Кредит готівкою в Альфа-Банку

Один з провідних українських банків може запропонувати своїм клієнтам скористатися лояльними програмами кредитування. Це і споживче кредитування, і видача грошових коштів в готівковій формі, і онлайн оформлення позики, а також оформлення кредитної картки з певним лімітом. Умови оформлення і потенційну вигоду кожного з них розглянемо докладно далі.

1. Умови надання кредитних послуг в Альфа-Банку

Для того щоб отримати кредит готівкою в Альфа-Банку, при собі вам необхідно мати документ, що підтверджує особу та ідентифікаційний код — вік від 21 року. Заявка буде оброблена протягом 1 години. Максимальний поріг з видачі грошових коштів у готівковій формі — 500 тисяч гривень на 2 роки.

Популярною послугою на поточний момент можна назвати споживчий кредит готівкою в Альфа-Банку на суму 100 тисяч гривень. Якщо необхідна сума менше 50 тисяч гривень, не потрібне надання довідки з місця роботи для підтвердження стабільного рівня доходів. Позика може бути представлена терміном до 5 років. При цьому обов’язковою умовою буде оформлення страхового продукту на випадок смерті, погіршення стану здоров’я або втрати основного місця роботи.

1.1 Різновиди кредитних карт

Оформити кредитну картку в Альфа-Банку можна не тільки при особистому відвідуванні одного з відділень, але і замовити через офіційний сайт. Там є можливість ознайомитися з діючими спеціальними пропозиціями, акціями і детально ознайомитися з умовами позики.

Банк пропонує такі різновиди пластикових карт з кредитним лімітом:

 • «Максимум». Ліміт до 49999 гривень. Для отримання 75 тисяч грн, необхідно надати довідку про доходи за останні півроку. Мінімальний місячний платіж — 7%, пільговий період 55 днів, процентна ставка — 0,01%, зняття готівки — 4% і 1% повертається на карту у вигляді бонусу. Випуск карти безкоштовний;
 • «Максимум готівки». Ліміт — 49 тисяч грн. Пільговий період, комісія за зняття готівки — відсутні. Інші умови аналогічні кредитній картці «Максимум»;
 • «ЕКО-максимум». Комісія за зняття готівки — 4%, і 4% повертається у вигляді Еко-бонусу (його необхідно підключити);
 • «Альфа Sky Pass Platinum». За випуск картки доведеться заплатити 2 тисячі гривень (річне обслуговування). Зняття готівки — утримують 4%, повертається 1% від суми покупок, до 10 миль за кожні 100 гривень, 8 миль за кожні 100 км;
 • «Альфа Sky Pass World». Річне обслуговування — 600 гривень. Зняття готівки — 4%, повертається 1% за здійснені покупки. За 100 км нараховується 8 миль;
 • «Максимум-Platinum». Річне обслуговування — 300 гривень. За зняття готівки — 4%, 1% також повертається.

Крім цього, Альфа-Банк пропонує ще 2 кредитні картки — «Альфа-Connect», Фокс Клуб». Розписувати умови не має сенсу, щоб зайвий раз не повторюватися. Ознайомитися з докладними умовами, і переліком всіх необхідних документів можна безпосередньо на сайті кредитно-фінансової організації.

1.2 Як вибрати кредитну картку

При виборі кредитки позичальник повинен керуватися наступними нижчевикладеними рекомендаціями, а також цільовим призначенням карти:

 1. Максимальна сума.
 2. Термін і процентна ставка.
 3. Розмір комісії за зняття готівки.
 4. Вартість річного обслуговування.
 5. Інші умови позичальника, або повернення позикових коштів.

Всі ці умови прописані в договорі, після ознайомлення з ними, документ підписується.

1.3 Переваги карт з кредитним лімітом від Альфа-Банку

 • можна розраховуватися карткою в звичайних магазинах і в інтернеті;
 • знімати готівку в найближчому відділенні банку або в банкоматі;
 • заробляти на власних коштах, на залишок нараховується до 12 відсотків;
 • купувати товари в розстрочку;
 • платити за комунальні послуги, не виходячи за поріг власного будинку;
 • контролювати надходження і витрати коштів за допомогою смс або особистого кабінету (зареєструвати допоможуть співробітники банку).

Онлайн-кредитування надається приватним та юридичним особам. Укласти договір з банком можна через інтернет, кур’єрська служба доставить документи до зазначеного місцезнаходження.

2. Переваги кредитування в Альфа-Банку

Споживче кредитування має такі специфічні особливості: придбати потрібний товар можна зараз, а розраховуватися за нього поступово. Карта оформляється безкоштовно, початковий внесок не потрібно. Щоб взяти кредит готівкою в Альфа-Банку не потрібно збирати багато офіційних паперів. При отриманні кредиту готівкою, співробітники не потребують надання застави та поручителя. Якщо позичальник захоче достроково погасити позику, це тільки вітається, і при цьому, ніяких штрафів не накладається. Плюс до всього, в подарунок видають карту Gold.

А що безпосередньо стосується кредитки, можете розраховувати на наступні бонуси: пільговий період, безвідсоткова розстрочка за покупки, можливість користування мобільним та інтернет-банком. Тепер погашати кредит просто і зручно!

3. Кредит онлайн на карту Альфа-Банку

Якщо вам потрібно терміново отримати позику на карту Альфа-Банку без проходження довгих процедур ідентифікації особи і надання довідки про доходи, рекомендуємо звернути увагу на мікрофінансові організації:

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

За допомогою вищевказаних кредиторів ви зможете легко отримати кредит онлайн на карту Альфа-Банку без відмови в день оформлення заявки. Щоб гарантовано отримати кредит на карту, підійдіть усвідомлено до оформлення онлайн заявки на сайті обраного кредитора. Це істотно збільшить шанси на видачу грошей на карту в онлайн режимі!

Rate article