Швидка позика

Швидка позика – це послуга мікрофінансових організацій, які видають грошові кошти на певний термін і за певну плату. Від інших видів фінансових послуг швидкі позики відрізняються термінами оформлення і видачі кредитних коштів.

Швидкі позики актуальні в тому випадку, якщо терміново знадобилися гроші, а позичити їх у родичів неможливо. Також вони беруться в тому разі, якщо оформлення банківського кредиту неможливо або на це немає часу.

Видачею швидких позик займаються мікрофінансові організації, які працюють за спрощеною схемою.

Переваги та особливості швидких позик

Швидкий позику

Швидкі позики в Україні мають багато переваг, навіть незважаючи на сумніви позичальників щодо раціональності їх отримання. До них можна віднести наступне:

 • простота і оперативність отримання;
 • мінімальний пакет документів, на відміну від більшості банківських установ;
 • мінімальні терміни оформлення, завдяки яким даний вид кредитування отримав назву швидкий позику;
 • моментальні позики доступні людям з поганою кредитною історією, студентам, пенсіонерам і безробітним;
 • можливість отримати кредитні кошти без застави та поручителів;
 • індивідуальні умови співпраці, які вибираються позичальником з урахуванням всіх особливостей своєї ситуації.

По-перше, це високі процентні ставки. В банках відсотки нараховуються щомісяця. За користування кредитом, оформленим у МФО, відсотки нараховуються щодня. Таким чином мікрофінансові компанії страхують себе на випадок непогашення кредиту.

По-друге, невелика сума позики. Особливо це стосується позичальників, які вперше звертаються в МФО. Більш велику позику може отримати постійний клієнт, який зарекомендував себе як сумлінний позичальник, що своєчасно погашає раніше оформлені кредити.

По-третє, незважаючи на лояльне ставлення до позичальників, мікрофінансові організації ведуть сувору політику щодо своїх боржників. У разі, якщо клієнт не погасив борг і відмовився від пролонгації, його чекають штрафні санкції. У деяких випадках справа доходить до суду, а стягненням боргу займаються колекторські компанії.

Хто може отримати швидку позику?

Мікрофінансові організації, що працюють на території України, пропонують вигідні умови співпраці. Вони лояльно ставляться до клієнтів і тому не пред’являють до них жорстких вимог.

Моментальні позики доступні практично всім громадянам України, які прописані і проживають на її території.

Кожна мікрофінансова організація виставляє свої вікові межі. Як правило, отримати позику можуть повнолітні громадяни. Кредитні кошти доступні і для пенсіонерів, які опинилися у важкій фінансовій ситуації.

Як оформити заявку на отримання швидкої позики?

Швидкі позики можна отримати безпосередньо в офісі організації. Але більшість потенційних позичальників вважають за краще оформляти онлайн заявки за допомогою заповнення спеціальної форми на сайті МФО. Однак перш ніж внести свої дані, необхідно переконається в тому, що сайт, на якому ви знаходитесь, не є фіктивним. Сьогодні список всіх сумлінних МФО можна знайти в інтернеті за відповідним запитом.

Переконавшись в статусі сайту, на якому ви хочете оформити заявку на отримання швидкої позики, необхідно перейти до процедури заповнення особистих даних. У відповідній формі необхідно залишити:

 • Паспортні дані;
 • Ідентифікаційний код;
 • Інформацію про прописку;
 • Контактний телефон.

Заповнивши форму, слід перейти до вибору необхідної суми і термінів погашення. Варто пам’ятати, що всі мікрофінансові організації, що працюють на території України, встановлюють різні процентні ставки. Більшість з них пропонують вигідні умови співпраці для нових клієнтів, які можуть отримати безвідсотковий кредит. Також для залучення клієнтів діють різні акції та знижки.

Слід пам’ятати, що при оформленні великих мікрокредитів відсоток грає одну з найважливіших ролей, адже чим більше сума і термін погашення – тим більше доведеться переплатити.

Приблизний розрахунок можна зробити на офіційному сайті МФО, адже офіційні сторінки більшості компаній мають калькулятори позик, що дозволяють розрахувати найбільш оптимальні терміни погашення.

Способи отримання кредитних коштів

Після внесення особистих даних, процедура подачі заявки на позику онлайн вимагає вибрати метод отримання коштів. На сьогоднішній день кредитні кошти можна отримати на:

 1. Банківські картки, оформлені в одному з українських банків;
 2. Банківські рахунки;
 3. На руки готівкою.

Останній варіант вимагає від позичальника особистої присутності в офісі МФО. При цьому варто відзначити, що клієнт може вибрати для себе найбільш підходящий варіант отримання коштів.

Як погасити швидку позику?

При зверненні в МФО слід пам’ятати, що позику необхідно повернути з відсотками, нарахованими за кожен день його використання. На сьогоднішній день погасити кредит, оформлений в МФО, так само просто, як і подати онлайн заявку на його отримання. Більше того, щоб закрити кредит, зовсім не обов’язково бути в офісі МФО, адже на сьогоднішній день внести кошти можна за допомогою:

 1. Банківських кас;
 2. Платіжних терміналів;
 3. Особистого кабінету позичальника на сайті МФО.

Якщо немає можливості своєчасно внести платіж по кредиту, можна оформити його пролонгацію. Для цього слід звернутися до фахівців мікрофінансової організації, які порадять, як вчинити в даній ситуації. Пролонгація кредиту оформляється за умови, якщо позичальник погасив відсотки, нараховані раніше. Кожна МФО пропонує свої умови і термін пролонгації. Якщо позичальник відмовляється вирішувати проблему мирним шляхом, компанія звертається в суд. Стягненням боргу може зайнятися колекторська компанія.

Rate article