Кредит Ап умови, відгуки, огляд компанії

Як вирішити фінансові проблеми, якщо немає можливості позичити гроші у родичів або друзів? Свої послуги пропонують мікрофінансові організації, що надають кредити на картку через інтернет.

Однією з надійних компаній з видачею мікропозик в Україні можна сміливо назвати CreditUp з високими показниками схвалення і низькою процентною ставкою кредитування.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
creditup
8 min. Yes 8000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
8000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Детальніше про Кредит Ап

Популярною мікрофінансовою організацією, що здійснює свою діяльність на території України, є компанія CreditUp. На відміну від багатьох інших МФО, вона відрізняється бездоганною репутацією, стабільністю і чесністю по відношенню до своїх клієнтів. Крім того, клієнти відзначають вигідні умови кредитування, а саме, проведення постійних акцій і спеціальні пропозиції для клієнтів.

creditup

1.1 Під який відсоток видає позику Кредит Ап?

Процентна ставка залежить від декількох факторів, таких як мета отримання коштів, кількість кредитів, які були взяті до цього і т. д. Цікаво, що клієнтам пропонуються студентські кредити, кредити на лікування, кредити вихідного та ін. В середньому, за користування кредитними коштами в день доведеться заплатити близько 1,9%.

Завдяки бонусній системі можна погасити кредит зі знижкою. Процентна ставка, загальна сума і кінцевий термін її оплати розраховується на кредитному калькуляторі, який пропонується на сайті МФО.

1.2 Які вимоги до клієнтів пред’являються компанією CreditUp?

Керуючись нормами чинного законодавства, компанія Кредит АП пред’являє до своїх клієнтів такі вимоги:

 • громадянство України;
 • дієздатність;
 • вік позичальника від 18 до 65 років;
 • постійна реєстрація місця проживання на території країни;
 • наявність банківської картки, на яку після схвалення заявки будуть зараховані кошти;
 • оформлення кредиту для задоволення власних потреб, а не третіх осіб;
 • адекватний стан під час оформлення позики (мається на увазі те, що позичальник не повинен знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

1.3 Якими перевагами володіє компанія CreditUp?

Клієнти компанії, які скористалися її послугами, відзначають низьку процентну ставку, високу швидкість оформлення позики, наявність цілодобової гарячої лінії, бонусну систему, тривалий термін кредитування (до 90 днів), а також можливість оформити кредит на суму до 10 тисяч гривень.

CreditUp
CreditUp – кредит на карту за 8 хвилин!

Людям, які вперше оформляють позику, слід розраховувати на суму до 5 тисяч гривень.

2. Умови та послідовність оформлення кредиту

Зважаючи на високу конкуренцію на українському ринку кредитування, МФО докладають всіх зусиль для спрощення процедури оформлення онлайн-позик. Не виключенням є і компанія CreditUp. Щоб отримати кредит в CreditUp на банківську картку, необхідно слідувати покроковій інструкції.

2.1 Як розрахувати кредит, оформити заявку і відправити її на розгляд?

Клієнту необхідно виконати наступні дії:

 1. Зайти на офіційний сайт компанії.
 2. Вибрати суму позики, процентну ставку і кінцеву дату погашення на кредитному калькуляторі. Також тут буде вказана загальна сума до оплати і бонусний баланс.
 3. Зареєструватися шляхом введення адреси електронної пошти та номеру телефону.
 4. Заповнити детальну анкету, в якій потрібно вказати ПІБ, дату народження, місце прописки і реєстрації, паспортні дані, ідентифікаційний код, дохід і місце роботи. Також необхідно вказати мету отримання кредитних коштів. Для підтвердження особи знадобитися зробити фото. Рекомендується надавати правдиву інформацію та якісне фото. Це підвищує шанс отримання кредиту.
 5. Внести дані банківської картки, на яку будуть зараховані кошти.

 

Перш ніж підтвердити внесені дані, необхідно ретельно ознайомитися з умовами кредитування. Процес розгляду заявки повністю автоматизований. Клієнт отримує відповідь протягом 8 секунд.

2.2 Причини відмови в позиці

Відмова не означає, що клієнт вже ніколи не зможе отримати позику. У його розпорядженні – три спроби реєстрації. Серед основних причин відмови необхідно відзначити наступне:

 • неправильно вказаний номер телефону або адреса електронної пошти;
 • помилки при введенні паспортних даних;
 • прострочена банківська картка та ін.

3. Повернення, пролонгація і прострочення кредиту

Оформляючи кредит, пам’ятайте про те, що його необхідно повернути. Якщо цього не зробити, виникнуть проблеми з мікрофінансової організацією. При простроченні доведеться заплатити штраф. У разі відмови стягненням боргу займаються колекторські компанії.

3.1 Способи повернення боргу, які пропонує компанія CreditUp

Компанія Кредит Ап пропонує своїм клієнтам наступні способи погашення кредиту:

 • через особистий кабінет. Цей спосіб вважається найпростішим і зручним. Кошти списуються з картки, на яку було зараховано кредит;
 • через термінали, в яких є докладна інструкція користування. Такі термінали розташовані в магазинах, супермаркетах, вокзалах і аеропортах;
 • у касі банківської установи. Оплатити позику можна, звернувшись в банк з паспортом і реквізитами МФО, в якому оформлявся кредит. Слід пам’ятати, що в разі оплати через банк, кошти надійдуть на рахунок мікрофінансової компанії через три дні після оплати.

3.2 Як не допустити прострочення кредиту?

Звертаючись в компанію CreditUp, слід пам’ятати, що за кожен день прострочення кредиту доведеться заплатити 3,8%. Щоб не допустити подібної ситуації рекомендується продовжити позику. Для початку необхідно зателефонувати на гарячу лінію МФО і пояснити ситуацію. Співробітники компанії запропонують варіанти вирішення проблеми. Зокрема, вони підкажуть, як правильно оформити пролонгацію позики і провести оплату нарахованих відсотків.

Компанія Кредит Ап дає можливість продовжити позику до 30 днів. Обов’язковою умовою даної процедури є оплата раніше нарахованих відсотків. Пролонгація позики проводиться в особистому кабінеті.

CreditUp постійно вдосконалює рівень надаваних послуг. Завдяки цьому клієнти залишають про неї позитивні відгуки.

3.3 Промокод CreditUp

Іноді компанія кредитування CreditUp пропонує поліпшені умови отримання позик. В таких випадках вигідно брати кредити саме тут. Адже низька процентна ставка викликає більше довіри до співпраці з кредитором. Щоб не пропустити промокодів або бонусів від CreditUp, рекомендуємо підписатися на повідомлення на офіційному сайті компанії або на нашу емайл розсилку.

4. Контакти CreditUp

Адреса: вулиця Героїв Севастополя, 48, Київ, Україна, 03061
Час роботи: Цілодобово
Телефони: (093) 304-77-55; (098) 304-77-55
Електронна пошта: office@creditup.com.ua

Оформити кредит у CreditUp

5. Відгуки про CreditUp

Плануєте дізнатися відгуки про CreditUp? На цій сторінці ви зможете почитати непідробні відгуки про цього кредитора. Не зайвим буде зазначити, що кредитна організація CreditUp вже не перший рік видає невеликі позики користувачам без прихованих умов. А це означає лише те, що нові користувачі зможуть довіряти МФО! На цій веб-сторінці можна перевірити чимало правдивих оцінок про описану МФО, які точно допоможуть вам в оформленні кредиту.

Rate article