Кредит у Форвард Банку, умови та відгуки

Форвард Банк — один з найбільш активно розвинених і прогресивних гравців на зростаючому кредитно-фінансовому українському ринку. Банк пропонує своїм потенційним позичальникам лояльні програми кредитування, які можуть бути орієнтовані на найрізноманітніші групи населення України та цілі покупок. Якщо терміново потрібні гроші, тоді варто звернутися саме в Форвард Банк, для кожного клієнта завжди хороші індивідуальні умови кредитування.

1. Умови надання кредитних послуг

Сума позик на різні цілі може варіюватися від 500 до 100 000 гривень. Легко отримати кредит в Форвард Банку може майже кожен працюючий громадянин України при дотриманні певних умов. Термін, який відводиться для погашення заборгованості — 1,5-3 роки. Процентна ставка — 0,1%. Також слід звернути особливу увагу на щомісячну комісію, вона може бути в межах 2% або 4%.

Форвард Банк орієнтований на великий споживчий соціум в Україні і пропонує наступний пакет послуг:

 • надання позик в онлайн режимі для здійснення покупок в різних інтернет-магазинах. Потрібен новий холодильник, виберете його в інтернет-магазині, оформіть заявку на кредит, оплатіть і користуйтеся. Немає нічого простішого, ніж кредитування в Форвард Банку;
 • кредити для покупки нового автомобіля, закордонної відпустки, меблів, ремонту та іншого цільового призначення;
 • позики на лікування, освіту дітей та інших потреб.

Банк налагодив співпрацю з багатьма онлайн-магазинами України, що функціонують в різних нішах фінансового ринку.

2. Порядок оформлення кредиту

Для того щоб отримати кредит у Форвард Банку, необхідно здійснити наступні дії:

 • Зайти на офіційний сайт кредитора, заповнити заявку і відправити її на розгляд. У разі виникнення будь-яких складнощів, на сайті представлений чат з консультантами, вони дадуть відповідь на будь-яке питання і покроково опишуть, як правильно заповнити форму.
 • Вказати діючий номер мобільного телефону. Після відправки заявки, зателефонує співробітник банку і поставить декілька запитань, щоб упевнитися в правильності наданих даних.
 • І, нарешті, позичальнику залишиться тільки ознайомитися з договірною угодою і поставити свій підпис в кінці документа. Читати треба уважно, щоб не виникло питань.

Отже, для отримання позики, клієнт повинен надати співробітникам Форвард Банку паспорт, ідентифікаційний код та особисті контактні дані для зв’язку.

3. Кредитні картки Форвард Банку

Банк пропонує широкий вибір пластикових карт з кредитним лімітом, позичальник може вибрати саме той продукт, який йому підходить для щомісячного доходу і терміну повернення позикових коштів. Пропонуємо з ними ознайомитися:

 • «Gold maxi», «Go shopping»;
 • «Easypay кобренд»;
 • «Виручалка» для вкладника;
 • Кілька різновидів «Platinum» карт;
 • Прибуткові карти «Електрон» і «Gold»;
 • Дебетні звичайні і авторські карти з персональним дизайном оформлення.

У більшості запропонованих продуктів, встановлений кредитний ліміт від 20 000 до 50 000 гривень. Тобто, ви можете взяти невеликий кредит у Форвард Банку за встановленою організацією процентною ставкою. За запитом позичальника і за згодою служб безпеки Форвард Банку, ліміт може бути без особливих зусиль збільшено аж до 100 000 грн. Крім цього передбачені кешбек програми, що діють практично у всіх торгових мережах і на АЗС України.

Для отримання позитивної/негативної відповіді, доведеться почекати всього півгодини. Контролювати будь-який рух фінансових коштів через інтернет-банкінг можна дуже просто — дистанційно. Користувач може з легкістю підняти їх статус за невелику додаткову щорічну оплату. За обслуговування кредитних карт плата не стягується.

4. Переваги кредитування в Форвард Банку

Швидко взяти кредит в ForwardBank можна при дотриманні всіх правил. Практично кожному позичальнику важливо не тільки отримати швидко потрібну суму грошей, але і скористатися додатковими привілеями і послугами. Все це готовий запропонувати Форвард Банк. Отже, ознайомимося з очевидними перевагами:

 • швидкий випуск карт і 0 гривень за річне обслуговування;
 • великий пільговий період: від 60 днів;
 • передбачена можливість дострокового погашення боргу перед банком;
 • страхування можливих ризиків, які можуть бути пов’язані з купівлею, кредитом і іншими непередбаченими обставинами;
 • передбачено кілька зручних способів для щомісячного внесення платежів в рахунок погашення заборгованості: термінали самообслуговування, інтернет-банкінг та інші варіанти;
 • оформлення позики для тих, чий дохід складають процентні нарахування за вкладом, відкритим у цій фінансово-кредитній установі;
 • широка лінія кредитних послуг. Їх можна відстежувати самостійно через офіційний сайт Форвард Банку, також є можливість підписатися на повідомлення при появі нових послуг.

Банк постійно розвивається і демонструє позитивні показники фінансової стабільності на ринку. Знаючи, яка сума потрібна для покупки того чи іншого товару, залишається заповнити онлайн-анкету і відправити її на розгляд, після схвалення позики, залишається втілити мрію в реальність.

Rate article