Миттєва позика в Алекс Кредит на карту на будь-які цілі

Мікрофінансові організації стають популярними серед українців. На відміну від банків, вони надають позики при мінімальному пакеті документів на найвигідніших для клієнтів умовах.

Однією з найпопулярніших таких компаній на даний момент є AlexCredit. Широко відома МФО завдяки рекламі по телебаченню і багатьох інтернет-виданнях, вона завоювала довіру серед тисяч наших співгромадян, які вирішили скористатися вигідними позиками.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Загальні відомості про мікрофінансову організацію Алекс Кредит

AlexCredit працює з 2017 року. За короткий проміжок часу вона встигла завоювати довіру багатьох клієнтів, які мають можливість оформити кредит на найвигідніших умовах.

alexcredit

1.1 Переваги компанії AlexCredit

Клієнти мікрофінансової організації Алекс Кредит відзначають її наступні переваги:

 • оформлення кредиту здійснюється через інтернет і займає максимум 30 хвилин;
 • кредитні кошти перераховуються на картку будь-якого банку, що працює на території України;
 • компанія пропонує вигідні умови погашення та пролонгації позики.

Разом з тим, слід знати, що мікрофінансові організації, в тому числі, AlexCredit, надають кредити на невелику суму, яка не перевищує 30 тис. гривень. Кредити видаються на термін до 30 днів.

1.2 Що пропонує компанія?

Алекс Кредит займається видачею позик на будь-які цілі. Після розгляду заявки клієнта вони нараховуються на карту одного з українських банків.

Розмір відсотків залежить від декількох факторів, таких як частота використання послуги онлайн-кредитування та наявність промокода на кредит. Також до уваги береться те, чи є людина постійним клієнтом МФО Алекс Кредит або новачком.

Кредит для людини, яка вперше звернулася до МФО, надається під 0,1% від суми. Постійні клієнти компанії можуть оформити кредит за фіксованою ставкою, яка складає 3,65 % в день.

Для постійних клієнтів діє спеціальна пропозиція – можливість використання промо-кодів за акційними знижками. Вони застосовуються для зниження процентних ставок по кредиту. У деяких випадках знизити процентні ставки можна до 50%.

1.3 Промокод Алекс Кредит

Часто в Алекс Кредит можна зустріти різні акції або отримати спеціальні бонуси. Вони підходять переважно для нових клієнтів компанії, які хочуть взяти швидкий кредит. Отримати кредит можна за допомогою промокоду на спеціальних умовах. Таким чином ви зможете значно заощадити на отриманні позики. Отримати промокод Алекс Кредит можна на офіційному сайті. Щоб не пропустити акцій від компанії, радимо підписатися на повідомлення сайту.

2. Основні умови оформлення кредиту в компанії AlexCredit

Оформлення кредиту в компанії Алекс Кредит не складе ніяких труднощів. На відміну від отримання позики в банківській установі, тут відсутня необхідність надавати безліч документів і стояти в довгих чергах, очікуючи прийому кредитного фахівця.

https://youtu.be/Qs_n8WOmy4Q

2.1 Вимоги до позичальника

Головна вимога до позичальника – повноліття, українське громадянство, наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Під повноліттям мається на увазі досягнення 18-річного віку. Також буде потрібна банківська картка, мобільний телефон та інтернет.

Однією з переваг компанії є те, що для отримання кредитних коштів не потрібно надання довідки про доходи та офіційне працевлаштування.

2.2 Реєстрація в особистому кабінеті

Новому клієнту потрібно зареєструватися на сайті AlexCredit. Вся процедура, включаючи подачу заявки на кредит, займе не більше 30 хвилин. Постійні клієнти можуть отримати кредитні кошти, перебуваючи в будь-якій точці України всього за 10 хвилин.

Оформлення кредиту проходить в декілька етапів:

 1. Вибір суми кредиту (не більше 3 тис. грн.) і терміну його повернення.
 2. Введення особистих даних позичальника (ПІБ, паспортні дані, телефон, електронна адреса).
 3. Надання інформації про роботу (якщо позичальник працевлаштований). Як показує практика, офіційне працевлаштування та надання номерів телефонів людей, які можуть підтвердити відомості про клієнта, значно підвищує шанс отримати кредит.
 4. Ідентифікація і прикріплення банківської карти.

Подана заявка перевіряється автоматичною системою протягом 5 хвилин. Про результат її розгляду клієнт буде поінформований за допомогою смс, а також в особистому кабінеті на офіційному сайті мікрофинансової організації.

Алекс Кредит
Отримати кредит у Алекс Кредит можна всього за 10 хвилин!

2.3 З яких причин можлива відмова в кредиті?

Як вже говорилося, заявка клієнта розглядається в автоматичному режимі. У більшості випадків позичальник отримує позитивну відповідь, але буває, що заявка з якихось причин відхиляється.

Серед основних причин можна відзначити наступне:

 • відсутність фото, сканкопій документів, що засвідчують особу;
 • помилки, допущені при оформленні заявки;
 • недостовірні відомості про позичальника;
 • непогашений попередній кредит.

3. Що потрібно знати про погашення та пролонгацію кредиту?

Звертаючись в МФО, необхідно враховувати свої фінансові можливості і те, чи зможете ви погасити кредит у встановлений термін. Інакше не уникнути прострочення, яка може привести до негативних наслідків. Радимо не покладатися на удачу, а все ретельно обміркувати.

3.1 Способи погашення кредиту в Алекс Кредит

Вибираючи один із способів погашення кредиту, необхідно враховувати, що терміни надходження коштів на рахунок МФО можуть бути різними – від однієї години до трьох робочих днів.
Провести оплату по кредиту можна наступним чином:

 • в особистому кабінеті за допомогою перерахування з карти, на яку був спочатку нарахований кредит;
 • в касі банківської установи, надавши реквізити МФО;
 • через термінал. Серед клієнтів компанії AlexCredit популярністю користується оплата кредиту через термінал і через інтернет.

3.2 Прострочення по кредиту

Компанія веде сувору політику щодо боржників. При простроченні кредиту їм не тільки нараховуються відсотки, але і штраф. Це також легко, як і отримати кредит в Алекс Кредит. Порушення кредитного договору загрожує зростанням суми боргу, поганою кредитною історією та кримінальною відповідальністю за шахрайство, тому перш ніж оформити кредит необхідно обдумати всі нюанси.

3.3 Чи можна продовжити кредитний договір?

Якщо немає можливості погасити кредит своєчасно, можна продовжити кредитний договір. Максимальний термін продовження становить не більше 30 днів. Такий варіант можливий за умови оплати відсотків по кредиту, а також часткового погашення боргу (його третьої частини).

Пролонгація здійснюється в особистому кабінеті на сайті компанії AlexCredit. Всі питання з оформлення, погашення або продовження кредиту можна вирішити, зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

4. Контакти AlexCredit

+38 044 389 33 03 – регіональний номер по Києву та області.

Номери консультаційного центру, для зворотного зв’язку по всій Україні, як з мобільних номерів так і зі стаціонарних:

+38 099 618 64 64
+38 097 618 64 64
+38 093 618 64 64

Оформити кредит у AlexCredit

5. Відгуки про AlexCredit

Більшість людей шукають відгуки про Алекс Кредит перед оформленням термінового кредиту. Нижче можна подивитися чесні відгуки про даного кредитора. Варто сказати, що компанія Алекс Кредит тривалий час успішно оформляє невеликі позики онлайн малозабезпеченим громадянам з гарною процентною ставкою. Багато людей щодня беруть кредит у даного кредитора. Реклама по телевізору і в багатьох друкованих виданнях зробили свою справу. Трохи нижче ви зможете дізнатися чимало різноманітних оцінок про кредиторі, які в будь-який час допоможуть вам у виборі або ігноруванні компанії.

Rate article