Глобал Кредит – онлайн кредити на картку, відгуки та огляд

Компанія Global Credit працює в Україні з 2012 року. Це велика мікрофінансова організація, яка має близько 70 філій по всій країні. Стабільність і надійність компанії підтверджує безліч клієнтів, які залишають переважно позитивні відгуки про її роботу.

Представляємо вашій увазі детальний огляд мікрофінансової організації, який допоможе вам дізнатися, як правильно оформити кредит і вчасно його повернути.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
global
1 min. Yes 5000 грн. 200 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
5000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Кредити в Global Credit: детальна інформація

Глобал Кредит є однією з найвідоміших компаній, що працюють на українському ринку кредитування. Перш ніж подати заявку на оформлення кредиту в МФО, необхідно детально вивчити умови його надання.

1.1 На яку суму, і під який відсоток видаються кредити?

Мінімальна сума позики в компанії Global Credit становить 200 гривень. Він видається на картку будь-якого банку, що працює на території України, на термін до 14 днів. Оформити кредит в Глобал Кредит зможе будь-яка людина, у якої немає негативної історії за попередніми позиками. Тривалість кредиту не змінюється і за умови отримання максимальної суми позики, яка становить 10 тисяч гривень.

Global

Клієнти, які вперше звернулися в компанію, можуть взяти участь в акціях. Вигідні пропозиції, які допоможуть знизити процентну ставку, регулярно пропонуються постійним клієнтам.

Переходимо до процентної ставки. Для нових клієнтів вона становить 2%. При цьому їм нараховується знижка в розмірі 10%. Час від часу компанія проводить акцію, завдяки якій клієнти можуть користуватися кредитними коштами всього за 1% в день.

Клієнти, які вчасно погашають кредити, також можуть взяти участь в акції і отримати знижку.

1.2 Хто може отримати кредит?

У своїй діяльності Global Credit керується чинним законодавством України. Вона пред’являє до своїх клієнтів такі вимоги:

 • українське громадянство, яке підтверджується паспортом;
 • наявність ідентифікаційного коду;
 • вік від 18 до 71 року;
 • наявність роботи;
 • мобільний телефон та електронна пошта;
 • банківська картка, видана на ім’я позичальника.
  Слід зазначити, що при оформленні позики в одному з відділень мікрофінансової організації, отримати кошти можна готівкою. В такому випадку банківська картка не буде потрібною.

1.3 Переваги та особливості оформлення кредитів в компанії Global Credit

В умовах високої конкуренції на вітчизняному ринку кредитування компанія Global Credit докладає всіх зусиль для того, щоб клієнт зміг оформити позику на найвигідніших умовах. З кожним роком кількість людей, які звернулися в МФО, стрімко зростає. Це підтверджує наявність багатьох переваг компанії, серед яких необхідно відзначити наступне:

 • послугами компанії можуть скористатися громадяни, які проживають у всіх регіонах України;
 • оформити кредит можна в будь-який час;
 • розглянута і підтверджена заявка на кредит діє протягом двох місяців. Клієнт може отримати грошові кошти протягом усього цього часу;
 • пролонгація позики не вимагає звернення до відділення компанії. Її можна оформити в режимі онлайн, маючи доступ в інтернет;
 • продовжувати кредит можна необмежену кількість разів;
 • кредитні кошти видаються без застави та поручителів.

2. Умови отримання кредиту

Схема отримання кредиту досить проста. Для його оформлення слід дотримуватися покрокової інструкції, яка пропонується на сайті компанії.

Global Credit
Global Credit – швидке отримання позики на картку в Україні.

2.1 Особливості оформлення позики в кабінеті Global Credit

Щоб отримати кредит в Глобал Кредит в особистому кабінеті, необхідно зробити наступне:

 • відвідати головну сторінку МФО;
 • зареєструватися, вказавши свої особисті дані, доходи і місце проживання позичальника;
 • підібрати необхідну суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора;
 • вказати дані банківської карти, на яку будуть перераховані кошти, і провести її верифікацію;
 • підтвердити заявку в режимі онлайн;
 • ознайомитися з кредитним договором і підписати його.

2.2 В яких випадках компанія Global Credit може відмовити в кредиті?

На практиці зустрічаються випадки, коли МФО відмовляє в наданні кредиту. До найбільш частих причин такої відмови можна віднести:

 • недостовірно зазначену інформацію про клієнта;
 • непогашені кредити;
 • погану кредитну історію;
 • відсутність паспорта або ідентифікаційного коду;
 • невідповідність критеріям, які пред’являються до позичальників.
  Отримання відмови – не привід для розладу. Усунувши його причини, можна подати повторну заявку.

3. Повернення кредиту та наслідки його прострочення

Звертаючись в будь-яку з мікрофінансових організацій, слід враховувати свої можливості і завжди пам’ятати про те, що отриману позику необхідно повернути у встановлений в договорі термін. В іншому випадку можна зіткнутися з серйозними проблемами. Компанії, що надають мікрокредити, ведуть сувору політику щодо своїх боржників.

3.1 Способи повернення кредитних коштів

Компанія Global Credit пропонує своїм клієнтам зручні способи повернення кредиту і відсотків за його використання.

Через особистий кабінет на сайті МФО. Погасити кредит в онлайн-режимі можна достроково, не чекаючи крайнього терміну, зазначеного в договорі.

 1. Через Приват24 шляхом переказу коштів з банківської картки.
 2. Через платіжний сервіс Easy Pay.
 3. При бажанні оплатити кредит готівкою, можна звернутися в одне з відділень мікрофінансової організації. Також можна провести оплату через платіжний термінал.

3.2 Що очікує клієнта в разі прострочення кредиту?

Перші три дні після закінчення терміну погашення кредиту додаткові відсотки не нараховуються. У разі непогашення боргу, нараховується штраф. Відсотки за один день множаться на два. Погашаючи кредит, слід пам’ятати, що спочатку оплачується штраф, і тільки після цього сама позика.

Компанія Глобал Кредит дає можливість оформити пролонгацію кредиту і уникнути штрафів. Продовжити його можна за умови оплати вже нарахованих відсотків. Зателефонувавши на гарячу лінію або звернувшись в одне з відділень МФО, можна детальніше дізнатися нюанси даної послуги. Сама процедура здійснюється в особистому кабінеті на сайті компанії.

3.3. Промокод Global Credit

Хочете отримувати позики від Global Credit на вигідних умовах? У такому випадку вам слід підписатися на новини офіційного сайту МФО або на розсилку від нашого сайту. Так ви ніколи не пропустите цікаві пропозиції від Глобал Кредит і зможете отримувати кредити з максимально низькою ставкою і на великі терміни.

4. Контакти Global Credit

Телефони: (097) 097-88-88, (066) 466-28-88, (044) 466-28-88
Графік роботи служби підтримки: Пн-Пт 8:00-21:00. Сб 9:00-19:00. Нд 9:00-18:00
Адреса: 01032, Україна, м. Київ, вул. Шевченка, 35, 5 поверх

Оформити кредит в Global Credit

5. Відгуки про Global Credit

У тому випадку, якщо ви шукаєте оцінку роботи Global Credit від клієнтів, значить нижче ви зможете подивитися різноманітні відгуки про цю МФО. Необхідно вказати, що кредитна організація Global Credit вже не перший рік оформляє невеликі позики майже всім бажаючим на вигідних умовах! Для цього всього лише потрібно відвідати їхній сайт. Більшість клієнтів оформляють позики саме там! На нашому фінансовому порталі ви можете почитати чимало чесних відгуків про кредитора, які точно нададуть вам допомогу в швидкому оформленні позики на картку онлайн!

Rate article