Кредит за паспортом без довідок

Часто жителі України стикаються з гострою необхідністю в оперативному отриманні невеликої суми грошей, не маючи можливості взяти в борг у знайомих і рідних або звернутися в банк. Їм на допомогу приходять мікрофінансові організації, які працюють на законних підставах і надають мікрокредити на вигідних умовах.

Чи реально отримати кредит за паспортом без довідок?

Не рідкісними є випадки, коли взяти кредит в банку неможливо через неофіційне працевлаштування або нестабільний дохід. Але що робити, якщо роботодавець не оформляє своїх працівників або вказує в довідці мінімальний дохід? В такому випадку розраховувати на кредитні кошти, отримані в банківській установі, не доводиться. Єдиним виходом є звернення до мікрофінансової організації, яка більш лояльно ставиться до своїх клієнтів.

Кредит за паспортом
Кредит за паспортом без довідок легко отримати в МФО.

Більшість МФО не вимагають від позичальників довідок, що підтверджують працевлаштування і стабільний дохід. Кредит можна отримати виключно за паспортом. При цьому гроші можуть бути зараховані на банківську картку або видані готівкою в офісі МФО.

Що знадобиться для отримання кредиту за паспортом без довідок?

Отримати кредит готівкою за паспортом може будь-який громадянин України, який досяг повнолітнього віку на момент подачі заявки.

На відміну від банків, мікрофінансові організації не відмовляються співпрацювати з безробітними, студентами, пенсіонерами та іншими категоріями населення, які вважаються «неблагонадійними». МФО ставляться до позичальників набагато лояльніше, не вимагаючи від клієнтів повідомлень з місця працевлаштування, довідки про рівень доходів, поруки від рідних і знайомих, а також внесення заставного майна. У більшості випадків вони готові співпрацювати навіть з позичальниками з поганою кредитною історією.

Для зручності клієнтів процедура оформлення заявки на отримання кредиту за паспортом без довідок в спрощена до мінімуму. У більшості випадків, мікрофінансові організації не відмовляють клієнтам у видачі позики, однак для того, щоб виключити ймовірність негативного рішення за заявкою, під час заповнення форми на отримання коштів слід вказати:

 1. П. і. б. позичальника;
 2. Дату народження;
 3. Паспортні дані (місце народження, місце прописки);
 4. Ідентифікаційний код;
 5. Дані про кредит (сума, ставка, терміни погашення). Кредит можна розрахувати за допомогою кредитного калькулятора на сайті кредитора.

Отримати позику можна на карту, оформлену в одному з українських банків, або готівкою. У більшості випадків, кредитні кошти переводяться на карту протягом 20-30 хвилин з моменту направлення заявки на адресу МФО. За цей час, співробітники мікрофінансової організації повинні здійснити перевірку позичальника і прийняти рішення про видачу або відмову у отриманні коштів. При цьому варто відзначити, що з недавнього часу деякі МФО почали використовувати можливості скорингової системи. Вона дозволяє прискорити процедуру перевірки позичальника до декількох хвилин, завдяки чому сьогодні кредитні кошти приходить через 10-15 (для великих) або 1-2 хвилин (для невеликих сум). Постійні клієнти, які вже не один раз зверталися до МФО і своєчасно погашали кредити, можуть оформити нову позику всього за кілька хвилин. Новачкам доведеться почекати.

Як вибрати надійну МФО?

Як вже говорилося, мікрофінансові організації видають кредити готівкою за паспортом без довідок, або ж перераховують кошти на банківську картку. Безготівковий розрахунок є пріоритетним напрямком діяльності більшості подібних кредиторів, але за бажанням клієнт може отримати готівку.

Сьогодні наданням позик в інтернеті займається безліч МФО. Всі вони пропонують вигідні умови кредитування.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

При виборі компанії, що пропонує оформити позику, необхідно бути надзвичайно уважним, оскільки ринок мікрокредитування в нашій країні пов’язаний з масою ризиків. Щоб не потрапити на вудку шахраїв, до питання підбору МФО необхідно підійти з величезною відповідальністю, вивчивши відгуки клієнтів і думки аналітиків з приводу діяльності тієї або іншої компанії.

Переваги та недоліки кредитів за паспортом без довідок

Як показує практика, дуже часто за отриманням невеликого кредиту звертаються навіть люди, що мають можливість співпрацювати з великими фінансовими установами. Пояснюється це низкою переваг мікропозики в порівнянні з традиційним кредитом:

 • Система оформлення заявки на отримання позики спрощена до мінімуму;
 • Щоб отримати позику на банківську картку або готівкою достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код;
 • З моменту подачі заявки до отримання коштів проходить не більше півгодини;
 • Отримати мікрокредит можна в будь-який час, незалежно від дня тижня, свят і вихідних.

Незважаючи на всі переваги, співпраця з МФО має кілька суттєвих недоліків, про які варто знати перед тим, як оформити кредит за паспортом без довідок. По-перше, мікрокредитори працюють з невеликими сумами коштів і не готові видавати великі позики, залишаючи даний сегмент кредитних послуг великим українським банкам. Крім цього, до списку недоліків співпраці з МФО можна віднести:

 1. Високу процентну ставку за позикою.
 2. Короткі терміни погашення (до 1 місяця з моменту фактичного отримання коштів).
 3. Ризики, пов’язані з простроченням погашення заборгованості.

Якщо немає можливості погасити кредит своєчасно, можна оформити його пролонгацію. Мікрофінансові організації, що працюють на території України, лояльно ставляться до своїх клієнтів, тому пропонують різні варіанти вирішення подібних питань.

В цілому ж варто відзначити, що недоліки мікрокредитування компенсуються істотними перевагами, пов’язаними з оперативністю отримання кредитних коштів та відсутністю необхідності надавати великий пакет документів.

Rate article