Кредит в Dinero із зарахуванням на картку під 0 відсотків

Фінансові складнощі можуть виникнути в житті кожної людини. Одним людям вийти зі складної ситуації допомагають родичі і знайомі, а інші воліють звертатися в мікрофінансові організації, які надають грошові позики на невеликий термін.

Максимально вигідні умови мікрокредитування пропонує компанія Dinero. Саме тут можна взяти кредит з хорошими умовами для клієнтів, а не навпаки.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Все про кредити від Dinero

Dinero — одна з мікрофінансових організацій, що працюють на території України, яка займається видачею беззаставних позик на короткий термін. Клієнти компанії відзначають уважне ставлення співробітників, індивідуальний підхід, вигідні умови кредитування, а також мінімальну кількість документів, необхідних для отримання позик. Розглянемо детальніше, що пропонує компанія Dinero українським громадянам.

Dinero

1.1 Основні умови кредитування та вимоги до клієнта

Для клієнтів, які вперше звернулися в компанію і хочуть взяти кредит в Dinero, діє унікальна пропозиція. Вони можуть оформити кредит на суму 2,5 тисячі гривень без відсотків і комісій. Наступну позику можна взяти під відсоток. Його розмір залежить від суми кредиту і терміну, на який він оформляється. Провести розрахунок суми, яку потрібно заплатити за користування кредитом, дуже просто. Для цього на сайті МФО є кредитний калькулятор.

На відміну від банківських установ, мікрофінансові організації більш лояльно ставляться до своїх клієнтів, і тому не виставляють до них суворих вимог. Отримати кредит в компанії Dinero може громадянин України у віці від 18 до 75 років. Єдине, що вимагає компанія, це не мати істотних прострочень за кредитами, оформленими в інших МФО, або банках. Також позичальник повинен мати паспорт, номер телефону і банківську картку, на яку після схвалення заявки будуть перераховані кошти.

1.2 Якими перевагами володіє сервіс Dinero?

Серед основних переваг МФО можна відзначити наступне:

 • швидкий розгляд заявки та отримання кредитних коштів, що займає не більше 15 хвилин;
 • відсутність необхідності надання довідки про офіційні доходи та працевлаштування;
 • пільги для новачків, які можуть оформити перший кредит без відсотків;
 • можливість продовжити позику в разі неможливості її своєчасного погашення;
 • цілодобова робота гарячої лінії, завдяки якій клієнт може в будь-який час вирішити свої проблеми;
 • за умови чистої кредитної історії постійні клієнти можуть отримати позику всього за декілька хвилин.
dinero
Кредит в Дінеро володіє багатьма перевагами.

2. Особливості процедури оформлення кредиту в компанії Dinero

Мікрозайми від мікрофінансової організації Dinero – це надзвичайно вигідна пропозиція для тих, кому необхідно вирішити невеликі фінансові труднощі. Процедура оформлення кредиту відрізняється простотою і високою швидкістю. Перш ніж звернутися в мікрофінансову організацію, необхідно розібратися в тому, як оформити кредит на сайті компанії.

https://youtu.be/Wg3Fr8DCzFA

2.1 Покрокова інструкція

Щоб оформити кредит на сайті компанії Dinero, необхідно виконати кілька основних дій:

 1. Вибрати необхідну суму і термін кредиту на кредитному калькуляторі. Після введення даних з’явиться загальна сума з відсотками, яку потрібно буде погасити у встановлений термін.
 2. Створити особистий кабінет на сайті компанії. Для цього необхідно пройти реєстрацію: вказати ПІБ, ідентифікаційний код, електронну пошту, номер свого телефону.
 3. В особистому кабінеті вказати відомості про роботу, якщо такі є, розмір щомісячного доходу і свою посаду. Також потрібен номер телефону людини, яка зможе підтвердити достовірність даних про позичальника, зазначених у заявці.
 4. Вказати місце проживання і прописки, а також внести свої паспортні дані.
 5. Завантажити свою фотографію з комп’ютера або зробити її за допомогою веб-камери.
 6. Внести номер банківської карти і пройти процедуру верифікації. З метою її підтвердження система блокує на рахунку позичальника 1 гривню.
 7. Ознайомитися з усіма умовами кредитування і підтвердити свою згоду на обробку даних. Після надходження коду на телефон, внести його у відповідне поле і відправити заявку на розгляд. Рішення МФО з приводу надання кредиту прийде в особистий кабінет позичальника, або ж буде повідомлено співробітником компанії.

2.2 Причини відмови в кредиті

Більшість позичальників, які зверталися в компанію Dinero, отримували позитивний результат і ставали власниками тієї суми, на яку розраховували при оформленні кредиту. Але є й такі, які отримували відмову в кредиті, і ось чому:

 • через помилки, допущені при оформленні заявки, або зазначеної недостовірної інформації;
 • банківська картка на момент оформлення кредиту була прострочена, або не призначена для отримання переказів;
 • є прострочені кредити, оформлені в банках, або інших МФО;
 • борг був погашений буквально перед тим, як позичальник звернувся за новим кредитом. Для оновлення системи потрібен деякий час.

2.3 Промокод Dinero

Мікрофінансова організація Dinero одна з небагатьох на українському фінансовому ринку, яка пропонує різні акції. Щоб не пропустити вигідний момент отримання позики, варто підписатися на повідомлення на офіційному сайті. Також ви можете підписатися на наше електронну розсилку і отримувати свіжі пропозиції з промокодами на кредитування.

3. Що потрібно знати про погашення, прострочення і пролонгації позики?

Повернути кредитні кошти так само просто, як і отримати їх. Щоб кредитна історія залишалася чистою, а з МФО не виникало ніяких проблем, необхідно своєчасно вносити оплату по кредиту.

3.1 Способи оплати кредиту

Компанія Dinero пропонує декілька способів повернення кредитних коштів, серед яких необхідно відзначити такі:

 • особистий кабінет (списання з прив’язаної до нього банківської картки клієнта);
 • банківський переказ (з рахунку клієнта кошти переводяться на рахунок компанії);
 • через термінал.

3.2 Чим небезпечне прострочення?

Незважаючи на лояльне ставлення до клієнтів при оформленні кредиту, компанія Dinero веде сувору політику щодо боржників. У разі прострочення, буде нарахована додаткова пеня (1,5% від суми заборгованості на добу).

3.3 Як знайти рішення?

При виникненні проблем з оплатою необхідно звернутися до співробітників компанії, які запропонують найбільш оптимальні шляхи вирішення питання. Dinero завжди йде назустріч клієнтам і тому пропонує продовжити термін погашення кредиту. Слід зазначити, що за пролонгацію позики від 7 до 14 днів необхідно сплатити невелику комісію.

4. Контакти Dinero

Телефон:

Kyivstar: 067 326 2233
Lifecell: 073 326 2233
Vodafone: 050 326 2233

Електронна пошта: info@dinero.ua

Оформить кредит в Dinero

5. Відгуки про Dinero

Бажаєте дізнатися відгуки про Dinero? Тільки у нас ви зможете перевірити різні відгуки про даного кредитора. Багато людей вже встигли скористатися послугами даної кредитної організації і поділилися з нами відгуками про її роботу. Не зайвим буде сказати, що фірма Dinero не перший день проводить видачу досить швидких позик в онлайн режимі користувачам на вигідних умовах. Це говорить про те, що люди цілком можуть довіритися цій фірмі. Але перед оформленням позики, потрібно перевірити репутацію фірми. Тільки так ви зможете оформити позику без переплат.

Rate article