Ваша готівочка оформлення позики, відгуки про кредитора

Більше п’яти років на мікрофінансовому ринку Україні працює компанія Ваша готівочка. З моменту свого заснування вона істотно розширилася. Сьогодні послугами цієї мікрофінансової організації користуються жителі практично у всіх українських містах.

Клієнти компанії залишають позитивні відгуки, відзначаючи надійність компанії, вигідні умови кредитування, професіоналізм співробітників і безліч інших переваг.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Ваша готівочка
15 min. Yes 7000 грн. 200 грн. кредит на visa кредит на mastercard  готівкою 1-16 днів
7000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Позика в Ваша готівочка: особливості оформлення

Перш ніж оформити кредит в мікрофінансовій організації, необхідно ознайомитися з умовами надання кредитів. Вашій увазі пропонується огляд мікрофінансової організації «Ваша готівочка», завдяки якому ви дізнаєтеся, як оформити позику, і що для цього потрібно.

Ваша готівочка

1.1 Під який відсоток можна оформити кредит?

Зазначимо, що важливим фактором при оформленні кредиту є процентна ставка. Саме на її розмір звертається увага при виборі мікрофінансової організації.

Компанія Ваша готівочка пропонує мікрокредити на наступних умовах. За один день використання кредитних коштів позичальникові необхідно заплатити 2% від загальної суми позики. При цьому не має значення, хто звернувся за кредитом: новачок або постійний клієнт. Для всіх умови кредитування однакові.

Дізнатися загальну суму, яку доведеться заплатити за оформлений на певний строк кредит, можна за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на офіційному сайті компанії.

1.2 Хто може розраховувати на кредитні кошти в компанії Ваша готівочка?

Скористатися пропозиціями компанії можуть громадяни України, які відповідають наступним вимогам:

 • наявність документів, що посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код);
 • досягнення повноліття (найважливіший момент). При цьому вік позичальника не повинен перевищувати сімдесяти років;
 • наявність доступу в інтернет, номери мобільного телефону, електронної поштової скриньки;
 • наявність діючої банківської карти, на яку будуть перераховані кредитні кошти в разі схвалення заявки клієнта.

При зверненні до МФО, слід враховувати, що кредит видається лише за наявності довідки про доходи та працевлаштування. За наявності офіційного місця роботи та стажу, підтвердженого відповідними документами, шанси на отримання кредиту значно підвищуються.

1.3 Якими перевагами володіє компанія Ваша готівочка?

Як вже говорилося, клієнти компанії задоволені високою якістю сервісу і зручністю отримання фінансової допомоги. Вони відзначають, що МФО в порівнянні з іншими компаніями, має такі переваги:

 • швидке оформлення кредиту, яке не займає більше 15 хвилин;
 • проста і зручна процедура оформлення, зрозуміла будь-якому клієнту, який звертається за фінансовою допомогою;
 • можливість дострокового погашення боргу без нарахувань комісій та штрафів;
 • гарантія безпеки персональних даних клієнта;
 • прозорі умови надання позик і відсутність прихованих доплат;
 • доступна пролонгація позики.

Оформлення позики в компанії Ваша готівочка має деякі особливості. До них можна віднести те, що мінімальна сума позики становить 200 гривень, а максимальна — 7 000 гривень. Термін кредитування не може перевищувати 16 днів.

2. Як отримати кредит в Ваша готівочка?

Оформити мікропозик в компанії Ваша готівочка досить просто. Слід дотримуватися рекомендацій, які зазначені на офіційному сайті компанії і дотримуватися покрокової інструкції.

vashagotivochka
Ваша готівочка – онлайн кредит в Україні.

2.1 Інструкція оформлення позики

Пропонуємо вашій увазі покрокове керівництво, щоб допомогти вам оформити кредит за лічені хвилини, уникнути довгих черг і очікування рішення. Ось, що необхідно зробити клієнту, щоб отримати позику в МФО:

 1. Вказати необхідну суму позики і термін кредитування на онлайн-калькуляторі, ознайомитися з відсотками і загальною сумою боргу.
 2. Заповнити реєстраційну форму, вказавши деякі дані, які зажадає система. При реєстрації слід вказати номер телефону, на який будуть приходити повідомлення від компанії.
 3. Після реєстрації необхідно ознайомитися з правилами співпраці і дати згоду на обробку своїх особистих даних.
 4. Отримавши код, необхідно ввести його в зазначеному полі і зайти в свій особистий кабінет. У ньому необхідно повторно ввести суму позики і спосіб його отримання.
 5. Вказати дані банківської карти. Після цього проводиться її верифікація шляхом зняття невеликої суми грошей з банківської картки. Тільки після перевірки карти, вказуються детальні дані про позичальника, такі як номер, серія паспорта, ідентифікаційний код, місце роботи, сімейний стан, місце проживання і т. д. Слід вказати номер телефону близького родича, друга або знайомого, який зможе підтвердити відомості про позичальника.
 6. Після заповнення всіх необхідних полів необхідно відправити заявку. Рішення по заявці приходить протягом 15 хвилин.

2.2 В яких випадках клієнт може отримати відмову в позиці?

МФО може відмовити в позиці в наступних випадках:

 • наявність непогашеного кредиту;
 • кредит був погашений незадовго до оформлення нового, тому дані про нього ще не встигли оновитися;
 • помилки, допущені при заповненні заявки;
 • неправильно вказаний номер картки;
 • недостовірні дані про позичальника.

2.3 Погашення кредиту, прострочення та наслідки

Компанія Ваша готівочка пропонує кілька способів оплати кредиту, серед яких необхідно відзначити відділення компанії, касу одного з українських банків або свій особистий кабінет.
У деяких випадках у клієнта немає можливості своєчасно погасити борг. При простроченні платежу нараховується пеня, розмір якої становить 2,5%. Щоб в майбутньому не довелося переплачувати відсотки по кредиту, рекомендуємо не допускати подібних ситуацій. Між тим, у разі непогашення кредиту клієнт може бути притягнутий до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Щоб не опинитися в подібній ситуації, необхідно оформити пролонгацію позики, сплативши нараховані раніше відсотки. Користуватися відстрочкою можна необмежену кількість разів.

2.4 Промокод Ваша Готівочка

Час від часу кредитор проводить акції, наприклад, роздає бонуси при оформленні кредитів. Радимо звертати увагу і підписатися на новини, щоб не пропустити вигідні пропозиції. Якщо ви хочете взяти кредит безкоштовно або під низький відсоток, вам обов’язково допоможе наша підписка на новини. Крім того ви зможете взяти участь в акціях і виграти хороші призи!

3. Контакти Ваша Готівочка

54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вулиця Пушкінська, д. 28, каб.7

57214, Миколаївська область, Вітовський район, С. Мишково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн. 7, Тел. +380507170928

Оформити кредит Ваша готівочка

4. Відгуки про Ваша Готівочка

Якщо ви хочете знайти оцінку фінансової діяльності Ваша готівочка від реальних людей, значить на нашому сайті можна довідатися непідробні відгуки про кредитора. Також кредитна організація Ваша готівочка далеко не перший день успішно оформляє невеликі кредити в онлайн режимі майже всім бажаючим без прихованих умов! Отже, це говорить про те, що нові клієнти зможуть довіритися даному кредитору! У формі коментарів, що знаходиться нижче у вас є можливість почитати чимало різноманітних відгуків про вищеописану МФО, які в будь-який час нададуть вам допомогу при роботі з компанією!

Rate article