Кредит в My credit із зарахуванням на банківську картку, від 100 гривень

Завдяки стрімкому розвитку інтернет-технологій будь-який українець може оформити кредит в онлайн-режимі. Тепер отримати невелику суму кредитних коштів можна в зручний час, не виходячи з дому, або офісу і не відвідуючи банківських установ.

Для цього всього лише потрібно перейти на сайт кредитора, ввести потрібні дані і вибрати суму позики. Після схвалення заявки, гроші надійдуть на вашу кредитну карту в будь-якому банку України.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Що пропонує компанія My credit?

Мікрофінансова організація МайКредит з’явилася на українському ринку кредитування в 2015 році. З тих пір вона надає фінансову допомогу клієнтам, надаючи їм мікропозики на найвигідніших умовах. Взяти кредит в My credit може будь-який громадянин України. У своїх відгуках вони відзначають, що отримати необхідну суму можна без довідки про офіційне працевлаштування та доходи. Зробити це можна в будь-який зручний час, незалежно від того, на вулиці день чи ніч, вихідний або свято.

My credit
1.1 Умови кредитування

Мінімальна сума, на яку можна оформити кредит, становить 100 гривень, а максимальна – 10 000 гривень. Вона видається на термін від 1 до 35 днів.

Розмір процентної ставки залежить від того, хто звертається в МФО – новачок або постійний клієнт. Для новачків вона становить 0,01%. Також на розмір відсотків впливає сума кредиту і термін, на який він оформляється. Тому рекомендується якомога швидше погасити кредит. Постійні клієнти можуть отримати знижку до 20% за умови отримання максимальної суми позики. Регулярне співробітництво і своєчасне погашення кредитів дає можливість розраховувати на суму до 30 тисяч гривень. При цьому процентна ставка розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Для того щоб дізнатися відсоток і загальну суму повернення, необхідно зайти на офіційний сайт мікрофінансової організації, на кредитному калькуляторі ввести суму позики і термін, на який він оформляється.

1.2 Хто може оформити позику в My credit?

Компанія лояльно ставиться до всіх своїх клієнтів і готова надати фінансову допомогу всім бажаючим громадянам України. Для отримання необхідної суми не потрібно надавати документи, що підтверджують офіційне працевлаштування та доходи.

https://youtu.be/RRLr1F9eqow

На позику можуть розраховувати люди, які мають негативну кредитну історію, безробітні громадяни, пенсіонери, інваліди та студенти. Мета отримання кредитних коштів – це особиста справа позичальника. Головне, що від нього вимагається – це паспорт ідентифікаційний код і банківська картка, яка належить одному з банків, що діють на території України. Таким чином оформити кредит в My credit можна за декілька хвилин. Слід зазначити, що отримати кредит можуть громадяни, які проживають в найвіддаленіших регіонах країни. Компанія працює скрізь, де є доступ в інтернет.

1.3 У чому переваги компанії My credit?

Переваги співпраці з МайКредит очевидні. До них можна віднести наступне:

 • можливість отримання кредиту без застави та поручителів;
 • дистанційне оформлення;
 • розгляд заявки в автоматичному режимі;
 • швидке нарахування коштів на карту (не більше 20 хвилин);
 • отримання кредитних коштів без надання довідок про працевлаштування та доходи;
 • наявність декількох зручних способів погашення кредиту;
 • можливість подати заявку в 24 години на добу;
 • в компанії діють різні програми лояльності, завдяки яким можна отримати знижку на кредит.

2. Особливості оформлення кредиту в My credit

Процедура оформлення позики в компанії Майкредіт є досить простою і зрозумілою. Головне – дотримуватися покрокової інструкції і уважно заповнювати форми, які надаються системою.

My credit
My credit – кредит онлайн на картку в Україні.

2.1 Детальний опис процедури отримання кредиту

 1. Вказівка необхідної суми позики і терміну його погашення на онлайн-калькуляторі.
 2. Реєстрація в особистому кабінеті.
 3. Заповнення анкети і надання своїх особистих даних, таких як ПІБ, ідентифікаційний код, серія паспорта, дата народження, адреса прописки та інші відомості.
 4. Прив’язка картки шляхом зазначення реквізитів та її верифікація.
 5. Відправлення заявки на розгляд.

Відповідь приходить у вигляді смс-повідомлення. Також позичальнику може зателефонувати менеджер компанії і повідомити про рішення. Після цього необхідно зайти в особистий кабінет, ознайомитися з умовами кредитного договору і підписати його.

2.2 В яких випадках позичальник може отримати відмову в кредиті?

Відмова може статися в таких випадках:

 • недостовірність особистих даних, які надав клієнт. Навіть невелика помилка при заповненні анкети може стати причиною відмови, тому до цього питання потрібно поставитися дуже відповідально;
 • ігнорування дзвінка оператора компанії;
 • невідповідність загальним вимогам до позичальників.
  Не слід засмучуватися в разі відмови. Через 20 днів можна повторно відправити заявку.

3. Повернення, прострочення і пролонгація кредиту в компанії My credit

Звертаючись в компанію Майкредіт, слід пам’ятати, що кредит необхідно повернути в термін, встановлений в кредитному договорі. В іншому випадку доведеться оплатити не тільки борг, але і штраф, який нараховується в разі прострочення кредиту. Як вже говорилося, мікрофінансова організація з розумінням ставиться до своїх клієнтів і тому постійно йде їм назустріч. Вона пропонує зручні способи погашення кредитних боргів і можливість їх пролонгації.

3.1 Способи погашення кредиту від компанії My credit

Існує декілька зручних способів погашення кредиту, оформленого в мікрофінансовій організації МайКредит:

 • у касі одного з українських банків, що здійснюють свою діяльність на території України;
 • термінали самообслуговування;
 • в особистому кабінеті клієнта компанії.

Слід зазначити, що при оплаті позики через касу банку необхідно вказати реквізити мікрофінансової організації, яка видала позику. Вони прописані в кредитному договорі.

3.2 Прострочення кредиту і можливість його пролонгації

Прострочення кредиту загрожує нарахуванням відсотків і штрафами, розмір яких залежить від обраної програми кредитування та розміру позики. Отже, якщо клієнт відмовляється зв’язатися з менеджерами компанії і вирішити проблему мирним шляхом, за справу беруться колектори.

Щоб уникнути подібних проблем, можна оформити пролонгацію кредитного договору. Для цього необхідно погасити раніше нараховані відсотки. З детальними умовами кредитування можна ознайомитися на офіційному сайті компанії.

3.2 Промокод My credit

Фінансова організація My credit іноді пропонує різні акції, щоб залучити клієнтів для своїх послуг. Це допомагає користувачам брати позики на вигідних умовах з низькою процентною ставкою. Щоб не пропустити цікаві умови отримання позики онлайн, стежте за новинами на офіційному сайті, або підписуйтесь на нашу розсилку!

4. Контакти My credit

Адреса: Київ, Арсенальна площа 1б

Телефон: 0 800 214 111 – безкоштовна гаряча лінія

Електронна пошта: support@mycredit.ua

Оформити кредит в My credit

5. Відгуки про My credit

Бажаєте дізнатися відгуки про My credit? Тільки у нас можна дізнатися різні відгуки про цього кредитора. Слід зазначити, що кредитна організація My credit тривалий час успішно видає кредити майже всім бажаючим. Це дозволяє їм завойовувати ринок мікрокредитів семимильними кроками. Багато користувачів день у день оформляють позику в цій фінансовій організації! Однак перед безпосереднім оформленням кредиту, варто зважити всі за і проти. Саме так можна отримати позику на вигідних умовах.

Rate article