Кредит пенсіонерам в Україні

На українському ринку кредитування спостерігаються суттєві зміни. Ще кілька років тому пенсіонер для банків був пріоритетним клієнтом, який міг при необхідності оформити споживчий кредит. Сьогодні банківські установи значно посилили політику щодо людей пенсійного віку. У зв’язку з цим кредит для пенсіонерів став практично недоступним.

Що робити в тому випадку, коли терміново потрібна певна сума грошових коштів, а доступні програми кредитування розраховані на людей працездатного віку?

На допомогу приходять мікрофінансові організації, які готові надавати кредити пенсіонерам на вигідних умовах. Їх поява кардинально змінила ситуацію на ринку кредитування України, і зробила кредитний продукт доступним практично всім громадянам, які опинилися у важкій фінансовій ситуции.

Обмеження у віці для позичальників

Мікрофінансові організації, що здійснюють діяльність на території України, відрізняються лояльністю до потенційних позичальників.

Виходячи з того, що банки не надають позики людям пенсійного віку, єдиним виходом для них залишається звернення до МФО. Слід зазначити, що вікові межі в деяких організаціях значно розширені. Необхідну суму можуть отримати навіть люди у віці до 90 років.

Як показує практика, пенсіонери – добросовісні позичальники, тому МФО надають їм кредити набагато охочіше, ніж студентам або безробітним громадянам, що не мають стабільного доходу.

При цьому навіть небездоганна кредитна історія для пенсіонера не має значення. Власність, яка може послужити заставою при оформленні великої суми, є однією з головних умов, при яких мікрофінансові організації готові обслуговувати людей пенсійного віку. А якщо мова йде про невелику суму, необхідної для вирішення різних побутових проблем, то отримати її дуже просто.

Умови кредитування людей пенсійного віку

Кредит пенсіонеру видається за наявності таких документів:

  1. Паспорта громадянина України.
  2. Ідентифікаційного коду.
  3. Пенсійного посвідчення.

Більшість мікрофінансових організацій встановлюють для пенсіонерів таку ж процентну ставку, як і для інших позичальників. Деякі МФО при наявності пенсійного посвідчення дають можливість отримати пенсійну знижку. Є і такі компанії, які передбачають спеціальні тарифи та акції для позичальників зрілого віку. Завдяки цьому у пенсіонерів з’являється можливість підібрати найбільш вигідний варіант отримання коштів.

Як пенсіонеру вибрати МФО?

При виборі мікрофінансової організації необхідно ретельно вивчити умови надання кредитів для людей пенсійного віку. Особливу увагу слід приділити спеціальним пропозиціям, які роблять співпрацю з компанією ще більш вигідним.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Деякі МФО, які надають мікрокредити для людей пенсійного віку, при необхідності надають готівкові кошти за адресою позичальника, що особливо зручно для людей, у яких спостерігаються проблеми зі здоров’ям. Таким чином, кредит готівкою пенсіонерам надається за місцем їх проживання без необхідності відвідування офісу компанії.

Існують і інші спеціальні програми та акції, які знижують процентну ставку, що дуже вигідно для людини пенсійного віку.

Як оформити кредит через інтернет?

Деякі пенсіонери розбираються в сучасних технологіях не гірше, ніж студенти, і тому можуть оформити кредит в режимі онлайн. Це особливо зручно, якщо кредитні кошти планується отримати не готівкою, а на карту.

Перше, що для цього необхідно зробити, – це вибрати мікрофінансову організацію. Підібравши компанію, що надає найбільш оптимальні умови погашення і зареєструвавшись на її сайті, можна переходити до процедури заповнення анкети. Відповідати на всі поставлені питання потрібно максимально точно. Слід надавати тільки достовірну інформацію, так як вона перевіряється.

Важливо мати діючий номер телефону. На нього прийде повідомлення про отримання позики. Щоб прийняти рішення по кожному конкретному випадку, фахівцям МФО досить кілька хвилин.

У разі позитивної відповіді на заявку кредитні кошти можуть прийти вже через 20 хвилин після розміщення заявки. За готівковими коштами доведеться відправитися в касу відділення організації, що надає послугу мікрокредитування. Більшість мікрокредитних організацій пропонують перевести кошти на карту, що набагато зручніше, ніж отримання коштів готівкою. Клієнт на свій розсуд вибирає спосіб отримання позики.

Способи повернення кредиту

Кредит пенсіонеру, як і будь-якому іншому позичальникові, видається за умови його своєчасного повернення. Мікрофінансові організації, що працюють на території України, лояльно ставляться до своїх клієнтів і тому пропонують кілька зручних способів погашення кредиту.

  1. Оплата в офісі мікрофінансової організації, яка є найбільш зручною і звичною для більшості літніх людей.
  2. Платіжні термінали, які є практично на кожному вокзалі, в магазині і супермаркеті;
  3. Перерахунок з картки на рахунок МФО. Даний варіант відрізняється відсутністю черг і зручністю для пенсіонерів. Перевести кошти можна в особистому кабінеті позичальника на сайті мікрофінансової організації.
  4. Каса одного з українських банків.

 

Слід пам’ятати, що звертаючись до каси банку, необхідно вказати реквізити МФО, на рахунок якої переказуються кошти.

Мікрофінансові організації завжди йдуть назустріч своїм клієнтам. Якщо у пенсіонера немає можливості своєчасно погасити кредит, він може оформити його пролонгацію. Для цього необхідно звернутися до працівників МФО і пояснити ситуацію. Оформити пролонгацію кредиту можна після оплати всіх раніше нарахованих відсотків.

Rate article