Нові Кредити — позики і кредити до зарплати

Вигідні умови кредитування українським громадянам пропонує мікрофінансова організація Нові кредити. Компанія не входить в десятку найпопулярніших МФО, що здійснюють свою діяльність на території України. Незважаючи на це, вона заслуговує на увагу з боку споживачів.

Важливим моментом є те, що організація здійснює свою діяльність на законних підставах. В наявності вся необхідна документація, яка підтверджує право на здійснення послуг кредитування. Це означає, що співпраця з Нові Кредити повністю безпечна.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Нові кредити
15 min. Yes 3000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
3000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Інформація про компанію Нові Кредити

На території України існує безліч мікрофінансових організацій. Всі вони готові надати фінансову допомогу українцям, які зіткнулися з тимчасовими матеріальними труднощами. Кожна з компаній пропонує свої умови кредитування, тому перш, ніж звернутися в одну з них, необхідно ретельно вивчити особливості їхньої роботи.

Нові кредити

1.1 Процентна ставка від компанії Нові Кредити

Процентна ставка для всіх клієнтів мікрофінансової організації становить 1,7 %. На відміну від банківських установ, відсотки нараховуються за кожен день користування кредитними коштами.

Як і більшість МФО, Нові Кредити надає позики через інтернет. Особливістю онлайн сервісу є те, що на сайті компанії немає кредитного калькулятора для розрахунку загальної суми за користування кредитом. Бажана сума вноситься в спеціальну форму, яку пропонує компанія Нові Кредити.

Мінімальна сума позики становить 500 гривень, а максимальна – 3 000 гривень. У разі своєчасного погашення вперше оформленого кредиту, позичальник може розраховувати на більш значну суму.
Слід зазначити, що оформити кредит можна на термін, який становить до 30 днів.

1.2 Хто може розраховувати на кредит від компанії Нові Кредити?

Мікрофінансова організація Нові Кредити лояльно ставиться до всіх громадян України, яким знадобилася фінансова допомога. Саме тому розраховувати на кредит можуть практично всі українці. Але, як і будь-яка МФО, Нові Кредити встановлює деякі вимоги до позичальників:

 • українське громадянство, підтверджене документально;
 • вік від 18 до 90 років;
 • наявність картки одного з українських банків;
 • стабільний дохід. Його документального підтвердження не знадобиться.

Всі документи, які потрібні від позичальника, це паспорт та ідентифікаційний код.

1.3 Якими перевагами і недоліками володіє компанія Нові Кредити?

Багато клієнтів довіряють компанії Нові Кредити і залишають про її роботу тільки позитивні відгуки. Вони відзначають наступні переваги співпраці:

 1. Оформлення кредиту в будь-який час дня і ночі, без вихідних і свят.
 2. Можливість оформити кредит з поганою кредитною історією.
 3. Відсутність комісії при достроковому погашенні боргу.
 4. Швидке прийняття рішення щодо видачі кредиту.
 5. Відсутність необхідності збирати документи про офіційне працевлаштування та доходи.
 6. Грейс-період, протягом якого після кінцевої дати погашення кредиту не нараховуються відсотки. Цей період становить 3 календарні дні.
 7. Наявність таких послуг, як реструктуризація та пролонгація кредиту.

 

До недоліків можна віднести високу процентну ставку і відсутність бонусів для постійних клієнтів.

2. Як оформити кредит?

Оформлення кредиту в компанії Нові Кредити не займе багато часу. Клієнту немає необхідності відвідувати офіс компанії, стояти в довгих чергах і кілька годин чекати відповіді на свою заявку. Для того щоб отримати кредитні кошти необхідно зробити кілька простих кроків. Головне – мати доступ до інтернету, і відповідати вимогам, зазначеним вище.

Нові кредити
Нові кредити – позика на картку онлайн.

2.1 Покрокова інструкція

 1. Виберіть необхідну суму кредиту на головній сторінці сайту і натисніть «Відправити заявку».
 2. Заповніть реєстраційні дані. Перед вами по черзі будуть відкриватися сторінки з полями, в яких необхідно вказати необхідні дані та контактну інформацію, соціальний статус і паспортні дані, адресу проживання та реєстрації, місце роботи і рівень доходів.
 3. Пройдіть верифікацію свого номера телефону.
 4. Ще раз введіть необхідну суму кредиту і термін, на який він оформляється. Система автоматично розрахує загальну суму, яку доведеться сплатити за користування кредитними коштами.
 5. Вкажіть дані своєї банківської карти і пройдіть її верифікацію.
 6. Дочекайтеся рішення по своїй заявці. Відповідь прийде протягом 10-15 хвилин.

2.2 В яких випадках компанія Нові Кредити відмовляє в кредиті?

Причини відмови в наданні кредитних коштів можуть бути різними. До найпоширеніших слід віднести:

 • прострочення по позиках, оформлених в банках або інших МФО;
 • помилки, допущені при заповненні форми.

Перешкодою до отримання кредиту також можуть стати занадто високі витрати або низькі доходи. Але, як показує практика, з цих причин компанія відмовляє в кредиті вкрай рідко.

2.3 Бонуси і промокод від Нові кредити

Промокоди і бонусні акції також є і у даного кредитора. Щоб не пропустити їх, рекомендуємо підписатися на новини нашого сайту у формі в кінці статті. Підписавшись на новини сайту, можна бути впевненим в тому, що ви не пропустите жодного хорошого промокоду на кредит. Таким чином ви зможете дізнатися першими про нові акції від компанії!

3. Що необхідно знати про погашення та прострочення кредиту?

Умови погашення кредиту в Нові Кредити практично нічим не відрізняються від умов інших МФО. Єдиною відмінністю, яку відзначають клієнти, є можливість реструктуризації боргу. Таку послугу пропонують далеко не всі компанії.

3.1 Способи погашення боргу

Компанія пропонує кілька зручних варіантів, якими можуть скористатися позичальники, щоб внести кошти для погашення позики. До них можна віднести:

 • “особистий кабінет” на офіційному сайті компанії;
 • термінал самообслуговування;
 • відділення будь-якого банку, що працює на території України.

3.2 Що робити в разі прострочення?

У разі виникнення труднощів з погашенням кредиту, необхідно зателефонувати на гарячу лінію і пояснити ситуацію. Як вже говорилося, у позичальника є тільки три пільгових дні після закінчення терміну кредитування. Після їх закінчення процентна ставка по кредиту становитиме 3%. Також нараховуються штрафні санкції, розмір яких такий же, як і відсотків. Компанія пропонує розбити борг на кілька платежів, або продовжити термін кредитування. Для цього необхідно внести відсотки, нараховані раніше.

4. Контакти Нові кредити

02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А

Телефон: 0 800 301 008

Електронна пошта: info@novikrediti.ua

Оформити кредит у Нові Кредити

5. Відгуки про Нові кредити

Бажаєте перевірити відгуки про МФО Нові кредити? На цій сторінці у вас буде можливість подивитися різноманітні відгуки про цього кредитора. Потрібно сказати, що компанія Нові кредити не перший день веде видачу невеликих позик онлайн малозабезпеченим громадянам без обману. Велика кількість клієнтів день у день беруть кредити саме тут. Проте перед оформленням позики, варто оцінити МФО за відгуками. Саме так у вас буде можливість оформити позику з низькою процентною ставкою!.

Rate article