Питання та відповіді про позики онлайн на картку в Україні

Що таке МФО?
МФО — мікрокредитна фінансова організація. Зараз в будь-якій країні таких організацій є дуже багато, в тому числі і в Україні. Тому отримати вигідну позику можна після вибору найбільш підходящої саме для вас!
Яка сума позики мені доступна?
У кожного кредитора є своя мінімальна і максимальна сума. Детальніше ви можете дізнатися на головній сторінці, або в оглядах кожного окремого кредитора.
Чи можна перевести всю суму позики на банківську картку?
Так, звичайно. Ви можете отримати всю суму позики онлайн на карту, на необхідний Вам термін. Зазвичай він не перевищує 30 днів.
Мені терміново потрібні гроші. Я можу розраховувати на них сьогодні?
Звичайно. Ви можете отримати гроші прямо в день звернення. Подайте заявку онлайн у будь-якого кредитора, отримаєте попереднє схвалення через 5-10 хвилин і можете отримати гроші на карту одного з українських банків, або в одному з відділень вибраного вами МФО.
У мене погана кредитна історія. Я зможу отримати мікрокредит?
Так. Більшість мікрокредитних організацій видають мікропозики клієнтам з зіпсованою кредитною історією.
Вам дійсно не потрібна довідка про зарплату?
Для оформлення всіх необхідних документів щодо видачі позики кредиторам потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код — ніяких довідок про доходи, трудових книжок, військових квитків та свідоцтв про шлюб надавати не потрібно.
Мені нещодавно виповнилося 18 років. Чи можу я отримати позику?
Мікрофінансові організації — одні з небагатьох компаній, на практиці видають позики з 18 років. Іншими словами, позичальником може стати навіть звичайний студент.
Шукаю МФО, яка видає гроші без відмов. Куди звернутися?
Мікрофінансових організацій, які видають постійно кошти без відмов, не існує. Ніхто не може гарантувати видачу грошей онлайн або готівкою без відмови, але у більшості кредиторів діють вельми лояльні вимоги до клієнтів. Якщо ви їм відповідаєте, то ймовірність схвалення заявки на кредит дуже висока.
Хочу повернути позику достроково. Це можливо?
Так, ви в будь-який час можете виконати свої зобов’язання раніше, ніж того вимагає укладений договір. Відсотки будуть нараховані тільки за фактичні дні користування мікропозикою.
Працюю неофіційно. Я зможу оформити позику?
Ви можете подати заявку на позику. Рішення буде прийнято за підсумками перевірки Вашої анкети. Для отримання позики необхідно мати джерело доходу. Підійде навіть неофіційний.
Я повинен залишити щось під заставу для отримання грошей?
Ні, МФО не беруть нічого в заставу.
На яку суму можна розраховувати в перший раз?
Конкретна сума визначається у кожного кредитора своя. Подробиці ви можете дізнатися безпосередньо на сайті МФО. Зазвичай це сума, що не перевищує кількох тисяч гривень.
У мене є позика в іншій компанії. Чи дадуть мені позику ще в одній?
Рішення про видачу позики приймається за підсумками перевірки кожного кредитора. Позика в іншій компанії не означає, що за результатами перевірки вам відмовлять у видачі нового кредиту.
Можна погасити позику, перебуваючи в іншому місті?
Так, ви можете погасити позику в будь-якому місці країни. Для цього існує безліч способів: інтернет-банкінг, відділення будь-якого банку, термінали самообслуговування.
Я погасив позику. Коли можна подати нову заявку?
Ви можете подати нову заявку відразу ж після повного погашення з виплатою всіх відсотків по кредиту.
Інформація про отримані позики потрапляє в мою кредитну історію?
Так, за законом всі МФО зобов’язані відправляти інформацію за оформленими кредитами в бюро кредитних історій.
Рейтинг
Share to friends