Кредит в Одесі

Кредит — це вид фінансової операції, в ході якої кредитор надає позичальникові певну суму грошових коштів з подальшим поверненням під відсоток. Позичальник зобов’язується виплатити борг в обумовлений термін, дотримуючись прописані умови контракту і доплачуючи комісію у вигляді процентної ставки від загальної суми позики.

Взяти кредит в Одесі можливо з будь-якою кредитною історією, без офіційного працевлаштування або довідки про доходи.

Кредит в Одесі з поганою історією

Кредитною історією називають банківські записи про позичальника, до яких відносяться:

 • наявність/відсутність прострочень у виплатах боргу;
 • дотримання/порушення клієнтом умов договору;
 • кількість і сума виданих позик і так далі.

Погана кредитна історія формується, якщо позичальник не сплатив кредит в обумовлений термін, порушив правила контракту або не сплатив штраф за затримку платежу.

Отримати кредит в Одесі з поганою історією можна кількома способами:

 • поліпшити свою кредитну історію. Якщо клієнт не потребує оформлення термінової позики, а планує взяти її в найближчому майбутньому, то у нього є шанс змінити кредитну історію. Для цього він може звернутися в МФО (мікрофінансові організації) і оформити кредит на маленьку суму грошей. У таких компаніях не проводять перевірок і не вимагають більшого пакету документів. Після отримання позики, позичальник повинен повернути всі кошти в обумовлений час, без прострочень і затримок. Така «операція» займе багато сил і часу, проте допоможе значно поліпшити стан кредитної історії;
 • закласти майно. Даний спосіб актуальний для позичальників, які потребують термінової позики. В якості застави необхідно надати майно, яке, в разі несплати кредиту, повністю покриє його суму та відсотки. Для того, щоб закласти майно, клієнт повинен володіти правом власності на нього. В іншому випадку це є незаконним і призведе до кримінальної відповідальності.

Також важливо пам’ятати, що оформлення кредитів неможливе, якщо потенційний позичальник не відповідає даним вимогам:

 • вік 21-70 років;
 • офіційно громадянин України;
 • платоспроможність;
 • мінімальний трудовий стаж – один рік.

Щоб уникнути появи поганої кредитної історії клієнт повинен в обумовлений термін виплачувати позики і дотримуватися всіх правил договору.

Кредит в Одесі без довідки про доходи

Якщо потенційний позичальник є громадянином України і досяг віку в 21 рік, йому можуть видати позику без довідки про доходи. Отримати такий кредит можливо, якщо мова йде про невелику суму грошей. Якщо позичальник бажає оформити велику позику, то довідка є обов’язковим документом.

Існує кілька способів отримати кредит в Одесі без довідки про доходи:

 • кредитна карта. Для отримання позики можна оформити окрему кредитну картку, але з обмеженим кредитним лімітом. Також існує ймовірність, що банк підвищить комісію при будь-яких банківських операціях, що проводяться з карткою;
 • позика під заставу. Клієнт може надати в якості застави своє майно, яке буде порівнянно з сумою кредиту. Таким чином, позичальник гарантує виплату боргу, адже втрачати заставлене майно він навряд чи захоче.

Кредит без довідки про доходи можна також оформити в мікрофінансовій організації. Їхні працівники не проводять перевірок і не вимагає довідок і поручителів. Однак така компанія може вилучати процентну ставку, що значно перевищує звичну банківську.

Також багато банків готові надати клієнту позику без наявності довідки. Головне, щоб потенційний позичальник досяг 21 року, мав офіційний або неофіційний (наприклад, навчальна стипендія) дохід і був громадянином України. Під час ознайомлення з договором важливо звернути увагу на розмір накопичувальних відсотків і термін дії. Всі питання варто поставити кредитору, щоб уникнути подальших проблем або плутанини.

Кредит в Одесі без офіційного працевлаштування

Отримати позику без постійного доходу вкрай важко, адже у таких позичальників немає можливості регулярно вносити платежі по кредиту. Саме тому більша частина банків відмовляє у видачі позики безробітним особам.

Однак кредит в Одесі без офіційного працевлаштування можна отримати в МФО. Такі компанії видають позику розміром до 10 000 гривень і терміном до 30 календарних днів. У деяких випадках можливе продовження терміну погашення.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Якщо позичальник терміново потребує грошових коштів, він може піти в ломбард. В таких організаціях не дивляться на довідку про доходи, наявність роботи або стабільного заробітку. Кредит видається на оціночну вартість закладеної речі, тим самим захищаючи ломбард від ризиків і невиплат з боку клієнта.

Позичальник також може звернутися до кредитного брокера. Такі підприємці займаються пошуком найбільш підходящих пропозицій для клієнта, проте вимагають за це процентну ставку, розміром в 10-25% від загальної суми позики.

Кредит в Одесі з 18 років

У багатьох банках, щоб отримати кредит, клієнт повинен досягти віку в 21 рік. Вісімнадцятирічним позичальникам позика видається набагато рідше, а максимальна сума боргу скорочується на кілька тисяч гривень.

Отримати кредит в Одесі з 18 років можна шляхом оформлення кредитної картки. Однак варто зауважити, що кредитний ліміт буде значно меншим, а річна ставка становитиме близько 30%.

Навіть не кожна МФО видасть кредит вісімнадцятирічним клієнтам. Однак існує кілька банків і організацій, готових видати кредит навіть студентам-позичальникам. Для пошуку необхідно подати заяву на позики відразу в кілька компаній, попередньо ознайомившись з усіма умовами і нюансами виплат. Серед безлічі банків і МФО обов’язково знайдеться хоча б одна компанія, яка видасть кредит даній категорії людей.

У разі згоди на видачу позики, в мікрофінансовій організації від клієнта вимагатимуть надання двох документів: паспорта та ідентифікаційного коду. У банку ж до даних двох додадуть ще кілька.

Також важливо пам’ятати, що максимальна сума позики для студентів становить 5 000 гривень, а термін використання — до півроку. Такі кредити також володіють завищеними процентними ставками.

Особи, які не досягли віку в 21 рік, також не можуть отримати позику на іпотеку або покупку автомобіля. Всі інші великі кредити також неможливі.

Rate article