Forza credit — кредити онлайн, відгуки клієнтів і огляд кредитора

Великим попитом серед українців користується мікрофінансова організація Forzacredit. Згідно з відгуками клієнтів, це надійна і стабільна компанія, в якій працюють справжні професіонали.

Співпраця з клієнтами відбувається через інтернет, а отримати фінансову допомогу можуть практично всі бажаючі.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Forza
15 min. Yes 4000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
4000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Детальна інформація про кредити від компанії Forzacredit

Позитивні відгуки свідчать про гарну репутацію мікрофінансової організації, якою можуть похвалитися далеко не всі компанії. А значить, можна сміливо взяти кредит в Forzacredit під низьку процентну ставку. Але перш ніж звернутися за фінансовою допомогою в мікрофінансову організацію, необхідно більш детально вивчити умови надання кредитів. Вашій увазі пропонується огляд компанії Forzacredit.

Forzacredit

1.1 Під який відсоток можна отримати кредит і на яку суму розраховувати?

Мінімальна сума, яку можна отримати в кредит, звернувшись до Forzacredit, становить 500 гривень. Максимум, на що можна розраховувати, це 15 тисяч гривень. Кредитні кошти видаються на термін не більше 65 днів.

Для нових і постійних клієнтів мікрофінансової організації встановлені однакові умови кредитування. Процентна ставка для них становить 1,85% в день. Слід враховувати, що на відміну від банківських кредитів, відсотки нараховуються щодня.

Розмір переплати за користування кредитними коштами розраховується за допомогою кредитного калькулятора, який пропонується на головній сторінці офіційного сайту компанії.

1.2 Кому пропонуються кредити в Forzacredit?

Кредитна підтримка від компанії Forzacredit гарантується громадянам України, які відповідають наступним вимогам:

 • вік від 18 до 70 років;
 • наявність паспорта, проживання та реєстрація на території країни;
 • наявність картки одного з банків, що діють на території України;
 • вільний доступ до інтернету;
 • діючий номер мобільного телефону.

Слід зазначити, що вся інформація передається в електронному вигляді. Її підтвердження здійснюється в телефонному режимі. На відміну від банків, МФО не вимагають надання документів у паперовому вигляді.

1.3 Переваги та особливості кредитування в МФО Forzacredit

В інтернеті працює велика кількість мікрофінансових організацій. Всі вони надають мікрокредити на різних умовах. Перш, ніж звернутися в одну з них, необхідно ознайомитися з перевагами та особливостями кредитування, які відрізняють одну компанію від іншої.

До переваг Forzacredit можна віднести наступне:

 • швидке оформлення та розгляд поданої заявки;
 • пролонгація кредиту, скористатися якою може кожен клієнт;
 • отримання консультації з питань кредитування від співробітників компанії;
 • дострокове погашення кредиту, яке позбавляє від нарахування відсотків і комісій;
 • можливість отримання кредиту без поручителів і застави майна;
 • можливість отримання позики офіційно непрацевлаштованим громадянам;
 • відсутність необхідності надавати довідки про доходи та місце роботи;
 • фінансова допомога надається студентам, пенсіонерам та жінкам у декретній відпустці.

Співпраця з компанією має деякі особливості. По-перше, для оформлення кредиту буде потрібна веб-камера. По-друге, при простроченні кредиту боржника чекають великі штрафи. По-третє, кредит можна оформити під високий відсоток.

forzacredit
Forzacredit – позика на картку до зарплати!

2. Як оформити позику?

Не всі громадяни України, які потребують фінансової допомоги, можуть отримати кредит в банку. І справа не лише у довгих чергах і в часі, але і в безлічі документів, які потрібно надати для отримання кредитних коштів. У зв’язку з цим все більше людей звертаються в МФО, які практикують видачу кредитів через інтернет. Щоб отримати позику в онлайн-режимі, слід знати порядок його оформлення.

2.1 Що необхідно зробити?

Вашій увазі пропонується покрокова інструкція, яка допоможе легко і швидко отримати кредитні кошти через інтернет.

 1. Вкажіть необхідну вам суму на кредитному калькуляторі;
 2. Зайдіть в свій особистий кабінет, попередньо вказавши номер мобільного телефону, на який прийде смс-повідомлення з кодом.
 3. Заповніть реєстраційну форму. У ній вкажіть свої особисті дані, включаючи ПІБ, дату і місце народження, контакти та адресу проживання.
 4. Вкажіть паспортні дані, при наявності роботи — посада і назва організації. Також слід внести номер телефону родича, друга або знайомого, який підтвердить достовірність даних, внесених позичальником.
 5. До анкети прикріпіть зазначені системою відскановані копії документів. Також буде потрібне фото, зроблене на тлі свого паспорта, відкритого на першій сторінці.
 6. Внесіть дані своєї банківської карти, після чого буде проведена її верифікація.
 7. Очікуйте рішення компанії. Це займе не більше десяти хвилин.

2.2 Причини відмови в кредиті

До основних причин, з яких громадянин України отримує відмову в кредиті, можна віднести:

 • прострочення за раніше взятим кредитом;
 • неправильні дані, зазначені під час реєстрації;
 • прострочену банківську картку або її невдалу верифікацію;
 • невідповідність вимоги до позичальників, зазначеним вище.

3. Особливості погашення, прострочення і пролонгації кредиту, оформленого в Forzacredit

Перед зверненням в МФО, необхідно уважно вивчити умови його погашення, а також заходи, які можуть бути зроблені в разі прострочення платежу.

3.1 Способи оплати

Компанія Forzacredit пропонує наступні способи погашення кредиту:

 • особистий кабінет на офіційному сайті МФО;
 • відділення будь-якого українського банку, що функціонує на території України;
 • в терміналі самообслуговування.
  Щоб не прострочити свій платіж слід знати, що гроші приходять на рахунок МФО не раніше, ніж через три дні після їх відправки.

3.2 Прострочення і можливість пролонгації позики

З першого дня прострочення процентна ставка по кредиту збільшується до 3%. У разі непогашення заборгованості, МФО звертається в колекторські компанії. Щоб не опинитися в подібній ситуації, можна оформити пролонгацію кредиту. Даною послугою можна скористатися після виплати раніше нарахованих відсотків.

3.3 Промокод Forzacredit

Якщо ви зацікавлені в отриманні бонусів від даної мікрофінансової організації, вам найкраще підписатися на новини та оновлення сайту. Так ви не пропустите жодного вигідного шансу отримати кредит або взяти участь в акціях від МФО з цінними призами.

4. Контакти Forzacredit

Адреса головного офісу компанії — м. Одеса, вул. Гімназична, д. 21 Номер гарячої лінії — 0 800 300 770 час роботи служби підтримки — з 09-00 до 18-00

Оформить кредит в Forzacredit

5. Відгуки про Forzacredit

Не знаєте, де дізнатися відгуки про Forzacredit? На нашому порталі ви можете почитати різні відгуки про дану МФО. Необхідно зазначит, що фірма Forzacredit цілком тривалий час успішно проводить видачу швидких кредитів користувачам з гарною процентною ставкою! Природно, нові користувачі можуть довіряти цій організації! Однак перед тим, як ви візьмете кредит, необхідно оцінити майбутнього кредитора завдяки відгукам. Тільки так ви зможете отримати кредит без проблем в майбутньому!

Rate article