Де в Харкові можна взяти кредит?

Кредит — це угода між двома сторонами, при якій одна сторона передає другій будь-яку матеріальну цінність у тимчасове володіння. Позичальник зобов’язується повернути борг в означений термін, виплатити комісію у вигляді відсотків і дотримуватися інших правил укладеного договору.

Взяти кредит в Харкові може будь-який громадянин, який досяг повноліття і має регулярний дохід.

Кредит у Харкові з поганою кредитною історією

Кредитна історія — це записи банку про клієнта, які включають:

 • скільки разів і на яку суму було оформлено позику;
 • чи дотримувався клієнт умови договору;
 • чи вносив депозити і відсотки в обумовлений термін і так далі.

Погана кредитна історія з’являється, якщо позичальник відмовився дотримуватися правила контракту, затримав виплату депозиту або прострочив термін дії договору без поважної на те причини.

Для того, щоб отримати кредит в Харкові з поганою історією, клієнт може звернутися в МФО (мікрофінансові організації). Такі компанії не встановлюють жорстких вимог по відношенню до своїх клієнтів і не дивляться на їхню кредитну історію. Однак велику суму в такому місці отримати не вдасться: постійні клієнти можуть оформити позику, розміром до 15 000 гривень, нові ж — максимум до 3-4 тисяч.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

За допомогою цих же мікрофінансових організацій можна поліпшити стан кредитної історії. Для цього клієнту необхідно оформити кілька маленьких позик і вчасно погасити їх. Це займе певну кількість часу, проте позитивно позначиться на кредитній історії.

Також позичальник може скористатися послугами посередника. На сучасному фінансовому ринку існують безліч брокерів, які допомагають клієнтам отримати бажаний кредит. Однак за свої послуги такі підприємці вилучають процентний податок, близько 10-15% від загальної суми позики. При виборі даного способу варто також уникати “чорних” брокерів. Для здійснення своїх послуг вони можуть використовувати незаконні методи, що в підсумку може призвести не тільки до погіршення і без того поганої кредитної історії, але й до кримінальної відповідальності.

Для того, щоб уникнути поганої кредитної історії, клієнту необхідно просто виплачувати борг в строк і без затримок.

Кредит у Харкові без довідки про доходи

Для того, щоб отримати будь-який тип кредиту, потенційний позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути у віці 21-70 років;
 • бути офіційним громадянином України;
 • мати трудовий стаж мінімум один рік;
 • бути платоспроможним.

Позика без довідки про доходи можлива, якщо позичальник має регулярний офіційний або неофіційний (пенсія, стипендія і так далі) дохід і збирається взяти в борг невелику суму грошей. При бажанні отримати позику на велику грошову суму, довідка про доходи є обов’язковою умовою для розгляду заявки і подальших процедур.

Отримати кредит в Харкові без довідки про доходи можна за допомогою наступних методів:

 • оформлення кредитної картки. Така карта буде мати обмеженим кредитним лімітом, однак на неї можливе зарахування позики без надання довідки;
 • взяти кредит під заставу майна. Клієнт може надати в якості застави практично будь-який предмет зі свого майна. Головне, щоб його вартість, у разі невиплати платежів, покривала суму кредиту і процентних накопичень, а також була правовою власністю позичальника.

Кредит у Харкові без офіційного працевлаштування

Найважче отримати кредит особам, які не досягли двадцяти одного року і не мають офіційного працевлаштування. Адже у таких людей найчастіше немає можливості оплачувати внески у відведений термін, тому банки побоюються подібних клієнтів.

Отримати кредит в Харкові без офіційного працевлаштування можуть тільки особи, які досягли 21-річчя і є офіційними громадянами України. Для оформлення позики позичальник може звернутися в МФО. Там йому можуть видати кредит, сумою до 10 000 гривень і з терміном дії 30 календарних днів.

Ще одним варіантом є кредитні брокери. Вони самостійно шукають для своїх клієнтів найвигідніші і оптимальні пропозиції, але за їхні послуги позичальник повинен сплатити суму мінімум в 10-15% від кредиту.

Кредит у Харкові ПриватБанк

ПриватБанк є найбільшим і одним з лідируючих приватних банків на території України. Його послугами активно користується приблизно третина всього населення країни.

Отримати кредит в Харкові ПриватБанк може будь-який повнолітній громадянин України. У деяких випадках організація видає кредит навіть вісімнадцятирічним клієнтам.

Приватівським аналогом онлайн-кредитів, що видаються МФО, є «швидкий кредит». Варто відмітити, що будь-який кредит компанія перераховує на банківську картку позичальника. Можливості отримати кредит у вигляді готівкових коштів немає.

ПриватБанк

«Швидкий кредит» видається на 12 або 24 місяці, а його максимальна сума становить 50 000 гривень. Однак спершу доведеться сплатити разову комісію, яка становить 4,59% від суми позики. Далі кожен місяць разом з платежем клієнт повинен вносити такий же відсоток від загальної суми боргу.

Для оформлення такої позики клієнт повинен зайти на офіційний сайт банку. Саме там можна пройти наступні етапи процедури:

 • визначитися з сумою;
 • ввести пароль, який прийде на мобільний номер у вигляді смс;
 • вказати номер банківської картки;
 • ознайомитися і прийняти умови кредитного договору.

Після завершення реєстрації заявки та її схвалення гроші надійдуть на карту протягом найближчих 20-25 хвилин.

Кредит у Харкові у приватної особи

Оформлення позики у приватної особи є досить небезпечним і ризикованим способом отримання коштів у борг. Для того, щоб отримати кредит в Харкові у приватної особи і не зіткнутися з шахраєм, клієнту необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Завірити договір у нотаріуса.
 2. Завірення договору необхідно проводити в момент, коли приватний кредитор передає позику позичальнику.
 3. Уникати кредиторів без офіційного дозволу на ведення такої діяльності.

Користуватися послугами приватних кредиторів варто тільки в самих крайніх випадках. Такі підприємці є не найнадійнішими людьми. А часта співпраця з ними може принести безліч проблем різного характеру.

Rate article