Кредит готівкою

Питання як взяти кредит готівкою виникає досить часто навіть при тому, що на сьогодні банківська система в Києві досить розвинена, і як мінімум сотня фінансових установ змагаються між собою за клієнта.

Ви можете вибрати різні варіанти, які хоча в цілому і здаються однаковими, але у кожного є свої нюанси.

Дешеві кредити в Укрсиббанку

УкрСибБанк дає найдешевші кредити, якщо порівнювати з іншими банками. Але за відносно недорогою вартістю кредиту коштує ряд додаткових процедур. Наприклад, позначення на що береться кредит. Якщо необхідно взяти кредит готівкою на придбання майна, доведеться надати заставу. Багато клієнтів при такому варіанті часто морщать ніс, не бажаючи мати справу з заставами, паперовою тяганиною і збором документів. Але в цілому правила такі: чим менше банк готовий отримувати вигоди від надання кредиту, тим більше йому необхідно гарантій повернення коштів.

Стандартні кредити

Кредит без довідок про доходи і поручителів можна отримати практично в кожній фінансовій установі. Найпростіше звернутися в банк, де ви вже раніше брали кредит готівкою. При своєчасному погашенні заборгованості, кожен клієнт потрапляє в список білої кредитної історії і стає найбажанішим клієнтом в будь-якому банку. Тому більшість банківських установ обов’язково передбачає можливість надати знижку за хорошу кредитну історію.

Якщо при повторній вашій заявці взяти гроші в кредит готівкою, ви зможете надати довідку про погашення кредиту в минулому, то у вас істотно зростуть шанси отримати знижену ставку.

Кредити в нових банках

Потрібно почати з того, що завдяки системі, де фіксується кредитна історія, банківські установи добре обізнані про всі кредити в інших кредитних установах. Тому напрошується корисна порада – не варто приховувати факти прострочення кредитів. Служба безпеки може відхилити кредитну заявку, керуючись суто раціональними міркуваннями в плані того, що банку потрібні «чесні клієнти».

Швидкі позики

Другий по частоті задається людьми питання, це «де можна отримати кредит готівкою швидко».

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Напрошується запитання у відповідь: “А яка сума потрібна?”. Якщо більше 50 000 грн., то швидко у вас не вийде ніяк. Бо треба розуміти, що швидкість отримання кредиту безпосередньо залежить від суми кредиту. Чим менше грошей ви попросите, тим швидше ви зможете їх отримати.

Отже, давайте підведемо підсумки за вищевикладеним:

 1. Найдешевші кредити, а це приблизно 15% річних, вийдуть в Укрсиббанку. Середня процентна ставка по Україні становить 15-22% річних.
 2. Найшвидші кредити вийдуть найдорожчими – до 50% річних.
 3. Якщо погашення кредиту проводилось згідно графіка, розписаного фінансовою установою, краще звернутися в цей банк ще раз.

Що необхідно зробити, щоб оформити кредит готівкою

Ви зіткнулися з ситуацією, коли гроші потрібні терміново і зараз, а в кишенях порожньо? Отримати кредит споживчий в день звернення – в цілому реально. Коли мова йде про терміновість, то умови оформлення кредиту спрощуються.

Якщо ви є клієнтом банку, в якому збираєтеся оформити експрес кредит, наприклад, отримуєте зарплату в даній установі, вам забезпечать вигідні умови. Оформлення швидкого кредиту в день звернення займе у вас від 15 хвилин до 1-2 годин. Такий кредит видається без застави, а також без поручителів.

Сума грошей, яку ви можете отримати, в середньому, від 100 до 2000 доларів США. Бувають і винятки, коли вам, при потребі, можуть оформити кредит і до 20 тисяч доларів. Найчастіше такі суми швидко не видаються.

Правила оформлення кредиту

Правила оформлення кредитуУ банку клієнту необхідно надати паспорт і ще який – небудь документ, що засвідчує особу. Ви повинні будете заповнити анкету для з’ясування вашої платоспроможності і для встановлення кредитної історії. Якщо кредитна історія клієнта «чиста», тобто, не зафіксовано платіжних проблем з даним банком, рішення про видачу кредиту буде позитивним. Слід взяти до уваги, що спрощена процедура оформлення кредиту не захищає банк від непунктуальних клієнтів. Тому, щоб себе підстрахувати, банківська установа ставить більш високі відсотки на експрес кредити.

Найчастіше, це 21% річних у гривні, але враховуючи збори за обслуговування кредиту, фактична сума може бути більшою.

Видача швидкого кредиту має свої особливості. Такі кредити видаються на термін від 1 до 5 років, причому брати можна як готівкою, так і товаром. Кредит товаром можна оформити прямо в магазині, це POS – кредит.

Сьогодні дуже вигідно оформляти експрес кредит готівкою. Переваги такого кредиту:

 • швидкість отримання грошей;
 • мінімум документів;
 • простота в оформленні;
 • відсутність необхідності застави;
 • відсутність необхідності поручителів.

Але, як вже говорилося, є і деякі недоліки:

 • термін кредитування (до 5 років);
 • невелика сума кредиту (до 60 000 грн.);
 • одноразовий графік для погашення кредитного боргу;
 • високі процентні нарахування;
 • додаткові комісії, страховки;
 • висока кінцева вартість кредиту.

Висновки

Сьогодні інформаційні сервіси банку ставлять на перше місце для того, щоб клієнти не витрачали час на пошуки вигідних кредитних пропозицій.

Для того, щоб дізнатися для себе, де і як отримати кредит готівкою, досить просто зв’язатися зі службою підтримки 5-10 банків і отримати інформацію з актуальними відсотками в різній валюті.

Після збору необхідних даних, варто врахувати головний момент – якщо ви будете отримувати кредит в банку, який вас вже обслуговуєте, ви можете претендувати на зниження відсотка, а також на більш вигідні умови. Перший кредит складніше отримати, ніж другий кредит з позитивною історією. Для оформлення кредиту готівкою, необхідно підійти до відділення банку з документами, що затверджують особу та довідки про доходи, якщо такі є. Якщо ні – безліч банків знає, що люди часто працюють неофіційно, тому для себе можуть запитати про наявність постійного заробітку і все одно запропонувати кредит готівкою за доступними відсотками.

Rate article