Kf.ua (Компаньйон Фінанс) — умови кредитування, відгуки, огляд компанії

Що робити, коли терміново потрібні гроші, а позичити немає в кого? Саме час звернутися в мікрофінансову організацію Компаньйон Фінанс. Протягом п’яти років Kf.ua допомагає людям вирішувати фінансові проблеми, надаючи кредити на вигідних умовах.

За ці декілька років, компанія встигла видати десятки тисяч позик на різні суми. Тим самим вони допомогли багатьом клієнтам вирішити свої термінові проблеми з фінансами.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Що пропонує компанія Компаньйон Фінанс?

Kf.ua — мікрофінансова організація, що надає кредити громадянам України в найкоротший термін на максимально вигідних умовах. Оформлення позик через інтернет дає можливість отримати необхідну суму, не залишаючи свого будинку або офісу. Перед відправленням заявки на отримання позикових коштів необхідно детально ознайомитися з відсотками, умовами і особливостями кредитування, з перевагами компанії та іншими нюансами, які допоможуть зробити правильний вибір.

kfua відгуки

1.1 Під який відсоток можна взяти кредит?

Розмір процентної ставки для позичальників-новачків становить 0,01%. Для клієнтів, які не перший раз оформляють кредит в цій компанії, встановлюється більш висока кредитна ставка.

За допомогою кредитного калькулятора, який пропонується на сайті компанії, можна дізнатися процентну ставку для новачків і постійних позичальників, а також розрахувати, скільки всього потрібно заплатити за весь термін користування кредитними коштами. Для цього необхідно вказати необхідну суму і термін, на який планується взяти позику.

1.2 Хто може взяти кредит в Kf.ua?

Мікрофінансова компанія Компаньйон Фінанс надає кредити громадянам України, які досягли повноліття. Кредитні кошти надаються на вигідних умовах для тих людей, які не бажають звертатися в банківські установи. Потенційними клієнтами можуть стати пенсіонери, безробітні та студенти. Головне — наявність картки одного з цих банків: Приват, ПУМБ, Конкорд або Південний.

https://youtu.be/ClwQtECWpBg

1.3 Переваги та особливості співпраці з Компаньйон Фінанс

Звернення в компанію Kf.ua володіє наступними перевагами:

 • оформлення кредиту займе не більше 15 хвилин;
 • компанія гарантує захист особистих даних своїх клієнтів;
 • мінімальний пакет документів без довідки про працевлаштування та доходи;
 • відсутність необхідності шукати поручителя.

При зверненні в МФО, слід враховувати, що, незважаючи на такі вигідні умови отримання кредиту, відсоток тут завжди вище, ніж в банках. Крім того, без доступу до мережі інтернет, веб-камери, паспорта, або банківської карти отримати позику не вдасться.

2. Оформлення кредиту в Kf.ua

Оформлення кредиту — досить швидкий і нескладний процес. Але, незважаючи на це, необхідно слідувати інструкції, яка пропонується на сайті компанії. І ще: перш, ніж перейти до оформлення кредиту, необхідно перевірити підключення до інтернету, налаштувати веб-камеру і підготувати банківську картку.

Kf.ua (Компаньйон Фінанс) — умови кредитування, відгуки, огляд компанії
Оформлення кредиту Kf.ua

2.1 Реєстрація на сайті

Перше, що необхідно зробити, це зареєструватися на сайті МФО: Для цього слід:

 • вказати дату народження та ідентифікаційний код, дати дозвіл співробітникам компанії використовувати свої персональні дані;
 • зайти в особистий кабінет і вказати номер своєї кредитної картки;
 • заповнити анкету;
 • додати фото або сканкопію паспорта. Також знадобитися ідентифікаційний код. Важливо, щоб на фото був відображений позичальник на тлі документа, що засвідчує його особу.

У коментарях можна залишити свої побажання щодо позики. Після заповнення всіх необхідних форм і полів можна відправляти заявку на розгляд. За своїм запитом можна спостерігати в особистому кабінеті. Як тільки він буде розглянутий, клієнт відразу ж дізнається про це.

Крім того, клієнту приходить повідомлення, в якому вказується сума кредиту. Після цього необхідно вказати номер банківської карти, на яку будуть переведені кошти.

2.2 Причини відмови в кредиті

На практиці відомі випадки, коли компанії доводиться відмовляти клієнтам в кредиті. Пропонуємо вашій увазі основні причини відмови:

 1. Недостовірна інформація про клієнта, помилки, допущені при заповненні форми, помилки і т. д.;
 2. Пропущені обов’язкові до заповнення поля;
 3. Неактивна кредитна картка;
 4. Відсутнє фото клієнта;
 5. Занадто великий кредит;
 6. Не оновилися відомості в кредитному бюро про нещодавно виплачений кредит.

3. Як погасити кредит, і чи можлива його пролонгація?

Оформлення кредиту в МФО — важливий і відповідальний крок. Необхідно враховувати свої можливості і точно знати, чи зможете ви погасити кредит у встановлений термін.

3.1. Як погасити кредит?

Компанія Kf.ua пропонує декілька зручних способів погашення кредиту:

 • у банківському відділенні шляхом введення реквізитів МФО, які надаються клієнту;
 • через особистий кабінет. Зробити це можна не виходячи з дому. Головне – мати доступ в інтернет, кредитну картку і бути зареєстрованим користувачем особистого кабінету Kf.ua;
 • в одному з відділень компанії Kf.ua, які розташовані по всій території України;
 • через термінали, які є практично у всіх супермаркетах, на вокзалах та інших громадських місцях.

3.2. Як бути з простроченням?

Якщо вчасно погасити кредит не вдається, краще відразу ж повідомити про це співробітникові компанії Kf.ua. У подібних випадках клієнту пропонується пролонгація кредиту, яка позбавить його від штрафів, нарахування відсотків та інших неприємностей. Для продовження кредиту необхідно зайти в свій особистий кабінет і вказати кількість днів (не більше 30), на які необхідно відстрочити виплату кредиту. Слід зазначити, що пролонгація — платна послуга.

Компанія Kf.ua працює на мікрофінансовому ринку України не перший рік. За час своєї робота вона завоювала довіру багатьох клієнтів, які залишають позитивні відгуки про її роботу. Документи, які підтверджують, що МФО здійснює свою діяльність в Україні на законних підставах, знаходяться у відкритому доступі на сайті компанії.

Вирішити будь-які проблеми і поставити питання можна за допомогою гарячої лінії, яка працює в цілодобовому режимі.

3.3 Промокод Kf.ua

Компанія Kf.ua часто проводить різні акції, в яких можна виграти цінні призи. Прокодів зазвичай тут немає. Але якщо вони з’являються, на офіційному сайті це можна дізнатися з новин. Тому радимо вам не пропустити важливі новини, або підписатися на розсилку від нашого порталу порівняння кредитів. Так ви дізнаєтеся про всі акції та бонуси компанії Kf.ua.

4. Контакти Kf.ua

Адреса: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15
Телефон гарячої лінії: 0 800 3000 88 (всі дзвінки по території країни безкоштовні).
На сайті є можливість замовити зворотний дзвінок, після чого представники КФ зв’яжуться з вами найближчим часом.

Оформити в кредит Kf.ua

5. Відгуки про Kf.ua

Бажаєте подивитися відгуки про Kf.ua? В нашому блозі ви можете перевірити правдиві відгуки про цього кредитора. Чимала кількість клієнтів успішно скористалися послугою отримання позик онлайн на карту саме тут! На даній веб-сторінці ви можете подивитися безліч різних відгуків про кредитора, які обов’язково допоможуть при роботі з компанією.

Rate article