Отримання позики на картку

Чи вигідно оформляти кредит карткою

Якщо ви плануєте оформити кредитну карту, то робите правильний вибір, оскільки вона є найзручнішим інструментом для фінансових розрахунків на сьогоднішній день. В Україні дуже велика кількість банків пропонують оформити кредитну картку на вигідних умовах. Іноді такі карти пропонують навіть покупцям в торгових центрах, проте через їх низьку універсальність, ми не будемо вам їх радити.

Отримати позику на картку – це вигідний спосіб взаєморозрахунків як для банку, так і для самого клієнта. Наприклад, банку така система вигідна, оскільки це автоматизує весь процес зняття і поповнення рахунку. Зменшується черга перед касою в банку і скорочується штаб співробітників. Клієнту карткова система вигідна, оскільки для повторного зняття коштів більше не потрібно йти в банк і писати заяви.

Ви можете управляти своїми грошима будь-яким зручним для вас способом. Банкомати і термінали знаходяться майже на кожному розі, а розрахуватися карткою можна в будь-якій торговій точці міста. Це дуже вигідно клієнту, оскільки в більшості випадків банк надає бонуси за безготівкову форму розрахунку. Взяти кредит на карту онлайн можна через офіційні сайти банків. Вам тільки потрібно зайти на сайт потрібного банку і заповнити нескладну анкету. Після того, як з вами зв’яжеться банківський співробітник, вам тільки потрібно піти в банк і забрати свою карту або почекати, коли вам її вишлють поштою. Якщо ви вже обслуговуєтеся в якомусь банку, то найпростіше буде взяти кредитку в тій же установі, позика на картку миттєво надійде після оформлення заявки.

Це значно зекономить вам час на оформлення карти, оскільки вам не потрібно буде доводити свою платоспроможність.

Дуже швидко і просто ви можете оформити кредитку в банках Приватбанку. Вигідні умови кредитування пропонує також УкрСибБанк, який виставляє процентну ставку під 20% річних і пільговий період, протягом якого ви можете абсолютно безкоштовно користуватися кредитними коштами. Кредитний ліміт по картці може становити до 100 000 грн. Тут також пропонується пільговий період, який дозволяє вам значно економити, якщо ви внесете всю позичену суму протягом 50 днів.

Характеристики кредитних карт

Кредитування за допомогою кредитних карт – найбільш поширена послуга фінансових установ усього світу.

Послуга не тільки зручна для банків, і для клієнтів, оскільки на одній картці може бути як дебетний, так і кредитний рахунок.

Існують і кредитні пластикові картки для ВІП-клієнтів. Наприклад, базовий набір безкоштовних послуг картки Gold включає кредитний ліміт на суму від 1 тис. дол. США або євро на місяць. Для них оформити позику на банківську картку ще простіше.

Правда, з кожним роком рекомендований оборот для золотої картки знижується. Також клієнти, які постійно мають великі обороти, можуть з банком домовитися про індивідуальну суму безвідсоткового кредиту на 50 днів. Також віп-клієнтам пропонують термінову заміну карти, або зупинку сервісу при крадіжці картки, послуги страхування, юридичної допомоги, спеціальні акції, програми, знижки, бонусні програми, обслуговування в заклади за кордоном та інші послуги. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який в будь-який час може вирішити всі проблемні ситуації, пов’язані з роботою карти.

Вище ніж золото може бути тільки платина. Власники платинових кредитних карток мають ще більше можливостей і індивідуальні суми кредитування під індивідуальну ставку відсотка.

Оформляємо кредитну картку без довідки про доходи

Останнім часом дуже популярні стали кредити, для оформлення яких потрібен лише паспорт. Правда, для оформлення золотої кредитної картки вам доведеться надати банку цілу пачку документів. А ось для відкриття звичайної кредитки – ні. І відразу ж виникає питання: невже банки готові так ризикувати, нічим не забезпечуючи свої кредити?

кредитна картка без довідки про доходи
кредитна картка без довідки про доходи

Виявляється, так, готові, адже для них кредитки дуже вигідні. Пов’язано це з тим, що нині багато людей, які постійно або тимчасово потребують невелику суму грошей для вирішення поточних потреб. І в таких випадках на допомогу приходять кредитки. А щоб спростити їх оформлення, і тим самим збільшити кількість клієнтів, банк не вимагає ніяких документів.

Багато банків на додаток до кредитної картки, як бонус за її використання, пропонують деякі привабливі бонуси.

Це можуть бути знижки в різних магазинах і кафе, бонуси від операторів мобільного зв’язку та інше. Тому, якщо ви вирішили оформити кредитну карту, дотримуйтесь деяких правил. Для початку складіть список магазинів, кафе та інших компаній, послуги яких ви найчастіше використовуєте. А потім уточніть, які банки з ними співпрацюють і дають бонуси і знижки на послуги цих фірм. Після цього проаналізуйте умови кредитування всіх обраних банків і визначте для себе найвигідніші. Визначившись з банком, можна зайнятися оформленням кредитки.

Більшість банків розміщують на своїх сайтах онлайн-заявки для термінового оформлення позики на картку. Ви можете, не виходячи з дому, дати запит банку на можливість надання вам кредиту. При цьому обов’язково залиште свої контактні дані. Перевіривши всі ваші дані і кредитну історію, керівництво банку прийме рішення, і його представник зв’яжеться з вами для оголошення результату. Отримавши позитивне рішення, ви підписуєте з банком договір і через декілька днів можете забрати свою кредитку або отримати її поштою.

Чому ж банки так ризикують, не вимагаючи довідки про доходи? А все досить просто. Банку потрібно одне – оплата відсотків і повне повернення кредитних грошей. Маючи паспортні дані та кредитну історію клієнта, службі безпеки установи не складе ніяких труднощів з’ясувати, де він працює. Але є один важливий нюанс – чим менше довідок вимагає банк, тим більше буде значення кредитної ставки. Тому краще таки надати банку деякі додаткові документи і тим самим заощадити на сплачених відсотках.

Rate article