклад, такі як «безвідсоткова позика» – це тільки добре продумана реклама, яка привертає нових клієнтів, але містить при оформленні цього кредиту занадто багато різних умов.

Більшість позичальників пізно усвідомлюють про всі ці умови і вимоги, які мають на увазі оформлення такого «вигідного» кредиту. А все це пояснюється тим, що потенційні клієнти не читають і не звертають увагу на інформацію про конкретний вид кредиту до того, як приходять в банк, щоб оформити його.

Але варто відзначити, що розстрочки без відсотків, які є на ринку банківських продуктів, є дуже популярними, як серед клієнтів покупців в магазинах, так і серед тих, хто пропонує подібний варіант продажу товару. У даному сегменті лідером по праву став споживчий кредит, який надається на конкретні товари. У такому випадку варто бути дуже обережним, оскільки не секрет, що «халява» легко може обернутися для покупця неймовірно величезними відсотками переплати. Все це пояснюється тим, що у багатьох магазинів знижка окупає лише кілька місяців по кредиту, а якщо позичальник не встигає його сплатити у встановлені терміни, тоді кредит зростає в кілька разів, що мається на увазі під штрафними санкціями.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Звичайно, кредит без відсотків – це дуже приваблива пропозиція, але до того, як оформити покупку за такою програмою кредитування, варто звернути увагу на приховані платежі. Найчастіше банки не озвучують їх клієнту і не вписують в суму основної переплати, але вони можуть описати їх дрібним шрифтом де-небудь в кінці кредитного договору, тому варто все перечитати чи поставити пряме запитання своєму кредитору. В іншому випадку, наприклад, замість 22% річних доведеться виплатити 30.

Часто платою за безвідсотковий кредит є комісія або плата за обслуговування картки.

Якщо клієнт користується золотою кредитною карткою і по його рахунку постійно відбувається великий оборот коштів, то в такому випадку сума комісії компенсується великими сплатами відсотків за проведені операції. Але якщо клієнт не є власником золотої картки, швидше за все, з його рахунку будуть списуватися кошти за користування кредитною карткою. Необхідно уточнити цей факт у фахівця, який вас обслуговує, та знати, що при закритті карти, необхідно зупинити нарахування платежів. Бажано факт закриття картки підтверджувати випискою, яку можна пред’явити в суді у разі автоматичних нарахувань суми комісії та пені на несплату даних платежів.

Також важливо перевіряти інших автоматичних платежів за кредитними картками. СМС-інформування про зміни балансу часто є платною послугою, тому якщо карта заходить в мінус, а ви про це не знаєте, може статися така ситуація, що навіть 2 гривні прострочення кредиту можуть вилитися у велику заборгованість на тисячі гривень за рік.

Головне правило-завжди контактувати з банкірами і фіксувати закриття картки разом з усіма автоматичними платежами.

Rate article