Кредит в KLT Credit — оформлення та відгуки про кредитора

Два роки тому на мікрофінансовому ринку України з’явилася нова компанія — KLT Credit. За короткий проміжок часу вона завоювала довіру багатьох клієнтів, які з її допомогою змогли вирішити свої фінансові проблеми.

На сьогоднішній день МФО продовжує активно розвиватися і вдосконалювати свою діяльність. Свідченням цьому можуть послужити численні відгуки клієнтів, які встигли скористатися послугами організації.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
kltcredit
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-65 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Інформація про компанію KLT Credit

Перш ніж звернутися в мікрофінансову організацію, необхідно детально вивчити умови, на яких надаються кредити. Але бувають випадки, що гроші потрібні дуже терміново, тому часу на пошук відомостей про свого майбутнього партнера не залишається. Ми пропонуємо невеликий огляд мікрофінансової організації KLT Credit, який стане корисним при виборі МФО.

KLT Credit
1.1 Під який відсоток можна оформити кредит в KLT Credit?

Перше, на що звертає увагу людина при виборі мікрофінансової організації, — це процентна ставка. Від неї залежить кінцева сума, яку доведеться заплатити за користування кредитом.

Будучи зацікавленою в залученні нових клієнтів, компанія KLT Credit пропонує вигідні умови кредитування для новачків. Вони можуть отримати кредитні кошти і платити за їх використання всього 0,8% в день. Для постійних клієнтів розмір процентної ставки становить 1,62%. Всі процентні нарахування по кредиту можна розрахувати на калькуляторі, який пропонується на офіційному сайті компанії.

1.2 Кому пропонуються кредити в KLT Credit?

На відміну від інших мікрофінансових організацій, які працюють на території України, компанія KLT Credit більш лояльно ставиться до своїх клієнтів. Вона пред’являє набагато менше вимог до позичальників, ніж інші МФО і банківські установи.

Розраховувати на кредит можуть громадяни України, в наявності у яких є паспорт та ідентифікаційний код. Їх кредитна історія повинна бути чистою і не мати негативних моментів. Крім того, клієнт компанії KLT Credit повинен проживати на території країни. Також він повинен мати номер телефону, доступ в інтернет і діючу банківську картку.

1.3 Якими перевагами і особливостями володіє компанія KLT Credit?

До переваг мікрофінансової організації можна віднести:

 • подачу заявки на отримання кредитних коштів у будь-який час;
 • тривалий термін кредитування, який становить 65 днів;
 • відносно невисоку процентну ставку;
 • можливість дострокового погашення позики;
 • прозору роботу з клієнтами, відсутність прихованих комісій;
 • проведення різних акцій і спеціальних пропозицій для постійних клієнтів;
 • гарантію безпеки персональних даних клієнтів;
 • суму першої позики, яка може досягати 2500 гривень.

Співпраця з компанією має деякі особливості. До них можна віднести відмову в кредиті в разі поганої кредитної історії, високі штрафи при простроченні кредиту, необхідність подачі деяких документів.

KLT Credit
KLT Credit онлайн кредит на карту українського банку.

2. Як оформити кредит?

Більшість громадян України вважають, що отримати кредит можна тільки в банку. Вони не можуть прийняти того, що вирішити свої фінансові проблеми можна без довгих черг, збору пакету документів і тривалого рішення за заявкою. Можливо, це пов’язано з тим, що МФО відносно недавно почали здійснювати свою діяльність на території нашої країни. Для клієнтів, які вперше звертаються в МФО, пропонується поетапна інструкція, що допоможе швидко і без будь-яких проблем взяти позику.

2.1 Що необхідно зробити клієнту, щоб отримати позику?

Вибрати суму і тривалість кредитування на калькуляторі, який пропонується на сайті компанії.

 1. Пройти реєстрацію, вказавши основні дані про себе. На екран по черзі виводяться реєстраційні форми, які необхідно заповнити з особливою уважністю.
 2. Додати свою банківську картку і пройти верифікацію.
 3. Ще раз підтвердити суму позики і термін кредитування, після чого відправити заявку на розгляд.

Слід зазначити, що в процесі оформлення заявки клієнту приходять смс-повідомлення з кодом, який необхідно вводити в зазначені системою поля.

2.2 Причини відмови в кредиті

Компанія KLT Credit в рідкісних випадках відмовляє в кредиті людям, які потребують фінансової допомоги. Однак бувають винятки. До найпоширеніших причин відмови в кредиті можна віднести:

 • помилку, допущену при заповненні форми;
 • погану кредитну історію у зв’язку з непогашеним кредитом, який був оформлений раніше;
 • пропущене незаповнене поле в анкеті;
 • не працюючий мобільний телефон;
 • прострочену банківську картку.

3. Особливості повернення боргу та можливість пролонгації кредиту

При зверненні в МФО, слід пам’ятати, що рано чи пізно необхідно погасити кредит. Зробити це бажано вчасно, інакше не уникнути штрафів і проблем з колекторськими компаніями.

3.1 Основні способи погашення позики

Компанія KLT Credit пропонує декілька зручних способів погашення кредиту:

 • відділення одного з українських банків;
 • особистий кабінет на сайті компанії;
 • термінал Приват Банку.

У разі виникнення питань, пов’язаних з погашенням кредиту, можна звернутися на гарячу лінію компанії.

3.2 Наслідки прострочення кредиту і можливість його пролонгації

У разі несвоєчасного погашення боргу і відмови в його реструктуризації або пролонгації компанія має право передати борг третій особі. Це означає, що його стягненням займатимуться колекторські компанії.

Щоб уникнути подібних проблем, необхідно звернутися до співробітників МФО і розповісти про ситуацію, що склалася. Вони запропонують варіанти вирішення проблеми. Одним з таких варіантів є реструктуризація позики, коли сума боргу розбивається на кілька частин. Якщо такий варіант не підходить, можна оформити пролонгацію кредиту. Процентна ставка в такому випадку буде такою ж, як і раніше. На відміну від цього, пеня при простроченні досягає 2,5%. Слід зазначити, що пролонгацію позики можна оформляти необмежену кількість разів.

3.3 Промокод KLT Credit

У компанії KLT Credit іноді проводяться акції для нових клієнтів. Звичайно ж, і ті, хто вже скористався послугами кредитування, можуть розраховувати на отримання бонусів. Для цього потрібно стежити за новинами на офіційному сайті або підписатися на повідомлення від нашого сервісу. Так ви будете отримувати тільки актуальні пропозиції від даного кредитора.

4. Контакти KLT Credit

Адреса: проспект Соборності, 15, Київ, 02000

Телефон: +380 800 217 373

E-mail: info@kltcredit.com.ua

Оформить кредит в KLT Credit

5. Відгуки про KLT Credit

Не знаєте, де подивитися відгуки про KLT Credit? У формі коментарів ви можете дізнатися чесні відгуки про цю МФО. Крім того мікрокредитна організація KLT Credit не перший день оформляє кредити в онлайн режимі малозабезпеченим громадянам без обману! А це означає лише те, що люди можуть довіряти цій компанії. Тільки на нашому сайті у вас є можливість почитати безліч різноманітних відгуків про кредитну організацію, які безумовно нададуть вам допомогу з оформлення позики!

Rate article