Позика до зарплати

Буває, що до зарплати залишилося кілька днів, а гроші потрібні прямо зараз. Що робити в такій ситуації? Кожен з нас по-різному вирішує свої фінансові проблеми. Часто ми звертаємося до друзів або знайомих. Але на тлі зниження платоспроможності населення, дати в борг навіть невелику суму коштів погодиться далеко не кожен.

Звернення в банк також не виглядає перспективним, адже на збір документів для отримання кредиту необхідно витратити далеко не один день. Саме тому останнім часом широку популярність здобули мікрофінансові організації, які пропонують гроші до зарплати, оформлені в кредит. Переваги звернення в МФО оцінило безліч українських громадян. Вони залишають позитивні відгуки про роботу таких компаній і умовах, на яких вони отримують кредити.

Позики до зарплати: особливості та переваги

Мікрокредитування в Україні має ряд незаперечних переваг, які істотно відрізняють його від банківського кредитного продукту. До них можна віднести:

 • оперативність видачі коштів. З моменту розміщення заявки і до фактичного отримання коштів проходить не більше 15 хвилин, а якщо клієнт звертається повторно, то процедура скорочується;
 • простота процедури отримання коштів. Клієнт МФО може оформити заявку на позику до зарплати через інтернет без необхідності особистого відвідування офісу мікрофінансової організації;
 • можливість отримати позику з поганою кредитною історією. Більшість мікрофінансових організацій, що здійснюють свою діяльність на території України, не перевіряють історію позичальника в Бюро кредитних історій. Завдяки цьому для деяких жителів України звернення в МФО стає єдиним виходом при гострій необхідності в грошах.
 • можливість отримати гроші до зарплати в кредит може практично будь-який житель України. Для отримання коштів, претендент повинен відповідати декільком простим критеріям, серед яких необхідно відзначити українське громадянство, прописка і постійне місце проживання на території країни і повноліття.

 

До особливостей оформлення кредиту до зарплати необхідно віднести те, що деякі мікрофінансові організації можуть пред’являти до позичальників ряд додаткових вимог, пов’язаних з наявністю повідомлення з постійного місця працевлаштування або довідки про рівень доходів. Але якщо мова йде про невелику позику, то більшість МФО задовольняються мінімальним пакетом документів.

Що знадобиться для отримання позики до зарплати?

Мікрофінансові компанії готові здійснювати мікрокредитування, пропонуючи вигідний пакет послуг для клієнтів, що не мають часу або можливості співпрацювати з великими фінансовими установами. Поступово більшість МФО перебираються на простори всесвітньої мережі, пропонуючи оформляти позику виключно через інтернет. Деякі з них не мають офісу в реальності і співпрацюють з клієнтами виключно в режимі онлайн. Для отримання необхідної суми, під час заповнення заявки, позичальникові досить внести:

 1. Паспортні дані;
 2. Ідентифікаційний код;
 3. Фактичне місце прописки та адреса проживання;
 4. Контактні дані (номер телефону, електронна пошта).

При цьому слід знати, що до зарплати мікрофінансова організація готова видати невелику суму. Особливо, якщо це стосується позичальників, які вперше оформляють позику. Вони можуть розраховувати на суму від 200 до 3000 гривень. До 10-15 тисяч гривень може отримати людина, яка не вперше звертається до мікрофінансової організації і своєчасно погашає оформлені раніше позики.

Останнім часом процедура видачі позик спростилася в кілька десятків разів. Деякі МФО виключають співробітників з процедури перевірки позичальника і роблять реальним отримання кредиту онлайн без дзвінка позичальникові. Для підтвердження угоди досить ввести код, відправлений в автоматичному СМС-повідомленні від організації та вибрати найбільш оптимальний варіант отримання коштів. Тому важливо мати діючий номер телефону.

В даний час, позичальники можуть скористатися кількома методами отримання коштів. Позику до зарплати можна отримати:

 1. На картки, оформлені в одному з українських банків;
 2. На розрахунковий банківський рахунок;
 3. Готівкою (в офісі МФО).

Саме цей фактор є одним з головних переваг МФО, адже у позичальника є можливість вибрати найбільш зручний для нього спосіб отримання кредитних коштів.

Як погасити кредит до зарплати?

Звертаючись в будь-яку мікрофінансову організацію, що працює на території України, слід враховувати, що позику потрібно повернути. Спочатку при її оформленні за допомогою кредитного калькулятора розраховується розмір кредиту і термін, протягом якого його слід погасити.

Позики до зарплати
Погасити позику в Україні можна кількома способами.

У випадку з МФО, висока процентна ставка є гарантією своєчасного повернення коштів.
Погасити позику, оформлену в микрокредитній організації, можна будь-яким зручним способом: в касах банків, через термінали самообслуговування, переказом на рахунок організації або в особистому кабінеті.
При погашенні боргу в банку або в терміналі самообслуговування слід враховувати, що кошти надійдуть на рахунок МФО не раніше трьох днів з моменту їх внесення. Щоб уникнути прострочення платежу, не варто відкладати погашення кредиту на останній день. Також слід бути уважним при внесенні реквізитів МФО. Будь-яка помилка може стати причиною несвоєчасного погашення кредиту.

У разі, якщо немає можливості внести платіж вчасно, необхідно звернутися до фахівців компанії. Вони запропонують оформити пролонгацію позики, яка допоможе уникнути штрафів. Пролонгація позики оформляється за умови оплати відсотків, нарахованих раніше.

Якщо вам потрібні гроші до зарплати, звертайтеся в мікрофінансову організацію! Вона допоможе вирішити фінансові проблеми і видасть кредит на максимально вигідних умовах! Список найкращих МФО ви можете знайти на головній сторінці нашого сайту.

Rate article