Кредит в Cashberry без довідки про доходи на будь-які цілі

Одним з відомих українських онлайн-сервісів з видачі кредитних коштів для фізичних осіб є компанія Cashberry. Свою діяльність вона здійснює з 2016 року. Протягом цього часу організація надає фінансову підтримку високої якості всім бажаючим громадянам України.

Незважаючи на те, що мікрофінансова організація Кеш Бері видає позики всього декілька років, вона встигла допомогти тисячам громадян по всій Україні.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Загальна інформація про кредитування в Cashberry

Постійні користувачі онлайн-сервісу Cashberry відзначають чесність компанії, прозорі умови кредитування, низькі процентні ставки і лояльне ставлення. Чи так це? Пропонуємо вашій увазі короткий огляд компанії, який дасть можливість визначитися з вибором мікрофінансової організації.

Cashberry

1.1 Процентні ставки та умови отримання кредиту

Як вже говорилося, оформити кредит в компанії Cashberry можна на вигідних умовах. Зокрема, розмір процентної ставки для новачків становить 1,5%. З кожним наступним кредитом розмір відсотків знижується. Постійні клієнти мають можливість оформити позику всього під 1%.

Клієнт може оформити кредит на різний термін, який становить 7, 14, 21 і 31 день. Людина, яка вперше звернулася в МФО, може розраховувати на суму до п’яти тисяч гривень, а постійний клієнт — до восьми тисяч гривень.

1.2 Хто може оформити позику?

На кредитні кошти від компанії Cashberry можуть розраховувати громадяни України, які досягли повноліття і проживають на території країни. Мікрофінансова організація лояльно ставиться до кожного клієнта, і на відміну від інших МФО, не пред’являє до нього підвищених вимог. Саме тому кредити видаються практично всім бажаючим: студентам, домогосподаркам, офіційно непрацевлаштованим громадянам і навіть тим особам, які мали прострочення по кредитах. Все, що потрібно для оформлення позики — це паспорт з пропискою, ідентифікаційний код, мобільний телефон, електронна адресу та карта одного з українських банків, оформлена на ім’я позичальника.

1.3 Чому багато клієнтів вибирають Cashberry?

Компанія Cashberry володіє багатьма перевагами, серед яких необхідно відзначити наступне:

 1. Надійність. Клієнти, яким доводилося брати кредит, відзначають, що це відповідальний кредитор, який здійснює свою діяльність згідно з вимогами чинного законодавства України.
 2. Оформлення позики в будь-який час. Сервіс працює 24 години на добу. До того ж, отримати фінансову допомогу можна без вихідних і свят.
 3. Доступність позик. Лояльне ставлення до клієнтів дає можливість отримати кредитні кошти без паперової тяганини.
 4. Зрозумілий і зручний сайт. Онлайн-сервісом можна користуватися як з комп’ютера, так і з мобільного пристрою. Він працює як українською, так і російською мовою.
 5. Швидка обробка заявок. Розгляд заявки займає не більше трьох хвилин.
 6. Індивідуальний підхід до всіх клієнтів, які звертаються в компанію Cashberry.
 7. Промокоди, що дають право отримати знижку на кредит.

2. Як оформляється кредит в Cashberry?

Процедура оформлення позики в компанії Cashberry досить проста і зрозуміла. Отримати кредитні кошти можна за лічені хвилини, але для цього необхідно дотримуватися покрокової інструкції і правильно заповнити запропоновані системою форми.

https://youtu.be/1_LHHE7cQWo

2.1 Покрокова інструкція

 1. Реєстрація на офіційному сайті мікрофінансової організації та вхід в особистий кабінет.
 2. Введення суми і терміну позики на кредитному калькуляторі, що дозволить побачити розмір переплати і загальну суму, яку потрібно внести за користування кредитом.
 3. Заповнення анкети (для нових клієнтів). Необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, місце роботи і дохід. Також буде потрібно внести номер телефону та адресу електронної пошти.
 4. Надання номеру картки банку, на яку будуть перераховані кредитні кошти, та її перевірка (верифікація).
 5. Відправка заявки на обробку, після якої необхідно чекати відповідь. Як правило, вона приходить протягом декількох хвилин. При позитивній відповіді клієнт підписує кредитний договір в особистому кабінеті.
Cashberry
Cashberry – онлайн кредит на карту без відмов!

2.2 Причини, за якими компанія Cashberry відмовляє в позиці

Як показує практика, в більшості випадків отримати кредит в Cashberry просто, адже компанія дає позитивну відповідь на заявку і клієнт отримує необхідну йому суму грошей. Але буває і таке, що автоматична система прийняла негативне рішення. Чому так відбувається? Існує декілька причин відмови в кредиті:

 • вчасно непогашений кредит, який був оформлений в Cashberry. Можливо, він був оплачений зовсім недавно, а інформація про оплату не оновилася в бюро кредитних історій;
 • помилки, допущені при заповненні анкети, або пропущені обов’язкові поля;
 • сума, зазначена в заявці, перевищує ліміт.

У будь-якому випадку, при отриманні відмови можна відправити повторну заявку.

3. Що необхідно знати клієнту про погашення, прострочення і пролонгацію позики?

Звертаючись в будь-яку з мікрофінансових організацій, що працюють на території України, необхідно пам’ятати, що позику слід погасити своєчасно, у встановлений в договорі термін. Це допоможе уникнути штрафних санкцій і проблем з колекторськими компаніями.

3.1 Варіанти погашення позики

Компанія Cashberry пропонує на вибір один з наступних варіантів погашення кредиту:

 • в особистому кабінеті шляхом списання коштів з банківської картки;
 • термінали «iBox»;
 • в касі найближчого банку, що працює на території України.

3.1 Як уникнути прострочення?

Оплата за користування кредитними коштами повинна надійти на рахунок МФО не пізніше терміну, зазначеного в договорі, тому рекомендується здійснювати платіж на декілька днів раніше. Cashberry не нараховує відсотки ще протягом трьох днів після того, як термін дії кредитного договору закінчився. Штрафи нараховуються, починаючи з четвертого дня прострочення.

Щоб уникнути штрафних санкцій, коли немає можливості своєчасно погасити кредит, можна скористатися такою послугою, як пролонгація. Дана процедура здійснюється в особистому кабінеті. При пролонгації позики відсотки не нараховуються, а борг розбивається на декілька частин.

3.2 Промокод Cashberry

Хочете отримати купон на знижку процентної ставки в Cashberry? Тоді вам слід уважно стежити за новинами на офіційному сайті. Або у вас є інший шлях — підписатися на розсилку від нашого сайту, у якій ми завжди своєчасно публікуємо виключно актуальну інформацію з різних бонусних пропозицій і акцій від Кеш Бері.

4. Контакти Cashberry

Служба підтримки:

+38 (098) 415-18-18

+38 (050) 415-18-18

+38 (093) 415-18-18

+38 (044) 280-28-17

Час роботи служби підтримки:

ПН – ПТ: 08:00 – 20:00

СБ – НД: 09:00 – 18:00

info@cashberry.com.ua

Відділ по роботі з боржниками:

+38 (063) 234-51-92

Час роботи відділу по роботі із заборгованістю:

Щоденно: 08:00 – 20:00

collection@cashberry.credit

Юридична адреса:

01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2

Оформить кредит в Cashberry

5. Відгуки про Cashberry

Якщо ви шукаєте реальну оцінку діяльності Cashberry на фінансовому ринку України від користувачів компанії, значить тільки у нас ви можете дізнатися різні відгуки про цього кредитора. Також кредитна організація Кеш Бері цілком тривалий час оформляє невеликі позики в онлайн режимі користувачам без обману! А це означає лише те, що нові клієнти цілком можуть довіряти цій фірмі. Адже сотні клієнтів помилятися не можуть. Звичайно ж, перед безпосереднім оформленням кредиту, потрібно оцінити МФО за відгуками. Тільки так можна оформити позику без обману!

Rate article