Переваги та як отримати кредит у Монобанку

В останні роки в Україні у всіх на слуху все більш популярний Монобанк. Це перший мобільний банк в Україні. Він був запущений в кінці 2017 року і вдало функціонує до сьогоднішнього дня. Для того щоб скористатися послугами даного банку, необхідно провести нескладну установку додатка на мобільний пристрій, інших, тобто фізичних, кредитно-фінансових організацій у нього немає.

1. Умови кредитування в Монобанку

Мобільний банк надає декілька можливостей для управління особистими фінансами: безкоштовні перекази фізичним та юридичним особам, оплата комунальних послуг, програма лояльного кредитування (отримання грошей у готівковій формі чи на карту). Взяти кредит в Монобанку не складе великих труднощів. Ставка розраховується в індивідуальному порядку для кожного позичальника.

При оформленні кредиту, необхідно ознайомитися з наступними нижчевикладеними умовами:

 • ліміт — 100 000 грн. Позичальник може отримати і велику суму, це залежить від його доходів та інших критерій;
 • процентна ставка на суму використовуваної позики — 3,2% річних;
 • пільговий період становить — 62 дні;
 • комісійні витрати при знятті готівкових коштів — 4% від суми. При знятті власних грошей — 0,5%. Зняти їх можна в найближчому банкоматі, філії будь-якої української фінансово-кредитної установи;
 • на залишок особистих коштів, на картку нараховуватимуть по 10% річних;
 • кешбек — до 20% від зроблених покупок за рахунок особистих грошей або позики.

Ви можете легко отримати кредитну карту Монобанку з лімітом до 100 000 тисяч гривень на споживчі цілі. Умови кредитування цілком лояльні, тим більше, що отримати кредит позичальник може не виходячи за поріг власного будинку, потрібен лише доступ до інтернету.

2. Переваги кредитування в Монобанку

Варто бути готовим до того, що клієнтові можуть і не схвалити кредит в Монобанку. Але це може статися лише з наступних причин: запитується велика сума (вище кредитного ліміту) або позичальник знаходиться в чорному списку у інших кредитно-фінансових організацій. У разі виникнення питань будь-якого характеру, їх допоможуть вирішити консультанти, вони працюють в цілодобовому режимі. Для цього необхідно зайти в один з популярних месенджер: Вайбер, телеграм та ін.

Оформити кредит легко і просто: встановити додаток Монобанку на свій мобільний пристрій і заповнити надану форму. У ній необхідно вказати свої особисті дані, рівень доходу, паспортні дані та інші відомості про себе. Після установки програми «Монобанк», можна докладно ознайомитися з пунктами анкети, які необхідно заповнити для отримання позики.

3. Особливості отримання позики в Монобанку

 1. Доступні тарифи, процентна ставка на кредит набагато нижче тієї межі, яка встановлена в інших кредитно-фінансових організаціях. До того ж, співробітники банку готові запропонувати особливі умови позичальникам і готові підлаштуватися під вимоги сучасного фінансового ринку.
 2. Безкоштовне обслуговування кредитної картки та її доставка до зазначеної адреси позичальником. Для активації потрібно придумати і встановити персональний пароль в скачаному додатку. Він же і буде пін-кодом кредитної картки, зберігати його потрібно в таємниці. Оскільки це мобільний банк, відповідно, немає додаткових витрат на утримання наземних відділень, інкасації, розвиток інфраструктури. Тому він готовий запропонувати своїм потенційним позичальникам різні бонуси і спеціальні пропозиції.
 3. Погашати позику можна через партнерські термінали самообслуговування, а також за допомогою особистого кабінету. Так що своєчасно розрахуватися із заборгованістю буде не складно, власне, як і поповнювати рахунок картки.
 4. Відсутні комісійні витрати при оплаті комунальних послуг, мобільного зв’язку, телеком-послуг. Це не залежить від того, якими коштами буде розраховуватися людина: кредитними або власними.
 5. Присутня безконтактна технологія Pay-pass. Оскільки не всі люди встигли налагодити співпрацю з цим банком, варто пояснити, як це працює. Ця система дозволяє миттєво проводити платежі: піднести кредитну картку до терміналу, гроші автоматично спишуться з рахунку, на телефон надійде смс повідомлення про списання коштів. Всього кілька секунд і покупкою можна користуватися.
 6. Управляти особистими грошовими коштами можна за рахунок “Fintech Band”, його розробили фахівці Universal Bank.
 7. Не потрібно обов’язкового оформлення страхового продукту. При бажанні, передчасного погашення заборгованості, штрафні санкції не передбачені, така ініціатива від позичальників тільки вітається. Співробітники «Монобанку» чесні з клієнтами, і розраховують на таке ставлення до них.

 

Перш ніж оформляти кредит в Монобанку, необхідно оцінити свої фінансові можливості, щоб уникнути боргової ями. Жоден банк не дасть потрібну суму на безоплатній основі, тому її доведеться повертати у будь-якому випадку, і краще це робити вчасно.

Rate article