StudentLoan позика онлайн для студентів, відгуки клієнтів

Де взяти необхідну суму студенту? Можна звернутися до родичів або друзів. Ще одним варіантом є банківський кредит. Але найбільш оптимальним рішенням буде оформлення кредиту в мікрофінансовій організації. Він особливо актуальний для тих людей, яким необхідний кредит без довідки про офіційне працевлаштування та доходи, без поручителів, а також для позичальників з поганою кредитною історією.

На території України працює велика кількість мікрофінансових організацій. Більшість з них лояльно ставляться до своїх клієнтів і видають кредити на більш вигідних умовах, ніж банківські установи. До таких МФО можна віднести компанію StudentLoan. Особливість даного сервісу в тому, що він пропонує вигідні умови кредитування для студентів, яким знадобилася термінова фінансова допомога. Оформити кредит в StudentLoan зможе практично будь-який український студент.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Що пропонує компанія StudentLoan?

Компанія StudentLoan пропонує вигідні умови оформлення кредиту. Зокрема, поліпшити своє матеріальне становище може кожен студент, який звернувся в дану мікрофінансову організацію. Він може самостійно вибрати необхідну суму, термін кредиту і спосіб його погашення. За лічені хвилини людина може вирішити свої фінансові проблеми, не звертаючись при цьому в банк і не витрачаючи час на збір всіх необхідних для отримання кредитів документів.

1.1 На яких умовах можна отримати кредит?

Компанія пропонує невеликі кредити, сума яких становить від 300 до 1000 гривень. Отримати позику на особливо вигідних умовах можуть новачки. Вони отримують кредит під 0%. Для всіх інших позичальників максимальна річна ставка становить 135,8%. Кредитні кошти можна взяти на термін, що не перевищує 1 року.

https://youtu.be/wj414re9BQA

Щоденні розіграші, які проводить StudentLoan, дають можливість випробувати удачу і додатково отримати 1000 гривень.

1.2 Які вимоги до позичальника пред’являє компанія StudentLoan?

Незважаючи на лояльне ставлення до своїх клієнтів, компанія встановлює такі вимоги, яким вони повинні відповідати.

 1. Позичальник повинен бути повнолітнім і бути громадянином України.
 2. Позичальник повинен бути зареєстрованим на території України і проживати на її території.
 3. На момент подачі заявки він не повинен бути військовослужбовцем, не знаходиться в зоні АТО або на території АРК.
 4. В наявності клієнта повинна бути банківська картка, на яку будуть перераховані кредитні кошти.

1.3 Основні переваги компанії

Клієнти, яким доводилося звертатися в МФО StudentLoan, залишають позитивні відгуки про її роботу. Вони відзначають наступні переваги співпраці з компанією:

 • можливість оформити кредит 24 години на добу;
 • швидке оформлення заявки та отримання рішення МФО про надання кредиту;
 • можливість отримати позику без довідок про доходи та працевлаштування, а також без поручителів і застави свого майна;
 • постійні розіграші, завдяки яким можна виграти до 1000 гривень;
 • професійні співробітники компанії, які дадуть відповідь на всі хвилюючі питання і допоможуть вирішити проблему, пов’язану з несвоєчасною виплатою боргу по кредиту;
 • зарахування кредитних коштів на карту, що займає всього кілька хвилин.

2. Що необхідно знати про оформлення позики в компанії StudentLoan?

Оформити позику в компанії StudentLoan не складе ніяких труднощів. Вся процедура займе не більше 15 хвилин. Заповнення заявки, як і отримання коштів, здійснюється за допомогою інтернету, що дуже зручно як для студентів, так і для дуже зайнятих громадян, у яких немає часу на відвідування банківських установ або офісів МФО. Вашій увазі пропонується покрокова інструкція, дотримуючись якої можна скоротити процедуру оформлення кредиту до мінімуму.

StudentLoan
StudentLoan – фінансова підтримка студентів України.

2.1 Покрокова інструкція

Щоб отримати позику, позичальникові необхідно зробити наступне:

 1. Вказати суму і термін кредиту.
 2. За допомогою кредитного калькулятора, представленого на сайті компанії, розрахувати суму, яку потрібно внести за користування кредитними коштами.
 3. Заповнити анкету, вказавши свої особисті дані, місце реєстрації та проживання, контактну та іншу інформацію, яку вимагає система.
 4. Вказати номер своєї банківської карти і пройти її верифікацію.
 5. Надіслати заявку на розгляд.
 6. Дочекатися відповіді і отримати кошти на банківську картку.

2.2 В яких випадках клієнт отримує відмову в кредиті?

Незважаючи на лояльне ставлення до позичальників, в деяких випадках компанія StudentLoan відмовляє у наданні кредитів. У більшості випадків це пов’язано з:

 • недостовірністю даних, зазначених клієнтом або помилками, допущеними при оформленні анкети;
 • кредитом, оформленим раніше в банку або мікрофінансовій організації;
 • невідповідністю вимогам, встановленими компанією до своїх клієнтів.

3. Погашення кредиту, прострочення і пролонгація: що необхідно знати клієнту?

Повертати кошти також легко, як і оформляти кредит. Але бувають випадки, коли немає можливості зробити це своєчасно. Як вирішити проблему? Адже таке може статися з кожним позичальником. Розглянемо це питання більш детально.

3.1 Як повернути позику?

Існує декілька зручних способів повернення позики. Клієнт на свій розсуд вибирає один з них.

 1. Особистий кабінет на сайті компанії.
 2. Термінал самообслуговування.
 3. Контакт-центр.
 4. Відділення одного з українських банків.
 5. Здійснюючи оплату, слід пам’ятати, що гроші надходять на рахунок МФО протягом 3 днів, тому не рекомендується відкладати погашення боргу на останній день.

Що чекає клієнта при несвоєчасній оплаті?

За допущене прострочення нараховується пеня. Це негативно відображається на кредитній історії позичальника і може призвести до відмови в кредиті при подальшому зверненні в компанію.

В разі невиплати боргу МФО може звернутися до суду. Стягненням боргу займатимуться колекторські компанії. Щоб цього не сталося, рекомендується оформити пролонгацію кредиту.

3.2 Промокод StudentLoan

Іноді компанія StudentLoan може проводити різні акції для своїх постійних та нових клієнтів. Щоб не пропустити виходу новинок серед пропозицій МФО, радимо підписатися на новини. Так ви дізнаєтеся про вигідні для себе пропозиції заздалегідь.

4. Контакти StudentLoan

5. Відгуки про StudentLoan

Багато користувачів намагаються знайти відгуки про StudentLoan перед тим, як взяти терміновий кредит. Тільки у нас ви зможете перевірити чесні відгуки про цього кредитора. Крім цього мікрокредитна організація StudentLoan тривалий час видає кредити новим і старим клієнтам з низькою процентною ставкою. Більшість людей оформляють позику у даного кредитора. На нашому веб-сайті ви можете подивитися безліч чесних відгуків про описану МФО, які обов’язково допоможуть вам при відправці заявки на позику.

Rate article