Манівео — як взяти кредит на карту, відгуки та огляд компанії

Компанія Манівео — лідер мікрофінансового ринку України, що працює в сфері кредитування з 2013 року. Її послугами може скористатися кожен житель України, який опинився в скрутному фінансовому становищі.

Головною особливістю компанії Moneyveo можна назвати те, що споживчі кредити тут беруть на абсолютно різні потреби. І на новий телевізор, і навіть на поповнення рахунку мобільного телефону. А все тому, що кредитна організація видає, як великі позики, так і невеликі суми на поточні витрати. Саме тому вона завоювала довіру серед десятків тисяч українських громадян, які встигли скористатися її фінансовими послугами.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Що пропонує компанія Манівео?

Компанія Манівео пропонує громадянам України вигідні умови кредитування. Оформивши карту в будь-якому з банків, отримати позику можна через інтернет в найкоротші терміни. Такого результату вдалося досягти завдяки постійному вдосконаленню діяльності МФО, поліпшенню сервісу та умов надання кредитів. Перед оформленням кредиту необхідно отримати якомога більше інформації про мікрофінансову організацію. Вашій увазі пропонується огляд компанії Манівео.

MoneyVeo

1.1. Процентна ставка

Процентна ставка для тих, хто звернувся в компанію вперше, становить 0,01%. Розрахувати кредит і термін його погашення можна за допомогою калькулятора на сайті мікрофінансової організації. Необхідна сума кредиту і термін, на який він оформляється, вибирається за допомогою стрілок на калькуляторі. Також вказується сума процентної ставки в день. Як вже говорилося, для клієнта, який вперше скористався послугами компанії Манівео, сума процентної ставки становить 0,01%. Процентна ставка для клієнтів, які вже зверталися в компанію, більш висока. Її можна знизити, беручи участь в різних акціях, які пропонує Манівео. Також зробити це можна за допомогою Промокодів.

1.2 Хто може взяти кредит?

Стати клієнтами мікрофінансової організації Манівео можуть повнолітні громадяни України. Отримати кредит в Moneyveo не складе великих труднощів. Інших вікових обмежень немає, так як компанія охоче надає кредити студентам і літнім людям у віці до 90 років. Головне, що необхідно для отримання позики — це паспорт, ідентифікаційний код і діюча банківська картка.

https://youtu.be/q2ev0Q0g80Y

1.3 Переваги та недоліки отримання кредиту в Moneyveo

До переваг можна віднести наступне:

 • цілодобова робота, в тому числі, у вихідні і свята, завдяки якій клієнт може вирішити свої фінансові проблеми миттєво і практично в будь-який час;
 • можливість продовження позики в разі неможливості її своєчасного погашення, при якому розмір процентної ставки залишається таким же;
 • грошова винагорода клієнту, який порекомендує своєму другові компанію Манівео;
 • акції, знижки та бонуси, які пропонуються клієнтам мікрофінансової організації.
Манивео
Нагороди Манівео

Moneyveo, як і всі мікрофінансові організації, має не тільки переваги, але і недоліки. Перш за все, необхідно відзначити нетривалий термін кредиту, який видається максимум на 30 днів. Також при оформленні кредиту слід враховувати те, що компанія веде досить сувору політику стягнення боргу. Прострочений платіж загрожує штрафом.

2. Порядок, умови та особливості отримання кредиту в компанії Манівео

Процедура отримання кредиту в мікрофінансовій організації Манівео досить проста і не займає багато часу. Вам потрібно витратити всього декілька хвилин, щоб оформити кредит в Moneyveo під низькі відсотки. Головне — дотримуватися інструкції і правила користування сервісом.

2.1 Як користуватися особистим кабінетом компанії?

 1. Клієнт вказує необхідну йому суму кредитних коштів, а також термін, на який вони йому знадобляться. Після цього він натискає кнопку «Отримати кредит».
 2. Клієнт реєструється, заповнюючи спеціальну форму. Реєстрацію можна пройти, скориставшись своєю соціальною сторінкою в інтернеті.
 3. Клієнт вносить свої соціальні дані в наступній вкладці, яка відкривається після реєстрації. Це паспортні дані, освіта і т. д. Після заповнення всіх полів він натискає кнопку «Продовжити».
 4. У наступній вкладці клієнт вносить дані про місце проживання та уточнює інші нюанси.
 5. Далі вказується посада, місце роботи і доходи.
 6. Після внесення всіх особистих даних потрібно вказати реквізити банківської картки, на яку будуть переведені кредитні кошти. З метою безпеки проводиться верифікація карти. Для цього на ній блокується невелика сума, яку вказує сам клієнт.
 7. Підтверджується вся раніше введена інформація, після чого на телефон приходить код, який вводиться в поле анкети. Клієнти, які є власниками карток ПриватБанку, відразу ж отримують кредитні кошти на свій рахунок. На картки інших банків кошти надходять протягом години.
Манивео
Манивео — швидка фінансова допомога.

2.2 В яких випадках можна отримати відмову в позиці?

До найбільш поширених причин відмови в кредиті відносяться:

 • недостовірні відомості або допущена в них помилка;
 • прострочена кредитна карта;
 • погана кредитна історія. Дані про непогашений попередній кредит зберігаються в кредитному бюро. Також бувають випадки, коли відомості про виплачений кредит ще не дійшли до системи, і тому в кредитному бюро він відображається як відкритий.

3. Що потрібно знати про погашення кредиту?

Компанія Манівео пропонує зручні умови погашення заборгованості. Клієнту не потрібно стояти в черзі і підлаштовуватися під графіки роботи кредитних установ.

3.1 Способи погашення кредиту

 1. Особистий кабінет на сайті компанії. Даний спосіб дає можливість оплатити кредит в будь-якому місці, маючи доступ до інтернету.
 2. Через банк на спеціальний розрахунковий рахунок, який надається компанією Манівео. Для проведення оплати необхідно правильно вказати свої паспортні дані та ідентифікаційний код.
 3. В терміналі, вказавши номер мобільного телефону.

3.2 Прострочення оплати кредиту і можливість його пролонгації

У разі затримки оплати кредиту компанія Манівео надає клієнту три дні, протягом яких він може внести необхідну суму. На четвертий день позичальника очікує зростання кредитної ставки до 3%. Також налічується пеня в розмірі 12%.

Вирішити ситуацію допоможе пролонгація кредиту, яка дозволить обійтися без штрафів і великих відсотків. Оформити пролонгацію можна в особистому компанії на сайті компанії Манівео. Максимальний термін, на який можна продовжити кредит, 30 днів. На офіційному сайті МФО представлена детальна інформація про умови отримання кредиту.

3.3 Промокод Манівео

Манівео — одна з українських компаній, яка проводить дуже часто хороші акції для своїх клієнтів. У цей час можна взяти кредит під найнижчий відсоток, або взагалі без процентної ставки. Крім того, є можливість взяти участь у розіграші цінних призів. Для цього варто тільки не пропускати важливі новини компанії. Можна підписатися як на офіційному сайті, так і на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх акцій і бонусів від Манівео.

4. Контакти Манівео

Адреса: Київ, вул. Лейпцизька, 15Б

Електронна пошта: support@moneyveo.com.ua

Номер телефону: 0800-21-93-93

Оформити кредит у Манивео

5. Відгуки про Манівео

Думаєте, де б дізнатися відгуки про Манівео? На нашому сайті це можна зробити в будь-який час! Нижче можна подивитися різні відгуки про цього кредитора. На нашому фінансовому порталі ви зможете дізнатися десятки різних оцінок про фінансову організацію, які безумовно допоможуть вам при подачі заявки на кредит в Moneyveo.

Rate article