Forza 24 кредит до зарплати, відгуки про МФО

Компанія Forza 24 веде економічну діяльність на території України з 2018 року. За короткий проміжок часу вона завоювала довіру багатьох українських громадян, яким знадобилася термінова фінансова допомога.

Незважаючи на те, що компанія нова серед МФО, вона поступово підкорює український ринок кредитування. Все більше і більше нових клієнтів довіряють кредитору з низькою процентною ставкою.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
forza24.com.ua
15 min. Yes 3000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
3000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Детальна інформація про компанію Forza 24

Головною особливістю компанії Forza 24 клієнти називають те, що вона працює виключно через інтернет. У неї немає відділень по Україні, і тому клієнти не можуть отримати позику готівкою.
Позики, які надаються МФО, називаються “кредити до зарплати”.

Forza 24

Вашій увазі пропонується невеликий огляд компанії, який допоможе більш детально ознайомитися з умовами кредитування та зробити правильний вибір.

1.1 Під який відсоток можна оформити кредит в Forza 24?

Для різних типів клієнтів діють різні процентні ставки. В основному кредит в Forza 24 не володіє високими процентними ставками. Також їх розмір залежить від терміну кредитування. Приміром, новачок може оформити позику під 0,01% на термін до десяти днів.

Процентна ставка збільшується до 2%, починаючи з 11 по 30 день користування кредитом.

Для постійних клієнтів процентна ставка становить 1,85% в день за умови, що сума кредиту не перевищує 8 тис. гривень. Якщо планується взяти позику на суму від 8 до 14 тис. гривень, то слід бути готовому до спецпропозиції — зниження процентної ставки до 1,5%.

Вперше звернувшись в компанію, можна розраховувати на кредит в Forza 24 до 4 тис. гривень. Постійний клієнт за умови своєчасного погашення боргів може оформити позику на суму до 14 тис. гривень.
Слід зазначити, що кредит надається на строк до 1 місяця.

1.2 Які вимоги пред’являються до позичальника?

Щоб оформити кредит необхідно відповідати наступним вимогам, встановленим компанією Forza 24:

 • бути повнолітнім громадянином України, якому на момент звернення до МФО виповнилося 18 років;
 • наявність документів, що засвідчують особу: паспорта та ідентифікаційного коду;
 • мобільний телефон, який потрібно для підтвердження реєстрації на сайті компанії;
 • наявність карти одного з українських банків, що здійснюють діяльність на території країни. На неї після схвалення заявки будуть перераховані кредитні кошти;
 • наявність регулярного доходу. Ця вимога носить інформаційний характер, так як компанія не вимагає надання документів, що підтверджують даний факт;
 • чиста кредитна історія.

1.3 Переваги та особливості кредитування від компанії Forza 24

Кожна мікрофінансова організація, що працює на території України, має свої переваги і недоліки. Що стосується Forza 24, то клієнти відзначають її наступні переваги:

 • можливість для новачка оформити кредит під мінімальний відсоток;
 • наявність кредитного калькулятора на сайті компанії, за допомогою якого можна розрахувати загальну суму кредиту з відсотками;
 • зручний і зрозумілий для кожного клієнта сайт;
 • можливість отримати кредит в Forza 24 в будь-який час, без вихідних і свят;
 • можливість продовжити кредитний договір. Дана послуга доступна за умови оплати відсотків, нарахованих раніше.

Основним недоліком компанії є те, що в разі прострочення відсотки за користування кредитом збільшуються до 2,5%.

2. Як отримати кредит в компанії Forza 24?

Оформлення кредиту в компанії Forza 24 не займе багато часу. Головне, мати при собі мобільний телефон, фото паспорта та ідентифікаційного коду, а також доступ в інтернет. Слід зробити кілька простих кроків.

Forza 24
Forza 24 – швидкий кредит на картку в Україні.

2.1 Покрокова інструкція

 1. Зайдіть на офіційний сайт компанії і подайте заявку на кредит. Розрахувати повну суму до оплати можна за допомогою кредитного калькулятора. Для цього необхідно ввести необхідну суму позики і термін кредитування. Заповнення заявки передбачає внесення своїх особистих даних. Робити це треба максимально уважно, так як будь-яка помилка може стати причиною відмови в кредиті.
 2. Повідомлення про рішення компанії прийде на телефон чи електронну пошту протягом 10 хвилин з моменту подачі заявки.
 3. Ознайомтеся з умовами кредитного договору.
 4. У разі позитивного рішення компанії кошти будуть перераховані на карту. Все, що залишається зробити — зняти їх в найближчому банкоматі.

2.2 Причини, за якими клієнту можуть відмовити в кредиті

Клієнти відзначають, що випадки відмови в кредиті є рідкістю. Тобто, отримують кредит в Forza 24 практично всі. Найчастіше, компанія Forza 24 відмовляє в наданні кредиту з таких причин:

 • клієнт вказав недостовірні дані;
 • клієнт припустився помилки при оформленні заявки або не заповнив зазначені системою поля;
 • раніше взяті кредити в банківських установах або мікрофінансових організаціях, але не погашені своєчасно;
 • клієнт не відповідає вимогам, встановленим Forza 24.

У разі отримання відмови необхідно почекати декілька днів і знову повторити спробу. Перед цим потрібно виправити всі раніше допущені помилки.

3. Як погасити кредит, і що буде, якщо це зробити несвоєчасно?

Компанія Forza 24 лояльно ставиться до своїх клієнтів. Саме тому вона пропонує декілька зручних способів погашення кредиту.

3.1 Основні способи погашення кредиту

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії шляхом переказу коштів з банківської карти. Цей спосіб найзручніший, так як кошти приходять моментально на рахунок мікрофінансової організації.
 2. У касі одного з українських банків. Для цього необхідно вказати реквізити мікрофінансової організації. Слід зазначити, що банківський платіж йде не менше 3 банківських днів. У зв’язку з цим не слід відкладати оплату кредиту на останній день.
 3. В терміналах самообслуговування, які є практично повсюдно.

3.2 Прострочення і пролонгація кредитного договору

При простроченні оплати клієнту нараховуються відсотки, розмір яких становить 2,5% в день. Для того, щоб уникнути штрафів, проблем з правоохоронними органами і колекторами, можна оформити пролонгацію кредиту. Це безкоштовна послуга, що надається компанією.

3.3 Промокод Forza 24

Плануєте взяти кредит в Forza 24 на вигідних умовах? У зв’язку з тим, що Forza 24 відносно молода кредитна організація, час від часу можна взяти участь в бонусних акціях компанії. Таким чином, ви зможете заощадити на боргу при поверненні позики. На офіційному сайті ви можете стежити за новинами або підписатися на розсилку нашого сайту, щоб постійно знати про новинки кредитування МФО.

4. Контакти Forza 24

Телефон гарячої лінії: 0800305330
Емайл: сeo@forza24.com.ua
Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, д. 15/15

Оформить кредит в Forza 24

5. Відгуки про Forza 24

На сьогоднішній день багато хто шукає відгуки про Forza 24 перед оформленням термінової позики. У нашому блозі ви можете дізнатися різні відгуки про цього кредитора. Крім того фірма Forza 24 вже не перший рік успішно веде видачу швидких позик в онлайн режимі своїм клієнтам на вигідних умовах. Чимала кількість користувачів успішно оформляють позики в цій фінансовій організації. Це означає, що компанія схвалює майже всі заявки на отримання позики. Але перед тим як взяти кредит, слід все перевірити ще раз у відгуках. Лише в даному випадку ви можете взяти позику без прихованих платежів!

Rate article