Експрес позика

Інтернет зробив наше життя набагато комфортнішим. Це стосується і фінансової сфери. Сьогодні оформити експрес позику в Україні можна не виходячи з дому чи офісу. Для цього потрібна мінімальна кількість документів і доступ в Інтернет через комп’ютер або смартфон.

Розглянемо детальніше, що таке позика експрес? Це кредит, який оформляється через інтернет в одній з мікрофінансових організацій, що здійснюють свою діяльність на території країни.

Чому даний вид позик настільки популярний? Тому що, намагаючись отримати гроші якомога швидше, людина шукає найвигідніші варіанти кредитування. Експрес-позики є досить поширеними і популярними, тому вони видаються практично всіма гравцями ринку мікрокредитування. Але, як показує практика, найбільш вигідні умови отримання кредитних коштів пропонують мікрофінансові організації. На відміну від банків, вони більш лояльно ставляться до всіх своїх клієнтів, не вимагають багатьох документів, а в деяких випадках, видають кредити навіть тим громадянам України, у яких немає постійного місця роботи, стабільного доходу або є проблеми з кредитною історією.

Трохи історії про експрес позики

Мікрофінансові організації впевнено розширюють свою клієнтську базу. Причина в тому, що в порівнянні з кредитами, оформленими за традиційною схемою в банківській установі, мікропозики мають безліч переваг.

Кілька десятків років тому мікрокредитування переслідувало благодійну мету. Ця послуга надавалася біднякам, які опинилися в скрутному фінансовому становищі і не мали можливості самостійно вибратися з убогості. Допомогти їм зголосився Мухаммед Юнус – професор економіки, який, перш ніж знайти вихід із ситуації, обходив безліч фінансових установ з метою вибити кредити для нужденних людей. Дізнавшись справжні наміри професора, йому відмовляли. Тоді він взяв справу в свої руки і з подивом зрозумів, що навіть невелика сума може врятувати людину. В результаті професор отримав не тільки моральне задоволення від того, що допоміг людям, а й непоганий дохід.

Згодом мікрокредитування перестало бути прерогативою виключно бідних людей. Кредити стали доступними для всіх, у кого виникала потреба в невеликій сумі грошей. Завдяки технічному розвитку, сьогодні подати онлайн заявку на позику-експрес, можна зі свого домашнього комп’ютера. При цьому не потрібно застави, великої кількості документів і поручителів.

Як отримати Експрес-позику?

Більшість МФО, що працюють на території України, не мають своїх офісів, а надають кредити виключно через інтернет. Сьогодні на ринку кредитування працює велика кількість таких компаній. Всі вони пропонують вигідні Експрес позики, але при цьому слід знати, що між ним є істотні відмінності.

Експрес кредит
Експрес позику на картку онлайн в Україні отримати дуже просто!

Перш за все, це розмір відсотків. У всіх МФО він відрізняється. Широкий перелік мікрофінансових організацій, що працюють через інтернет, дозволяє вивчити кілька варіантів і вибрати найбільш вигідний.

Кожен день з’являються нові експрес позики, тому в процесі їх вивчення можна відшукати різні акції та вигідні пропозиції.

Різноманітність пропонованих варіантів дуже велика, незважаючи на те, що новачкам надають суму не більше 2-3 тисяч гривень.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Головна перевага мікрокредитування в тому, що онлайн заявка на кредит оформляється протягом декількох хвилин, що дуже важливо для тих людей, кому терміново знадобилися гроші. Саме тому даний вид кредитування називають позикою експрес.

Що потрібно зробити, щоб оформити заявку?

Дотримуйтесь наступних правил.

 1. Заповніть анкету, розміщену на сайті мікрофінансової організації, вказавши в ній свої особисті дані. Надавайте правдиві дані, так як достовірність інформації перевіряється. У разі виявлення порушень, швидше за все, в кредиті відмовлять.
 2. Надішліть заявку і чекайте відповіді мікрофінансової організації. Оформивши належним чином заявку на позику експрес, рішення без відмови прийде всього за кілька хвилин.
 3. Як правило, позичальник самостійно вибирає, яким способом вивести гроші. У більшості випадків, це банківська картка або одна з електронних платіжних систем.

Повернення кредитних коштів може здійснюватися кількома способами:

 • шляхом банківського переказу;
 • виведення коштів з рахунку або за допомогою електронного гаманця.

Переваги експрес-позик

Позика-експрес – найефективніший спосіб швидко отримати кредит. Підібравши для себе вигідний варіант кредиту і оформивши його в онлайн-режимі, клієнт має можливість в найкоротші терміни поліпшити своє фінансове становище. МФО, що надають послуги на території України і зареєстровані в установленому законом порядку, гарантують своїм клієнтам:

 1. Просте і зручне оформлення експрес-позик;
 2. Великий список позик, які можна отримати в онлайн-режимі, що дає можливість подати заявку в кілька організацій і вибрати найбільш вигідні умови;
 3. Швидке рішення про видачу експрес-позики, яке приймається протягом декількох хвилин;
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, якому потрібна була фінансова допомога;
 5. Онлайн-співпраця, завдяки якій не потрібно відвідувати офіс;
 6. Мінімальна кількість документів. Мікрофінансові організації вимагають виключно паспортні дані. У деяких випадках їм може знадобитися довідка про офіційне працевлаштування та доходи.
 7. Гаряча лінія, що працює в цілодобовому режимі. Клієнт в будь-який час може зателефонувати і вирішити всі питання, що стосуються оформлення або погашення кредиту.

Експрес-кредитування має свої особливості, які необхідно знати, звертаючись в одну з мікрофінансових організацій. Незважаючи на лояльне ставлення до своїх клієнтів, МФО ведуть сувору політику щодо боржників. За несвоєчасну невиплату кредиту, їм нараховуються великі штрафи.

Rate article