КачайГроші кредит до зарплати, відгуки та огляд компанії

Рідко можна зустріти людину, яка б ніколи не стикалася з фінансовими труднощами. У будь-якого з нас може трапитися особистий форс-мажор. І кожен по-своєму вирішує цю проблему. Одні позичають гроші у рідних, або знайомих, а інші вважають за краще взяти кредит.

Якраз за другим варіантом багато людей звертаються в організацію з видачі позик — КачайГроші. Саме там є можливість отримати кредит на вигідних умовах з низькими процентними відрахуваннями.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення

1. Умови кредитування від компанії КачайГроші

Якщо вирішити проблему необхідно оперативно, то звертатися в банк немає сенсу. Для отримання банківського кредиту знадобиться багато часу і документів. А клієнту з небездоганною кредитною історією або відсутністю довідки про працевлаштування і доходи, зовсім нічого розраховувати на кредит.

КачайГроші відгуки

Видачею грошей в борг на вигідних умовах займається молода мікрофінансова організація Качай гроші. Свою діяльність вона почала з весни 2018 року, і за цей час стала справжнім порятунком для багатьох клієнтів, які мають можливість оформити кредит через інтернет і отримати позику на картку будь-якого українського банку.

Головною особливістю компанії, яка відрізняє її від інших МФО, є впровадження сучасних технологічних новинок, що забезпечують клієнтам більш комфортне і зручне отримання кредитних коштів.

1.1 На яку суму може розраховувати клієнт?

Мінімальна сума позики від компанії КачайГроші становить 500 гривень. Максимальна сума, на яку може розраховувати позичальник при першому, або другому зверненні в МФО, становить 4000 гривень. Вона видається за умови, що кредит береться на термін від 7 днів.

Якщо клієнт успішно закрив два попередні кредити, які він брав на термін понад 14 днів, йому надається можливість взяти позику на суму 5000 гривень.

Після трьох погашених мікропозик клієнту доступно 6000 гривень, а після шести позик онлайн – 7000 гривень. При цьому термін кредитування повинен становити не менше 29 днів.

1.2 Під який відсоток можна взяти кредит?

Як і більшість інших МФО, компанія КачайГроші пропонує взяти мікропозику під 0,01 % на день для новачків. Для постійних клієнтів умови ще більш вигідні, все залежить від суми кредиту. Розрахувати суму, необхідну для повернення кредиту, можна за допомогою онлайн калькулятора, який пропонується на сайті компанії.

1.3 Хто може розраховувати на кредит?

Будь-який повнолітній та дієздатний громадянин України може стати клієнтом компанії КачайГроші.
Основні вимоги до позичальника:

 • наявність паспорта громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • діюча банківська картка, оформлена на особу, яка планує отримати кредит.

Компанія лояльно відноситься до своїх клієнтів, тому готова надати позику людям з поганою кредитною історією, пенсіонерам, студентам і безробітним.

1.4 Якими перевагами володіє молода компанія КачайГроші?

Клієнти мікрофінансової компанії відзначають наступні переваги співпраці:

 1. Оформити кредит можна дистанційно, не відвідуючи офіс компанії і не простоюючи в довгих чергах.
 2. До клієнта виставляються мінімальні вимоги, серед яких – наявність паспорта, ідентифікаційного коду, банківської карти і доступу в інтернет.
 3. Висока швидкість отримання кредитних коштів. Вся процедура оформлення позики займе не більше чверті години для клієнтів, які вперше звернулися в компанію. Для постійних позичальників після відправлення заявки гроші виводяться практично моментально.
 4. Відсутність необхідності шукати поручителів.
 5. Оформити кредит можна в будь-який час дня і ночі, так як сервіс працює в цілодобовому режимі.
 6. Наявність акцій і спеціальних пропозицій.
«КачайГроші»
Отримати кредит в КачайГроші дуже просто!

2. Все про оформлення кредиту в організації КачайГроші

Як вже говорилося, компанія з розумінням ставиться до всіх своїх клієнтів, пропонуючи їм вигідні умови кредитування. Оформлення кредиту не займе багато часу і не потрібне надання додаткової документації. Головне – виконати декілька простих кроків на сайті МФО.

2.1 Покрокова інструкція оформлення кредиту через свій особистий кабінет

Прийнявши рішення взяти кредит в компанії КачайГроші, необхідно виконати наступні дії:

 1. Зареєструватися на офіційному сайті МФО, зайти в особистий кабінет і заповнити анкету.
 2. Відправити сканкопії паспорта та ідентифікаційного коду.
 3. Провести верифікацію карти.
 4. Вказати необхідну суму кредиту і термін, на який він оформляється.
 5. Відправити заявку на обробку.

 

Після схвалення заявки з компанією укладається електронний договір. Термін надходження коштів залежить від того, на карту якого українського банку вони перераховуються. Як правило, вони приходять миттєво, але іноді це може зайняти кілька днів.

2.2 В яких випадках можна отримати відмову в позиці?

У деяких випадках клієнт отримує відмову в позиці. Ось основні причини, за якими МФО не може видати кредит:

 1. В анкеті вказані недостовірні дані про позичальника.
 2. При першому зверненні запитана максимальна сума кредиту.
 3. Прострочена банківська картка.
 4. Некоректно відображені дані про минулі кредити клієнта в бюро кредитних історій.

Отримання відмови – не привід засмучуватися. Через декілька днів можна повторити спробу.

3. Особливості погашення та продовження кредиту

Звертаючись до мікрофінансової організації, слід зважити всі «за» і «проти» і подумати, чи зможете ви погасити кредит у встановлений термін. У разі прострочення доведеться заплатити штраф, пеню і зіткнутися з іншими неприємностями.

3.1 Як погасити позику?

Не рекомендується відкладати погашення позики на останній день, так як кошти не завжди надходять на рахунок МФО в той же день. Найоптимальніший варіант – зробити оплату на пару днів раніше.

Погасити кредит можна через особистий кабінет на інтернет-сервісі КачайГроші, або в терміналі ПриватБанку. У деяких випадках допускається переказ коштів з іншого банку, що діє на території України.

Слід зазначити, що допускається дострокове погашення кредиту, яке не спричинить за собою жодних штрафних санкцій.

3.2 Чи можна продовжити позику?

Компанія КачайГроші дбає про кожного клієнта і розуміє, що можливі різні життєві ситуації. Саме тому в разі неможливості своєчасного погашення кредиту його можна продовжити на той термін, на який він був оформлений. Для цього потрібно сплатити відсотки.

3.3 Промокод КачайГроші

Якщо ви хочете отримати промокод або взяти участь в акції від КачайГроші, вам слід підписатися на повідомлення новин на офіційному сайті. Або ви можете взяти участь в нашій електронній розсилці, де зібрані кращі і максимально вигідні умови кредитування!

4. Контакти КачайГроші

Адреса: вулиця Іллєнка Юрія, Д. 18Б, оф.204, Київ, Україна, 04050

Телефон: +380 44 337 6727

Електронна пошта: info@kachay.com.ua

Оформити кредит у КачайГроші

5. Відгуки про КачайГроші

Хочете перевірити відгуки про КачайГроші? Все дуже просто. Нижче ви зможете дізнатися різні відгуки про даному МФО. Велика кількість людей оформляють кредит саме тут. І багато хто повертається за повторним оформленням позик. Трохи нижче ви можете довідатися чимало чесних відгуків про фінансову організацію, які обов’язково нададуть вам допомогу при відправці заявки на позику!

Rate article