Оформити кредитну карту онлайн

В даний час багатьом нашим співвітчизникам добре знайомі швидкі кредити, які можна взяти на кредитну картку за першим запитом в банк. Зазвичай в ситуаціях, коли виникає потреба в готівкових коштах, перше, що спадає на думку, – це кредитка.

З року в рік обсяги виданих кредитів постійно зростають, дуже часто зараз при придбанні побутової техніки або автомобілів застосовується розстрочка. Для деяких це вже стало звичною частиною їх повсякденного життя, оскільки кредит дозволяє не відкладати покупку надовго.

Переваги кредитних карток

Багатьом нашим співвітчизникам доводилося брати гроші в борг як мінімум один раз, а після погашення одного кредиту вони намагаються оформити новий. Часто також можуть оформлятися кредити одночасно в двох банках, не виключаючи можливого виникнення труднощів з їх виплатою. Але навіть в такій ситуації, коли у позичальника немає можливості внести необхідну оплату за кредитами, завжди є можливість домовитися з банкірами про реструктуризацію боргів.

Заявка на кредитну карту онлайн користується великим попитом серед клієнтів, які вміють цінувати час.

Сучасна молодь у наш час дуже активно використовує можливості, що надаються інтернетом, представники старшого покоління також добре знайомі з ним. Глобальна мережа використовується не тільки в робочих цілях або різного роду розваг, дуже часто вона служить інформаційним полем. Переваги, якими володіє електронна комерція, гідно були оцінені банківськими установами. Враховуючи даний факт, були розроблені спеціальні системи інтернет-банкінгу. Дана послуга широко застосовується споживачами протягом вже декількох років. Інтернет-банкінг дає можливість клієнтам більш детально дізнатися про наданих фінансовою установою продуктах і тарифних планах. Оформити кредитну картку онлайн стало набагато простіше завдяки використанню заявки на кредитну картку, це значно економить час, необхідний для прийняття рішення. Однак дане рішення банку буде тільки попереднім, оскільки оформлення документів на видачу кредиту вимагає особистої присутності заявника.

Ризики кредитування

Онлайн кредити є новим способом кредитування, але поступово стають все більш популярними. Про безпеку онлайн-кредитів можна не турбуватися, ступінь ризику для користувачів зовсім незначна, але деякі недоліки все ж існують, і їх варто враховувати. Наприклад, онлайн кредити видаються в певних містах, список банків, що пропонують такі послуги також обмежений, часто вимагається обов’язкова прописка заявника в місті, де розташована банківська установа, в яке він подає онлайн заявку. Це викликає деякі незручності. Банки також несуть певний ризик, так як у них немає можливості достовірної ідентифікації заявника. У зв’язку з цим банки вводять різні обов’язкові вимоги, які знижують ризики.

Кредитна картка з пільговим періодом

Кредитні картки з пільговим періодом – це найбільш популярний вид кредитування, при якому користувачеві виділяють деяку кількість днів на користування кредитними коштами під пільговий відсоток, як наприклад, під 0,02% річних. Однак при виборі такої карти варто переконатися в тому, що до пільгового періоду не додається супутня комісія.

ПриватБанк

Банківські експерти вважають, що до таких кредиток може додаватися комісія за щомісячне користування пільговими коштами. За таких умов, навіть якщо ви абсолютно не користуєтеся кредитною карткою, у вас може з’явиться мінус тільки за перший квартал її тримання.

Також існує, так званий, грейс-період, який також таїть в собі кілька підводних каменів.

Перед тим, як оформити кредитну картку з грейс-періодом, уточніть, на які способи використання картки поширюється пільга.

Уважно вивчіть договір з банком, оскільки такі пільги найчастіше поширюються тільки на безготівкові розрахунки, такі як покупки в магазині і тому подібні.

При оформленні зарплатної картки, банківські співробітники часто пропонують оформити ще й кредитну. Їх аргументи зводяться до одного: як-небудь стане в нагоді. Така мотивація цілком виправдана, оскільки вам дійсно може стати в нагоді кредитна карта. Але з іншого боку є безліч нарахувань, які можуть непомітно перетворити нульовий баланс у мінусовий, навіть якщо ви не знімали кошти.

Як оформити кредитну картку

Замовити кредитну картку просто, а так само вам з радістю запропонують її при оформленні будь-яких інших розрахункових документів у відділеннях банку. Імовірно, доступна сума наданого кредиту, в основному залежить від мінімальної заробітної плати або загального доходу вашої сім’ї.

Ви можете дуже просто отримати кредитну карту Монобанку з лімітом до 100 000 тисяч гривень на будь-які цілі. Умови кредитування в цьому банку цілком лояльні, тим більше, що отримати кредит можна навіть не покидаючи свого будинку, необхідний тільки інтернет.

Зараз, дуже велику популярність завоювали кредитки і якщо раніше розраховуватися в супермаркеті карткою було абсолютно неможливо, то тепер це модно, зручно і доступно. Їх можна навіть самому замовити в найближчій банківській установі або методом повідомлення, відправивши його з мобільного телефону на конкретний номер певного банку. Щоб оформити кредитну картку онлайн, потрібно тільки мінімум власної документації і трохи терпіння, адже розпоряджатися відповідними коштами ви можете всього лише кілька днів по тому.

Щоб подати заявку на кредитну картку, необхідно ретельно аналізувати всі процентні ставки, пропоновані фінансовою організацією.

Після цього варто відвідати відділення обраного або вже партнерського банку і, компетентний в цих справах, менеджер або співробітник проконсультує вас з приводу умов існуючого кредитування. У цьому випадку суму позики, на яку претендує клієнт, можна дізнатися практично без зволікання. Варто зазначити, що за умови бездоганної кредитної історії ви отримаєте суму побільше і довідки про доходи не обов’язкові.

Rate article