Ідея Банк

У житті виникає безліч ситуацій, коли потрібна невелика сума грошей. Приміром, до зарплати ще кілька днів, а грошей на картці вже немає. Не варто обмежувати себе і чекати чергового надходження коштів на картку. Проблему може вирішити кредит, оформлений через інтернет.

Фінансову допомогу клієнтам надає фінансова установа IdeaBank, що працює на території України з 1989 року. Це один з найстаріших банків в нашій країні, якому довіряють десятки тисяч клієнтів.

IdeaBank йде в ногу з часом, і тому розробив новий спосіб отримання кредиту для своїх клієнтів. Тепер отримати кредитні кошти можна через інтернет, без відвідування банківської установи.

Ця опція від IdeaBank зручна для клієнтів і обов’язкова для самої фінансової установи, яка займається наданням позик. Вона забезпечує постійний потік позичальників, яким набагато вигідніше і зручніше оформити кредит через інтернет, ніж звертатися в офіс банку. Багато з них оцінили економію часу за рахунок спрощеної процедури подачі документів і простоювання в довгих чергах.

Як оформити кредит?

Щоб отримати кредит Ідея Банк в онлайн-режимі, необхідно виконати кілька простих дій:

 • відвідати офіційний сайт банківської установи;
 • перейти в розділ, присвячений кредитам від IdeaBank;
 • заповнити заявку і відправити її на розгляд;
 • дочекатися рішення. Як правило, воно приймається протягом 1 хвилини;
 • у разі схвалення заявки з клієнтом зв’яжеться менеджер банку. Він розповість про подальші дії, які необхідно зробити для отримання позикових коштів.

Піклуючись про клієнтів, Ідея Банк розширює доступ до своїх численних послуг. Такий висновок можна зробити виходячи з того, що позичальник може отримати кредит не тільки на карту, але і готівкою. Для цього він може звернутися в будь-яке відділення банківської установи.

Переваги оформлення кредиту в IdeaBank

Оформлення кредиту в IdeaBank має масу переваг. Серед них необхідно відзначити наступне:

 • можливість отримати позику через інтернет. Подібна послуга надається далеко не всіма банками, що працюють на території України. Це обумовлено тим, що для розробки банківських IT програм необхідно володіти достатньою кількістю коштів;
 • можливість погашення позики в термін від 6 до 60 місяців. Клієнт на свій розсуд вибирає зручний йому термін погашення кредиту;
 • можливість взяти в борг велику суму. IdeaBank один з небагатьох банків пропонує кредити, сума яких може досягати 200 000 гривень. Отримати ці кошти можна не тільки на карту, але і готівкою;
 • гнучкі вимоги до пакету документів, які необхідні для отримання позики. Приміром, щоб отримати кредит до 40 тисяч гривень, не потрібно надавати довідку про доходи і шукати фінансового поручителя;
 • лояльні вимоги до позичальників. Отримати кредит в IdeaBank може громадянин України віком від 21 до 75 років. На відміну від своїх конкурентів, банк готовий надавати кредити людям пенсійного віку;
 • висока швидкість оформлення та отримання кредитних коштів. Як правило, прийняття рішення по заявці клієнта займає не більше однієї хвилини. Отримання кредиту в інших банках може зайняти кілька тижнів, і при цьому не гарантує позитивного результату;
 • вигідні та зручні умови погашення позики. Кредит погашається щомісяця. Клієнт вносить рівні платежі. Крім цього, він має можливість закрити кредит достроково;
 • відсутність «прив’язки» до відділення банку, в якому необхідно погашати кредит. На відміну від інших банків, IdeaBank дає можливість вносити платежі по кредиту в будь-якому відділенні. Слід зазначити, що відділення Ідея Банку розташовані по всій території України, тому людина може сплатити кредит своєчасно і не переживати про прострочення і штрафи;
 • кредити надаються на будь-які споживчі цілі.

Як розрахувати суму кредиту і вибрати найбільш оптимальний термін його погашення?

Для зручності клієнтів на офіційному сайті банку пропонується кредитний калькулятор. З його допомогою можна розрахувати загальну суму, яку потрібно повернути фінансовій установі. Для цього необхідно ввести суму кредиту і термін, протягом якого він буде оплачений. Відповідно, виникає питання, під який відсоток видаються кредити?

ІдеяБанк
ІдеяБанк відкриває відділення по всій Україні.

Поспішаємо повідомити, що Ідея Банк надає кредити на дійсно вигідних умовах. Щомісячна оплата за користування кредитними коштами становить всього 2,68%. Але в кожному конкретному випадку процентна ставка розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Спеціальні пропозиції для клієнтів IdeaBank

Клієнту, який бажає оформити кредит в IdeaBank, надається можливість скористатися спеціальною пропозицією фінансової установи. Це кредитні канікули. В період таких канікул позичальник має право не платити по кредиту, внести частину суми або оплатити тільки відсотки, нараховані за період його використання.

Крім цього, IdeaBank пропонує послугу перекредитування. Вона користується популярністю серед тих клієнтів, у яких є кредит в іншому банку. Перекредитування передбачає переклад позикових коштів Ідея Банку в один кредит, який можна погашати на більш вигідних умовах.

Якщо у вас виникли питання з приводу оформлення кредиту в IdeaBank, звертайтеся до професійних консультантів. Вони роз’яснять всі особливості співпраці з фінансовою установою і порадять, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Можливість отримати кредитні кошти через інтернет є доказом надійності і постійного поліпшення роботи банку. Ідея Банк готовий допомогти всім жителям України отримати кредит на вигідних умовах. При цьому немає різниці, з якою метою він оформляється на купівлю техніки, ремонт машини, подарунки друзям і т. д. Головне, щоб співпраця з банком було взаємовигідною і приємною для обох сторін.

Rate article