Умови кредитування в Приватбанку

Отримати гроші в кредит в Приватбанку можна готівкою або оформити кредитну карту. Це найбільший банк в Україні, який займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками. Обслуговує третину вкладів населення України.

1. Умови видачі кредиту в Приватбанку

До переваг отримання кредиту в Приватбанку можна віднести зняття грошей без комісії і відсутність ведення звітності про витрати. Але є і недолік: отримати кредит зможуть ті люди, які отримують пенсійне нарахування/зароблену плату на банківську картку Приватбанку.

Також варто відзначити, що в банку регулярно проводяться різні акції, коли і інші власники банківських карт теж можуть розраховувати на отримання кредиту готівкою. Наявність відкритого рахунку в банку виступає в ролі якоїсь гарантії отримання грошей у борг. Виписки з інших рахунків є додатковим доказом платоспроможності клієнта, тому їх теж краще представити співробітникам банку разом з основними документами.

Кредит готівкою видається під 24% річних на термін від 6 до 36 місяців. Також є невелике обмеження: сума кредиту не повинна перевищувати 50 тисяч гривень. Платежі для погашення позики здійснюються 1 раз на місяць.

1.1 Вимоги, що пред’являються до позичальників

Для отримання кредиту в ПриватБанку, необхідно ознайомитися з нижчевикладеними умовами:

 • обов’язково мати громадянство України;
 • вік 21-69 років;
 • позитивна кредитна історія (бажано, щоб всі кредити в інших банках були погашені);
 • наявність місцевої прописки, де безпосередньо оформляється позика.

Як вже говорилося раніше, розраховувати на отримання готівки можуть тільки клієнти Приватбанку. Тому ще одним обов’язковим критерієм є наявність відкритого рахунку. Необов’язково надавати довідки про доходи.

1.2 Порядок оформлення кредиту

Для того щоб отримати позику, слід звернутися в найближче відділення ПриватБанк. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу, дані рахунки (рахунків, якщо їх декілька), ідентифікаційний код. Крім них, співробітник може зажадати інші довідки. Після їх передачі, почекати декілька днів, коли буде оброблена заявка, і озвучений результат.

Щоб збільшити шанси на отримання великої суми, надайте довідку про доходи. У разі позитивного рішення, співробітники банку запросять вас для укладення та підписання основного договору. Після пройденої процедури на руки буде видана необхідна сума грошей.

2. Способи погашення кредиту в Приватбанку

Програма з кредитування передбачає виплати за позиковими коштами один раз на місяць. Сюди входить зарахування відсотків і страхових внесків, якщо клієнт оформив страховку. Є декілька методів для внесення платежів в рахунок погашення кредиту:

 1. Через касу у філії Приватбанку.
 2. Термінали самообслуговування.
 3. За допомогою системи «Приват24» при наявності облікового запису. Підключити його можна у відділенні в день отримання позикових коштів або будь-який інший зручний час. З допомогою особистого кабінету, погашати кредит простіше, є можливість налаштувати автоплатіж. Встановлена сума буде автоматично списуватися з рахунку щомісяця, операцію потрібно буде підтвердити за допомогою смс.

Вибирайте зручний спосіб для своєчасного внесення платежу в рахунок позики.

3. Кредитна картка

Це ще один спосіб отримання кредиту без надання звітності. Потрібен тільки паспорт і декілька хвилин очікування! Подати заявку можна віддалено, використовуючи офіційний сайт Приват24 або в найближчому відділенні.

ПриватБанк

Щоб підвищити ліміт кредитування, слід надати довідку про доходи, документи про наявність цінного майна (квартира, машина та інше), виписка з рахунків інших фінансових організацій. Максимальна сума ставки в даному випадку складе 75 тисяч гривень.

Кредитна картка має вигідні умови, в тому числі і пільговий період в 55 днів. Відсотки будуть нараховані тільки по закінченню зазначеного проміжку часу.

4. Плюси і мінуси кредитування в ПриватБанк

Це найпопулярніший банк в Україні, який пропонує своїм постійним клієнтам різні програми з вигідними умовами.

Переваги кредитування в ПриватБанку:

 • при мінімальних кредитах не потрібно надавати довідок про доходи;
 • отримати кредит можуть особи пенсійного віку;
 • немає комісії за грошові операції;
 • вигідна ставка і лояльні терміни по виплаті кредиту;
 • швидке прийняття рішення щодо видачі позики;
 • передбачено кілька способів виплат: у готівковій формі, пластиковою карткою;
 • онлайн-консультанти банку працюють в цілодобовому режимі.

Є тільки 2 недоліки кредитування в ПриватБанку: ліміт за сумою видачі готівки і те, що отримати кредит можуть власники пенсійних і зарплатних карт. Іншим необхідно стежити за акціями та спеціальними пропозиціями через офіційний сайт https://privatbank.ua/.

5. Кредит на карту Приватбанку

Отримати невелику позику на карту Приватбанку без відмов можна і за допомогою мікрофінансових організацій. Для цього не потрібно збирати багато документів і чекати годинами, а часом і днями схвалення заявки на кредит. Досить тільки вибрати кредитора і оформити заявку на отримання кредиту онлайн на карту Приватбанку:

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

 

Підводячи підсумок, можна сказати, що ПриватБанк характеризується вигідними умовами кредитування, тому займає лідируючі позиції серед конкуруючих фінансових установ в Україні.

Rate article