Кредит Дніпро позика на картку і готівкою

Отримати кредит в банку Кредит Дніпро можна готівковими коштами або за допомогою оформлення пластикової картки з доступним лімітом. Позичальникові потрібно тільки визначитися з сумою і способом її отримання. Максимальна сума, на яку можуть розраховувати потенційні позичальники (фізичні особи) — 200 тисяч гривень. Наявність документів, умови отримання позики, переваги кредитних програм буде детально розкрито далі по тексту.

1. Кредитні програми від Кредит Дніпро для жителів України

Якщо необхідно отримати кредит у Банку Кредит Дніпро готівкою, для цього передбачено 2 варіанти:

 1. До 50 тисяч гривень. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код, надання застави, довідки про щомісячні доходи і поручителя — необов’язково. Після заповнення анкети та її розгляду співробітниками банку, на контактний мобільний телефон надійде смс про прийняте рішення.
 2. До 200 тисяч гривень. За запевненням співробітників Кредит Дніпро, кредит на цю суму можна оформити швидко і просто. Але для цього доведеться підготувати відповідний пакет документів. Крім вищевказаних, знадобиться довідка про доходи та інші відомості на розсуд співробітників банку.

Для погашення заборгованості передбачено декілька зручних способів: через особистий кабінет в інтернет-банкінгу, термінал самообслуговування, у будь-якій касі банку, за допомогою списання p2p-платежу або автоматизованого списання коштів.

Що ж стосується пластикових кредитних карт, надаються наступні варіанти їх оформлення:

 • «Platinum». Кредитний ліміт до 50 тисяч гривень. Передбачена додаткова можливість: можна завести аналогічні карти з цим же лімітом для інших членів сім’ї);
 • «Freecard Gold». Кредитний ліміт до 200 тисяч гривень;
 • «Вільна готівка». Кредитний ліміт до 50 тисяч гривень.

Для того щоб оформити кредитну картку, досить перейти на офіційний сайт Кредит Дніпро і там заповнити форму. Також кредитку можна отримати за допомогою особистого звернення в найближче відділення, при собі мати паспорт та ідентифікаційний код. Після цього залишається тільки чекати позитивної, або негативної відповіді.

2. Основні переваги кредитування в Кредит Дніпро

Серед безлічі позитивних характеристик, варто виділити наступні риси:

 • при достроковому закритті заборгованості перед банком відсутні комісійні витрати і штрафні санкції. Така ініціатива від позичальників тільки вітається;
 • можливість оформлення позики з будь-яким кредитним періодом: на 1, 2, 3 роки;
 • чим довший термін ліміту, тим менше місячний внесок по закриттю боргу;
 • при оформленні кредиту на суму від 3 000 до 50 000 гривень на 3 роки, за умови всіх своєчасних платежів, протягом останнього місяця дії кредитної угоди, позичальник може повернути всього 35% від позики.

Плюс до всього вищесказаного, при позиці на суму від 50 000 до 200 000 гривень, банк передбачив менший відсоток по переплаті. На відміну від того, який був встановлений на стандартних умовах.

3. Особливості кредитних карт

Кожна з них має свої специфічні особливості, розглянемо їх більш докладно, і кожну окремо:

 1. Стандартна «Вільна готівка». Відсутні комісійні витрати при оплаті товарів кредитною карткою, знятті готівки через банкомат. Присутня можливість здійснення автоматичних платежів, а також надається інтернет-банкінг.
 2. Преміальна мультивалютна кредитна картка типу «Gold» надається з лімітним порогом до 200 тисяч гривень з безвідсотковим періодом — 67 днів. Крім описаних переваг для карти «Вільна готівка», надається: безкоштовна послуга «Concierge Service», підключено автоматичну участь у такій програмі, під назвою: «Політаємо зі смаком»;
 3. При оформленні кредитки типу «Платинум» з лімітом до 100 тисяч гривень, можна розраховувати і на інші переваги у вигляді цілодобової підтримки, відвідування Vip-залів в аеропортах будь-якої країни, спеціальної послуги для автолюбителів: «Auto Assistance».

Дізнатися всі подробиці про функціонування «Кредит Дніпро», наявності спеціальних умов та програм кредитування, можна на офіційному сайті Кредит Дніпро. Знаючи, які потрібні документи, і який саме кредитний продукт підходить, залишається тільки відправитися в найближче відділення банку.

Якщо під рукою є інтернет, для отримання кредиту достатньо заповнити онлайн-заявку. Після чого потрібно відправити її на розгляд. У разі позитивної/негативної відповіді прийде повідомлення. Гроші можна без труднощів отримати в касі банку. А ось кредитку можуть доставити кур’єри до зазначеної адреси абсолютно безкоштовно.

Rate article