Кредит онлайн на картку в Україні

Популярність онлайн-кредитування в Україні зростає з кожним днем. Як відомо, попит породжує пропозицію. Збільшується число компаній, які займаються наданням кредитів в онлайн режимі. Ми пропонуємо перевірених часом кредиторів з низькою процентною ставкою:

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Нові кредити
15 min. Yes 3000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
3000 грн.кредит
👁 0
*Перший кредит безкоштовно. Ставка за першим кредитом становить від 0 до 0,01 відсотка!

У чому причина популярності онлайн-кредитування?

  1. Все більше українців користуються інтернетом. З його допомогою вони оплачують комунальні послуги, переводять кошти з картки на картку і роблять покупки. Кредити на карту онлайн також беруться через інтернет.
  2. Через зростання цін на товари і малих заробітних плат, які часто не прив’язані до долара, українці стикаються з браком коштів на звичайні потреби. Не рідкісними є ситуації, коли до зарплати залишилося кілька днів, а гроші потрібні терміново. В такому випадку не залишається нічого іншого, як взяти кредит.
  3. Мікрофінансові організації, які надають позики онлайн, пропонують вигідні умови співпраці. Завдяки цьому кредити стають доступними практично кожному громадянину України, який має доступ в інтернет через комп’ютер або мобільний телефон.

Що таке кредит на картку онлайн в Україні?

Кредит онлайн – це різновид споживчого кредиту. Його видачею займаються мікрофінансові організації (МФО), що здійснюють свою діяльність через інтернет.

Вперше послугою онлайн-кредитування стали користуватися американці. Швидкі кредити там здобули популярність на початку 21 століття. Вони отримали назву “payday loans”, що в перекладі з англійської означає кредити зі щоденною платою. Отже, в назві відображена суть даної послуги. На відміну від позик, які видаються в банках, ставка по онлайн-кредитах обчислюється не в річних, а в денних відсотках.

Ще в 90-х роках подібні організації почали з’являтися в Британії, Канаді, Австралії та Європі. Після 2010 року про них стало відомо і на території України. Спочатку невеликі кредити видавалися в офісах на договірній основі.

Першою мікрофінансової організацією в Україні стала компанія «Швидкогроші». Її відділення знаходилися практично у всіх українських містах.

Розвиток інтернету призвів до того, що практично всі подібні організації почали здійснювати свою діяльність у режимі онлайн. Більш того, деякі компанії не мають своїх офісів і працюють з клієнтами виключно через інтернет.

Сьогодні український ринок кредитування значно розширився. Функціонує кілька десятків компаній, що надають послуги онлайн-кредитування. Схема їх роботи практично однакова і відрізняється лише деякими деталями.

До загальних рис мікрофінансових організацій, які видають позики на картку в онлайн-режимі, можна віднести:

  • невелику суму кредиту, яка становить від 500 до 15 тисяч гривень;
  • можливість отримати кредит через інтернет, не виходячи з дому;
  • вигідні умови співпраці. Наприклад, для отримання позики потрібна мінімальна кількість документів;
  • висока швидкість отримання коштів. Заявка на отримання кредиту приймається або відхиляється в автоматичному режимі. Як правило, після схвалення гроші зараховуються на картку клієнта протягом 10-15 хвилин;
  • наявність акцій і вигідних пропозицій від МФО. Такими пропозиціями можуть скористатися постійні клієнти, які вчасно погасили кредит і можуть взяти наступну позику на більш вигідних умовах.

У чому переваги онлайн кредитування?

На сьогоднішній день не існує більш вигідного способу отримання коштів, ніж кредит онлайн. У чому його основні переваги?

  1. Зручність. Клієнту немає необхідності підлаштовуватися під графік банків і ломбардів, стояти в довгих чергах, заповнювати велику кількість різних анкет і довго чекати результату. Оформити кредит онлайн можна через інтернет. На це піде не більше 30 хвилин.
  2. Прозорість. На сайті кожного кредитора є спеціальний калькулятор. На ньому можна розрахувати кредит онлайн і точно визначити суму, яку в результаті знадобиться заплатити. Завдяки такій опції є можливість підібрати найбільш підходящий варіант кредитування і самостійно відкоригувати розмір позики і погашень.
  3. Невелика сума. На відміну від більшості банківських установ, зацікавлених у великих кредитах, в мікрофінансових організаціях, які займаються онлайн-кредитуванням, можна взяти невелику позику.
  4. Мінімальна кількість документів. Клієнту немає необхідності надавати довідку про доходи або працевлаштування. Все, що від нього вимагається – це знати реквізити паспорта та ідентифікаційного коду. При отриманні онлайн кредиту на картку необхідно подбати про її оформлення або відкриття рахунку в банку.
  5. Конфіденційність. Клієнт не повідомляє про те, навіщо йому потрібна позика. На відміну від МФО, які працюють в інтернеті, банки вимагають від клієнтів вказати мету отримання коштів. Онлайн-кредитування дає можливість взяти кошти в кредит і витратити їх на будь-які цілі.
  6. Доступність. Практично кожен громадянин України, який досяг повноліття, має право на кредит онлайн.

Як вибрати надійну мікрофінансову організацію?

На мікрофінансові організації поширюються такі ж законодавчі норми, як і на банківські кредити. На жаль, не рідкісними є випадки, коли позичальник потрапляє на сайт-фальшивку. Його дизайн і вміст може нічим не відрізнятися від офіційного ресурсу. Мета творців такого сайту – обдурити людину і отримати незаконну матеріальну вигоду.

Є кілька способів, які допоможуть переконатися в тому, що сайт є офіційним і дійсно займається видачею онлайн кредитів на карту.

  1. Захист. Про те, що сайт захищений, свідчить зелений замочок, який знаходиться на початку адресного рядка. Також це може бути напис «Захищено» або зелений https. Сертифікат COMODO захищає особисті дані клієнтів і платіжні відомості.
  2. Юридичні відомості. На сайті МФО повинні бути вказані її юридичні дані, такі як назва, номер за ЄДРПОУ, адреса і контактний телефон.
  3. Відсутність схожих інтернет-ресурсів.
  4. Відгуки про компанію. Зазвичай люди, яким доводилося звертатися в мікрофінансові організації, залишають відгуки про їх роботу. Їх можна знайти на різних інформаційних ресурсах.

В яких ситуаціях варто оформити кредит онлайн на картку в Україні?

Перш ніж звернутися в компанію, яка займається видачею онлайн-кредитів, слід пам’ятати, що це кошти на невідкладні потреби. Наприклад, немає грошей на лікування або терміново потрібно поміняти ноутбук або телефон. Оформляючи кредит, слід знати, що звертатися в мікрофінансову організацію варто лише в тому випадку, коли більше немає способів знайти гроші: зарплата ще не скоро, а родичі і знайомі не можуть позичити необхідну суму.

Звичайно ж, онлайн-кредитування – це досить приваблива пропозиція. Але при цьому, не слід забувати, що борг необхідно повернути з відсотками. Тому, розраховуючи на ту чи іншу суму кредиту, необхідно враховувати свої фінансові можливості. Зокрема розуміти, чи зможете ви погасити борг в обумовлений в договорі термін?

Які особливості використання кредиту онлайн?

Як уже говорилося, при оформленні будь-якого кредиту слід пам’ятати, що його необхідно виплатити і що гроші ніхто і ніколи просто так не дає.

Кредити онлайн на картку в Україні
Особливості кредитування онлайн в Україні

Більшість мікрофінансових організацій видають кредит терміном до 30 днів. Є можливість продовження терміну його використання. Для цього необхідно заплатити комісію, виплатити нараховані по кредиту відсотки або те й інше разом.

При виконанні пролонгації користуватися онлайн-кредитом можна протягом необмеженого терміну. Необхідно враховувати, що весь цей час будуть нараховуватися відсотки, які слід сплатити у встановлений в договорі термін.

При виборі умов онлайн-кредитування, слід враховувати наступне:

  1. Відсотки, які нараховуються за кожен день. Це означає, що якщо в договорі зазначено 1, 1,5 або 2 відсотки, то вони нараховуються не за весь термін користування кредитними коштами, а за кожен день!
  2. Штрафи і пеня можуть нараховуватися в разі несвоєчасного погашення онлайн кредиту. При несвоєчасному погашенні кредиту зростає щоденна процентна ставка. Її розмір залежить від того, послугами якого кредитора користується клієнт. Всі ці нюанси необхідно вивчити ще до оформлення кредиту і підписання договору.
  3. Договір. Навіть незначне прострочення може стати причиною штрафу. З цією проблемою часто стикаються боржники, які неуважно вивчили договір. У деяких випадках, це відіграє найважливіше значення, тому нехтувати цим не варто. На практиці зустрічаються випадки, коли борг був погашений в останній день користування кредитними коштами, і банк з якихось незалежних від клієнта причин затримав операцію. Сформувалося прострочення, про яке клієнт найчастіше навіть не здогадується. Тому не рекомендується погашати кредит через касу банку або відкладати це на останній день. Найоптимальніший варіант погашення кредиту онлайн – скористатися інструментами оплати тієї компанії, в якій він був оформлений.

Як оформити кредит?

Всі мікрофінансові компанії, що займаються видачею кредитів онлайн на картку в Україні, вимагають від позичальника паспорт, ідентифікаційний код, банківську картку та мобільний телефон, на який буде дзвонити кредитний спеціаліст або будуть приходити смс коди. На відміну від цього, у всіх українських банках від клієнта вимагається велика кількість документів, що підтверджують не тільки особистість людини, але і її платоспроможність. У пакет документів в обов’язковому порядку входить довідка про офіційні доходи та працевлаштування.

Кредити на картку онлайн в Україні видаються за досить простою схемою. Клієнт робить кілька нескладних дій:

  • вибирає суму позики і термін його погашення;
  • проходить реєстрацію на сайті компанії кредитора;
  • заповнює анкету, вказуючи свої дані, в тому числі, контактний номер телефону;
  • відправляє її на обробку мікрофінансової організації;
  • очікує результат. Як правило, рішення про видачу кредитних коштів приходить протягом 10-15 хвилин;
  • у разі позитивного рішення кошти надходять на картку клієнта.

Чи потрібні поручителі?

Це питання хвилює багатьох людей, які планують взяти кредит онлайн. Більшість кредитних організацій, що здійснюють свою діяльність через інтернет, не вимагають поручителів. Але слід враховувати, що деякі з них в анкеті все ж вимагають вказати номери телефонів одного або двох чоловік, які зможуть виступити в ролі поручителів. На практиці зустрічаються випадки, коли кредитні компанії вимагають наявності поручителів. Якщо у людини є такі довірені особи, то краще заздалегідь попередити їх про свої наміри оформити кредит. Їм може зателефонувати кредитний фахівець і поставити кілька запитань. Таким чином, перевіряється клієнт, дізнається, чи можна йому довіряти і чи зможе він повернути борг в зазначений термін.

Як взяти кредит онлайн на картку в Україні з поганою кредитною історією?

Перш ніж відповісти на це питання, необхідно уточнити, що таке кредитна історія. Це досьє клієнта кредитної компанії. В ньому міститься така інформація, як кількість взятих раніше кредитів і те, наскільки своєчасно вони погашались і чи були погашені взагалі. Ця інформація дає можливість мікрофінансовій організації прийняти рішення про те, чи варто видавати клієнту черговий кредит чи відмовити йому в цьому.

Кредит з поганою кредитною історією
Як отримати кредит онлайн на картку в Україні з поганою кредитною історією

Веденням кредитних історій займаються спеціальні організації. В Україні – це бюро кредитних історій. Дізнатися свою кредитну історію не так складно. Для цього необхідно зайти на сайт бюро, пройти реєстрацію і оплатити його послуги.

Дані про погашений кредит зберігаються в архіві протягом 10 років. Що стосується інформації про непогашені позики, то вона зберігається необмежений час і може бути в будь-який момент використана проти позичальника.

Банківські установи, що працюють на території України, в подібних випадках відмовляють клієнтам з поганою кредитною історією у видачі позики або обмежують його суму. Також насторожено банки ставляться до тих людей, у яких зовсім немає кредитної історії. Вони також можуть отримати відмову або невелику суму, що не перевищує 3 тисяч гривень. Якщо цього недостатньо, то необхідно пред’явити документи, що підтверджують те, що вони є власниками рухомого чи нерухомого майна, закордонного паспорта з візами і так далі. Також знадобиться пред’явити довідку про доходи. Тільки в такому випадку можна розраховувати на збільшення суми кредиту.

У випадку з поганою кредитною історією або з її відсутністю можна звернутися в МФО, що надає онлайн-кредити на картку в Україні. Там можна взяти позику без відмови.

Чи можна виправити погану кредитну історію?

Як вже говорилося, інформація про кредитну історію позичальника зберігається в кредитному бюро. Розраховувати на те, що з часом вона буде анульована або забута, не варто. Краще спробувати її виправити. Якщо причина зіпсованої кредитної історії в прострочених платежах за минулими кредитами, то зробити це буде не так просто. Для цього слід брати нові кредити на невелику суму і своєчасно їх погашати. Навряд чи, банк знову захоче дати кредитні кошти людині з поганим минулим. Він може зажадати документи, що підтверджують його платоспроможність і працевлаштування. А якщо таких документів немає, що робити, щоб виправити кредитну історію? Можна звернутися в кредитну компанію, що пропонує онлайн позики на картку в Україні миттєво.

На практиці відомі випадки, коли в кредитній історії допускається помилка. Наприклад, може бути внесений кредит, якого не брали, або давно погашений кредит може відображатися як відкритий. Причинами допущення таких помилок може стати оформлення позики на чужі документи, загублені або вкрадені. Також при обміні даними можуть статися збої або помилки можуть бути допущені самим клієнтом, який вніс неправдиві дані.

При виявленні помилки необхідно звернутися із заявою в кредитне бюро і повідомити про недостовірність даних. Бажано надати документи, що підтверджують помилку в кредитній історії. Після розгляду заяви кредитне бюро направить запит в банк або кредитну організацію і уточнить інформацію.

Як погасити позику онлайн?

Позики онлайн вважаються зручними для погашення. Клієнт має можливість вибрати найбільш зручний для себе спосіб і своєчасно проводити оплату кредиту.

Існує кілька способів погашення кредиту:

  • у касі відділення банківської установи. Зробити це можна практично в будь-якому банку, що працює на території України. Для здійснення платежу потрібно заповнити спеціальний бланк. У ньому необхідно вказати реквізити компанії кредитора, яка надає позику онлайн, ПІБ та ідентифікаційний код. Також слід внести необхідну суму;
  • в терміналах, таких як Ibox, EasyPay, City 24, 24nonStop та інших. Вони забезпечать швидке перерахування коштів на кредитний рахунок клієнта. Такі термінали розташовані по всій території України. Вони знаходяться в магазинах, супермаркетах, авто- і залізничних вокзалах, а також в аеропортах та в інших громадських місцях;
  • за допомогою мобільних або інтернет-сервісів. Щоб скористатися подібними сервісами, необхідно підібрати платіжну систему або встановити в смартфоні спеціальний мобільний додаток. Завдяки такому способу зробити оплату можна в будь-який час дня і ночі. Мабуть, це один з найбільш зручних і доступних способів погашення онлайн-кредит;
  • на сайті кредитної організації, яка видала онлайн-позику. Для того щоб скористатися таким способом, необхідно увійти в свій особистий кабінет, заповнити спеціальну форму, внести туди необхідні дані і перевести кошти зі своєї платіжної картки.

Чи можливе дострокове погашення онлайн-кредиту на картку в Україні?

Клієнти, які скористалися послугами мікрофінансових організацій і взяли кредит онлайн вперше, часто не знають, чи можна погасити його достроково.

Дострокове погашення позики в Україні можливе, і за неї не передбачено жодних штрафних санкцій. Щоб уникнути зайвих проблем, про своє бажання погасити онлайн-кредит достроково краще повідомити мікрофінансову організацію. Також при оформленні кредиту необхідно заздалегідь поцікавитися про можливість його дострокового погашення. Сплативши кредит раніше терміну, передбаченого в договорі, клієнт економить на відсотках.

Чи безпечно оформляти кредит онлайн на картку в Україні?

Видача онлайн-кредитів мікрофинансовими організаціями контролюється на законодавчому рівні. Контроль здійснюється державним регулятором, Нацкомісією з регулювання ринку фінпослуг.

Спеціального закону, який встановлює правила кредитування через інтернет, не існує, тому при видачі кредитів всі організації керуються ЗУ «ПРО захист прав персональних даних».

Ніхто не застрахований від ризику бути обдуреним недобросовісним кредитором. Але в більшості випадків компанії, що працюють у сфері кредитування, зацікавлені в забезпеченні позичальників максимальною безпекою при передачі їх персональних даних, а також у наданні послуг високої якості. Але в будь-якому разі, людина, якій знадобилися кредитні кошти, повина уважно вибирати організацію, детально вивчати умови онлайн-кредитування, які вона пропонує, і враховувати свої фінансові можливості.

Рейтинг
Share to friends