Швидкий кредит в Credit365 та відгуки

Терміново потрібна фінансова допомога? Скористайтеся послугами мікрофінансової організації, яка пропонує кредити на вигідних умовах. Сьогодні на українському ринку кредитування працює велика кількість компаній, що надають онлайн-позики на картку. Перш ніж вибрати одну з них, необхідно ретельно вивчити умови кредитування і ознайомитися з відгуками клієнтів.

Отримати позику в Credit365 можна дуже легко. Але все ж перед цим рекомендуємо почитати відгуки боржників, встигли попрацювати з даною мікрофінансової організацією!

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
credit365
15 min. Yes 20000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 7-30 днів
20000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Детально про роботу компанії Кредит365

Вашій увазі пропонується огляд Кредит365. Мікрофінансова організація пропонує вигідні кредити на картку онлайн з 2013 року. За цей час вона вдосконалила свою діяльність і професіоналізм, а також значно розширила клієнтську базу. Клієнти, які скористалися послугами компанії, відзначають високу якість роботи її співробітників, простоту і швидкість оформлення позик та  інші позитивні сторони.

credit365

Перед оформленням кредиту в МФО слід детально вивчити роботу системи, і вже після цього зробити свій вибір.

1.1 Під який відсоток можна взяти позику в Кредит365?

Невід’ємною частиною будь-якого кредиту є відсотки, які нараховуються за використання кредитних коштів. Саме їхній розмір відіграє вирішальну роль при виборі мікрофінансової організації. Компанія Credit365 пропонує оригінальну систему нарахування процентних ставок. Їхній розмір прямо залежить від терміну кредитування, який вибрав клієнт. Наприклад, при оформленні мікропозики на один тиждень, за кожен день його використання доведеться додатково оплатити 1,4%. Якщо кредит оформляється на максимальний термін, що становить один місяць, то розмір процентної ставки становитиме 1,06%.

На сайті мікрофінансової організації клієнтам пропонується кредитний калькулятор. З його допомогою можна визначити суму переплати по кредиту. Простий калькулятор дасть можливість зрозуміти, наскільки може бути вигідним кредит в Credit365 за процентною ставкою. Для цього необхідно ввести суму позики і термін, на який він оформляється. Після цього на ньому відобразиться кінцева дата погашення кредиту і відсотки, які були нараховані на весь термін використання кредитних коштів.

1.2 Основні вимоги до позичальника

До тих, хто планує скористатися послугами мікрофінансової організації Кредит365 пред’являються такі вимоги:

 • українське громадянство;
 • наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • вік від 18 до 75 років;
 • чиста кредитна історія, відсутність непогашених раніше кредитів;
 • номер телефону;
 • діюча банківська картка, оформлена на ім’я позичальника.

1.3 Особливості та переваги компанії Кредит365

До переваг компанії можна віднести наступне:

 • клієнти, які вперше звернулися до МФО, отримують знижку в розмірі 30%;
 • розмір процентної ставки залежить від терміну кредитування;
 • відсутність додаткових нарахувань при оформленні пролонгації позики;
 • гарантія безпеки персональних даних клієнтів;
 • можливість погашення кредиту раніше терміну, передбаченого в договорі;
 • отримання кредитних коштів без застав і поручителів;
 • підтримка клієнтів в онлайн-режимі 24 години на добу;
 • швидка процедура оформлення кредиту через інтернет без відвідування офісу.

Отримання кредиту в Credit365 має деякі особливості. У більшості випадків клієнту з поганою кредитною історією відмовляють у кредиті. Ще одним моментом, на який слід звернути увагу, є те, що заявка може розглядатися більше 15 хвилин, як обіцяє компанія. Гроші на банківську картку можуть надійти не відразу після схвалення заявки, а через годину або півтори.

2. Особливості оформлення кредиту

У порівнянні з банківськими установами, процедура оформлення позики в МФО досить проста. Для отримання фінансової допомоги необхідно правильно заповнити фінансову форму, яка пропонується на сайті компанії, і відправити її на розгляд в МФО. Вашій увазі пропонується покрокова інструкція, яка допоможе оформити кредит без будь-яких проблем.

Credit365
Credit365 – отримання кредиту на карту за 15 хвилин.

2.1 Що потрібно зробити клієнту?

 1. Вибрати суму позики і термін кредитування на кредитному калькуляторі;
 2. Заповнити реєстраційну форму, вказавши про себе детальну інформацію. Форма складається з трьох основних блоків, які заповнюються по черзі.
 3. Вказати номер банківської картки, попередньо перевіривши, чи не закінчився термін її використання.
 4. Ввести відомості про місце роботи і вказати номер телефону родичів або друзів, які зможуть підтвердити достовірність даних про позичальника.
 5. Вивчити умови кредитного договору.
 6. Ввести код, який прийде у вигляді смс-повідомлення, в спеціальне поле.
 7. Надіслати заявку.

2.2 У яких випадках клієнту відмовляють у позиці?

До найпоширеніших причин, коли клієнт може отримати відмову в наданні кредитних коштів, можна віднести наступне:

 • помилка або неточність, допущена при заповненні анкети;
 • помилка при введенні номера карти. Слід зазначити, що компанія не проводить додаткову перевірку карти, тому клієнт повинен самостійно подбати про те, щоб зазначені банківські дані були точними, а термін дії карти не закінчився;
 • прострочення по кредиту, оформленому в іншій МФО або в банківській установі.

3. Що потрібно знати про повернення кредитних коштів, пролонгацію позики і наслідки прострочення?

Оформляючи кредит, завжди потрібно пам’ятати, що його потрібно повернути з відсотками. І зробити це необхідно своєчасно, інакше не уникнути проблем з МФО. Таким чином перед оформленням кредиту, варто подумати про його повернення в зазначені терміни.

3.1 Способи погашення позики

Клієнт може скористатися одним з таких способів погашення кредиту:

 • через особистий кабінет за допомогою банківської картки;
 • за допомогою інтернет-банкінгу;
 • у відділенні будь-якого українського банку, вказавши реквізити мікрофінансової організації, для якої призначена оплата;
 • у терміналі згідно з інструкцією;
 • через додаток на смартфоні.

3.2 Як уникнути прострочення?

Не виключені випадки, коли немає можливості погасити кредит своєчасно. Щоб уникнути штрафів, необхідно завчасно звернутися до співробітників мікрофінансової організації, які допоможуть знайти вихід із ситуації. Компанія Credit365 дає можливість продовжити позику за умови оплати раніше нарахованих відсотків.

3.3 Промокод Credit365

Якщо ви хочете взяти участь в одній з бонусних акцій від компанії Credit365, радимо підписатися на новини офіційного сайту, або часто відвідувати офіційні сторінки МФО в соціальних мережах. Також ви можете підписатися на нашу розсилку, де ми зібрали максимум вигідних пропозицій по онлайн кредитуванню!

4. Контакти Credit365

Адреса: вул. Михайлівська 15/1 Літ.Б, Україна, Київ

Телефон: 0 800-210-365

Електронна пошта: info@credit365.ua

Оформити кредит в Global Credit

5. Відгуки про Credit365

Плануєте дізнатися відгуки про Credit365? У формі коментарів ви зможете дізнатися різноманітні відгуки про дану МФО. Також компанія Кредит365 вже не перший рік успішно оформляє невеликі позики користувачам без обману! Саме тут ви зможете отримати кредитні кошти без довідок про доходи і без застави онлайн. Чимала кількість людей беруть позики саме в Credit365. Безумовно, перед тим, як ви візьмете кредит, потрібно перевірити репутацію фірми. Тільки так ви можете отримати кредит без обману!

Rate article