ЄвроГроші позики до зарплати без перевірок, відгуки клієнтів про компанію

ЄвроГроші — досить молода мікрофінансова організація, що працює на українському ринку кредитування з 2016 року. За невеликий проміжок часу компанія завоювала довіру багатьох клієнтів, які залишають виключно позитивні відгуки про її роботу.

Якщо вам потрібен споживчий кредит на невелику суму, а з банками у вас виникають проблеми, ЄвроГроші — ідеальний варіант. Тут можна брати позики до зарплати за 15 хвилин до 10000 гривень.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Єврогроші
16 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Все про кредити від компанії ЄвроГроші

Мікрофінансова організація ЄвроГроші пропонує вигідні умови кредитування. Тепер отримати позику дуже просто. Для цього немає необхідності відвідувати офіс компанії, стояти в довгих чергах і готувати пакет документів. Вся процедура проходить в онлайн-режимі, тому клієнт може отримати на карту кредитні кошти, не залишаючи дому чи офісу. Особливістю компанії є те, що вона постійно удосконалює принцип своєї роботи, враховуючи загальну ситуацію на ринку кредитування і потреби клієнтів. Розглянемо детальніше, що саме пропонує компанія ЄвроГроші своїм клієнтам?

ЄвроГроші відгуки

1.1 Під який відсоток видається кредит?

На відміну від інших мікрофінансових організацій пільгових умов отримання кредиту для новачків не пропонується. Незалежно від кількості звернень до МФО кредит можна взяти на один або два місяці під 1,9%. При цьому відсотки нараховуються не щомісяця, так як в банку, а щодня.

1.2 Хто може стати клієнтом компанії Eurogroshi?

Вимоги до позичальників досить лояльні. Щоб оформити кредит, необхідно бути громадянином України, вік якого становить від 18 до 65 років. Також необхідно мати українську реєстрацію і постійно проживати на території України. З документів для отримання позики буде потрібен паспорт, ідентифікаційний код, а також карта одного з українських банків, на яку будуть зараховані кошти. Важливою умовою є наявність доступу в інтернет і номер мобільного телефону, на який будуть приходити коди в процесі реєстрації на сайті компанії.

1.3 ЄвроГроші: переваги та особливості

Всі мікрофінансові організації, що функціонують на території України, працюють за однаковим принципом і надають аналогічні послуги. У своїй діяльності всі вони керуються чинним законодавством України. Не виключенням є компанія ЄвроГроші, яка має низку переваг, що відрізняють її від інших МФО:

 1. Кредит видається з 18-річного віку;
 2. Оформлення позики від початку до кінця проводиться через інтернет;
 3. Вся процедура, включаючи реєстрацію на сайті, оформлення заявки та її розгляд, займає не більше півгодини.
 4. Фахівці компанії готові завжди прийти на допомогу і вирішити проблему клієнта. Для цього існує гаряча лінія, на яку можна звернутися в будь-який час доби.
 5. Компанія постійно проводить різні акції та розіграші.
 6. Відсутня необхідність у наданні довідки про працевлаштування та офіційні доходи.
 7. Кредит можуть взяти студенти, мами в декреті, безробітні громадяни і пенсіонери.
 8. Існує можливість дострокового погашення кредиту.
ЄвроГроші
ЄвроГроші: переваги та особливості

Разом з тим, слід знати, що компанія веде сувору політику щодо боржників, які вчасно не погасили кредит. У разі порушення умов договору їх очікують штрафні санкції. Вперше звернувшись в компанію, клієнт може розраховувати на суму, не більше 1,5 тисячі гривень.

2. Оформлення кредиту та причини, за якими можна отримати відмову

Процедура оформлення кредиту в МФО істотно відрізняється від отримання позики в банку. Вона простіша і не займає багато часу.

2.1 Порядок реєстрації та заповнення заявки

Щоб пройти реєстрацію на сайті і заповнити заявку необхідно виконати наступні дії:

 1. Вказати необхідну суму і термін кредиту на спеціальному кредитному калькуляторі.
 2. Реєстрація та вхід в свій особистий кабінет.
 3. Оформлення заявки, яке включає заповнення декількох анкет. Тут потрібно вказати свої паспортні дані, ідентифікаційний код, адресу проживання, місце прописки. Слід зазначити, що компанія вимагає номер телефону родича, або знайомого позичальника. Йому передзвонять співробітники МФО, щоб переконатися в достовірності даних, наданих клієнтом. Навіть якщо клієнт працює неофіційно, йому доведеться вказати місце роботи, посаду і доходи.
 4. Введення даних банківської картки, на яку будуть перераховані кредитні кошти та її верифікація.
 5. Прикріплення сканкопій документів (паспорта та ідентифікаційного коду).
 6. Підписання кредитного договору.

Після виконання всіх цих дій, заявка відправляється на розгляд.

2.2 Причини відмови в кредиті

В деяких випадках клієнти отримують відмову в кредиті. У чому їхня причина?

 1. Закінчився термін дії банківської карти або на рахунку недостатньо коштів для проходження обов’язкової процедури верифікації.
 2. Залишилися прострочення за попередньою позикою.
 3. У заявці недостовірно вказана інформація про позичальника або допущені помилки при її заповненні.

3. Особливості погашення боргу та можливість його реструктуризації

При зверненні в мікрофінансову організацію слід враховувати свою платоспроможність. Компанія веде сувору політику щодо боржників, тому рекомендується своєчасно погашати кредит, інакше не уникнути штрафних санкцій та інших неприємностей, передбачених договором.

3.1 Способи погашення боргу

Погасити борг можна через особистий кабінет на сайті компанії ЄвроГроші. З картки боржника кошти переводяться на рахунок МФО. Переказом грошових коштів займаються всі українські банки, тому можна погасити борг в касі одного з них.

3.2 Чи можна уникнути прострочення?

Невиплата боргу у встановлений договором термін загрожує зростанням процентної ставки до 5%. Борг може бути переданий колекторській компанії. Справа може дійти до суду. Щоб уникнути подібної ситуації можна продовжити кредит до 30 днів, але для цього доведеться заплатити відсотки за користування кредитними коштами. Дана послуга надається абсолютно безкоштовно.

3.3 Промокод ЄвроГроші

Іноді компанія ЄвроГроші проводить різні акції, щоб привернути увагу нових позичальників. У такі періоди можна взяти кредит на особливих умовах з низькою ставкою по відсоткам. Це означає, що ви не будете переплачувати зайві гроші за використання позиковими коштами. Також є окремі промокоди, які видаються щомісяця на знижку процентної ставки. Щоб отримати повідомлення про такі акції, або промокоди, потрібно підписатися на повідомлення офіційного сайту, або на нашу електронну розсилку.

4. Контакти ЄвроГроші

Адреса: вулиця Хорива, 1А, Київ, Україна, 02000
Телефон: +380 44 228 4282

Оформити кредит у ЄвроГроші

5. Відгуки ЄвроГроші

Компанія ЄвроГроші працює на українському ринку мікрокредитування вже декілька років. Отже діяльність організації з видачі позик вже давно оцінена її клієнтами. На нашому сайті ви зможете почитати відгуки про ЄвроГроші, а також залишити свій, якщо вам доводилося працювати з ними.

Rate article