Cashinsky – оформлення кредиту з отриманням на карту, переказ за 14 хвилин

Нещодавно на українському ринку кредитування з’явилася нова мікрофінансова організація Кашинський. Пропрацювавши трохи більше року, вона довела, що може стати лідером серед компаній, що надають мікрофінансові послуги.

У цій компанії дуже легко отримати кредит практично кожному позичальнику. Якщо ви відчуваєте проблеми з кредитуванням у вашому банку, значить ви без особливих зусиль зможете позичити гроші в Кашинському. Для цьго потрібно лише скористатися їхнім зручним сервісом видачі позик онлайн.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення

1. Кредити в Cashinsky: детальна інформація

Клієнти компанії Кашинський залишають позитивні відгуки про її роботу і відзначають зручність використання даного сервісу. Його основна особливість – можливість роботи на мобільному пристрої, що надзвичайно актуально для сучасної людини.

Cashinsky

Перед зверненням в компанію необхідно уважно вивчити умови надання кредитів, адже на ринку існує безліч мікрофінансових організацій. Кожна з них має свої особливості та переваги.

1.1 Під який відсоток видається кредит в компанії Cashinsky?

Клієнти, вперше звернувшись в компанію Кашинський, можуть оформити позику на дуже вигідних умовах. Процентна ставка для них становить всього 0,01% в день. Що стосується постійних клієнтів компанії, то вони можуть взяти кредит під 1,9%. Також вони беруть участь у програмі лояльності, яка дає можливість скоротити витрати на 40%. Розрахунок процентів та загальної суми до повернення проводиться за допомогою кредитного калькулятора, який представлений на офіційному сайті мікрофінансової організації. Також з його допомогою можна дізнатися кінцеву дату повернення кредитних коштів.

1.2 Які вимоги пред’являються до позичальника?

Фінансову допомогу від компанії Кашинський можуть отримати не всі громадяни, а лише ті, які відповідають встановленим критеріям:

 • клієнтами можуть стати громадяни України, які мають паспорт та ідентифікаційний код;
 • на момент звернення до МФО, їхній вік повинен становити від 18 до 60 років;
 • для отримання кредиту клієнт повинен мати в наявності діючий номер мобільного телефону, інтернет і банківську картку.

1.3 Переваги та особливості співпраці з компанією Кашинський

На перший погляд, всі мікрофінансові організації видають кредити на однакових умовах. Насправді, кожна з них має свої переваги і особливості. Що пропонує своїм клієнтам компанія Cashinsky, і чим вона відрізняється від інших МФО? Розглянемо детальніше.

Більше 95% клієнтів отримують фінансову допомогу від компанії Кашинський. З цього випливає, що отримати кредит в Cashinsky досить просто. Компанія взаємодіє з клієнтами в онлайн-режимі, тому для отримання позики немає необхідності відвідувати банки, різні кредитні організації і стояти в чергах.Оформлення кредиту не передбачає надання довідки про працевлаштування та доходи. Клієнту достатньо пред’явити паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Кашинський пропонує вигідні умови погашення кредиту. Оплату можна зробити як готівкою у відділенні одного і банків, так і за допомогою карти. Заповнити реєстраційну форму не складе ніяких проблем. Впоратися з цим може навіть новачок. Заявка клієнта розглядається дуже швидко. Користуватися сервісом можна за допомогою мобільного пристрою. Компанія дотримується політики конфіденційності і гарантує безпеку особистих даних своїх клієнтів. Оформити позику можна в будь-який час.

Кашинський
Кашинський – швидкий кредит онлайн на картку в Україні.

Звертаючись в компанію Cashinsky, слід враховувати всі особливості співпраці з нею. Зокрема, досить високу процентну ставку, яка виправдовується максимально швидким виведенням коштів на карту. Також слід враховувати те, що особливих поблажок при простроченні кредиту немає. Боржника очікують штрафні санкції, а в разі їх ігнорування проблеми з колекторськими компаніями та правоохоронними органами.

2. Що необхідно знати про отримання кредиту в компанії Кашинський?

Незважаючи на популярність мікрокредитування, не всі громадяни знають, як працюють МФО. Отримання позики в них завжди асоціюється з довгими чергами, великою кількістю документів, поручителями і, звичайно ж, частими відмовами. Мікрофінансові організації працюють зовсім по-іншому, і тому кредит тут можна оформити за максимально короткий термін. Головне – ретельно вивчити процедуру оформлення, а все інше зробить компанія.

https://youtu.be/MkeTxz76Qvc

2.1 Керівництво по оформленню позики в Кашинський

 1. На кредитному калькуляторі необхідно вказати необхідну суму кредиту і термін, на який він оформляється.
 2. Заповнивши форму, потрібно створити свій аккаунт.
 3. В докладній анкеті, що складається з декількох частин, необхідно вказати всі свої дані.
 4. У ФОРМІ про майно і членів сім’ї необхідно вказати наявність нерухомості, автомобіля, дітей і відповісти на інші питання. Також система запитує контакт особи, яка зможе підтвердити достовірність зазначених даних.
 5. В анкеті про працевлаштування та доходи потрібно вказати місце роботи і щомісячний дохід.
 6. Для додавання банківської картки необхідно внести всю інформацію про неї і подбати про те, щоб на ній була невелика сума. Вона буде списана і знову повернута на рахунок для проходження верифікації карти.

Після ретельної перевірки всіх внесених даних потрібно відправити заявку на розгляд.

 

Слід зазначити, що на деяких етапах оформлення позики на телефон приходять коди. Їх необхідно вводити у відповідні поля для підтвердження тієї чи іншої інформації.

2.2 Причини відмови в позиці

В деяких випадках клієнти компанії Кашинський отримують відмову в кредиті. Найчастіше, це пов’язано з помилками, допущеними під час заповнення анкет, а також з помилками, що виникають під час верифікації карти. Причиною відмови може стати вчасно не погашений попередній займ, або недавно сплачений борг, який ще не зарахувався системою.

3. Як повернути борг?

Компанія пропонує зручні умови повернення боргу по кредиту. Щоб повернути кредит в Cashinsky є чимало способів. Отже, кожен клієнт може вибрати метод повернення позики на свій розсуд. Розглянемо їх більш детально.

3.1 Способи повернення боргу

 1. Особистий кабінет на сайті МФО;
 2. Приват 24;
 3. Відділення одного з українських банків.

3.2 Прострочення і пролонгація кредиту

Прострочення кредиту стане причиною нарахування штрафу. Ставка для боржників з першого дня прострочення збільшується до 3%. Щоб цього уникнути, можна продовжити позику. Процедура пролонгації проводиться після виплати відсотків за користування кредитними коштами. Деталі продовження позики можна дізнатися на гарячій лінії компанії.

3.3 Промокод від Cashinsky

Іноді мікрофінансова організація Cashinsky проводить різні акції. Також можна і отримати промокоди, або спеціальні бонуси на отримання нових онлайн кредитів. Все це лише додає до рейтингу МФО ще більше плюсів, адже багато клієнтів намагаються взяти кредит на максимально вигідних умовах.

4. Контакти Cashinsky

Адреса: 50, проспект Науки, Київ, Україна, 03083

Час роботи: Цілодобово

Телефон: +380 44 364 0646

Електронна пошта: support@cashinsky.com.ua

Оформить кредит в Cashinsky

5. Відгуки про Cashinsky

Якщо ви шукаєте оцінку фінансової роботи Cashinsky від реальних людей, то у формі коментарів можна подивитися правдиві відгуки про цього кредитора. Крім цього компанія Cashinsky тривалий час видає позики в онлайн режимі користувачам без прихованих умов! Чимало користувачів щодня беруть позики у Кашинського! Однак перед оформленням позики, слід все перевірити ще раз у відгуках. Саме так у вас з’явиться можливість отримати хороший кредит без зайвих переплат в майбутньому.

Rate article