Взяти кредит терміново

Нерідко виникають ситуації, коли потрібні гроші, а ніхто з родичів або друзів не може їх позичити. При зверненні в банк можна не розраховувати на термінову фінансову допомогу, особливо якщо є проблеми з працевлаштуванням, регулярним доходом або кредитною історією.

Навіть якщо банк прийме позитивне рішення, то кошти можуть надійти на рахунок або банківську картку не так швидко, як би цього хотілося клієнту. Що робити, якщо необхідно взяти кредит терміново?

Термінові кредити від МФО

Термінові кредити видаються мікрофінансовими організаціями, що працюють на території України. Саме оперативне отримання необхідної суми коштів є основною перевагою співпраці з такими компаніями.

Звернення до МФО – вельми виправдане рішення, адже подібні організації видають кредит терміново практично всім бажаючим жителям України, яким знадобилася фінансова допомога.
Строкові кредити від МФО

Звертаючись до мікрофінансової організації, необхідно знати деякі особливості її роботи. Зокрема, не слід розраховувати на великі позики під час першого звернення. Перший мікрокредит може бути оформлений лише на мінімальну суму. Терміни погашення при цьому також мінімальні – від 2 тижнів до 1 місяця. Проте терміново взяти кредит вийде практично в будь-якому МФО.

Що стосується процентної ставки, то вона може бути дуже низькою. Подібні позики показують лояльне ставлення до МФО клієнтами, а також є одним з найсильніших рекламних засобів для залучення аудиторії потенційних позичальників.

Ще однією особливістю співпраці з такими кредиторами є те, що більшість з них видають термінові кредити позичальникам з поганою кредитною історією.

На відміну від більшості українських банків представники МФО не звертаються до Бюро кредитних історій з метою з’ясування ситуації взаємовідносини позичальника з банківською установою.

Для отримання кредиту позичальникові всього лише необхідно залишити заявку на сайті мікрофінансової організації. Вона розглядається не більше 20 хвилин. У разі схвалення, гроші надходять на картку практично миттєво.

Які є переваги і недоліки в оформленні термінового кредиту в МФО?

Терміновий кредит, оформлений в мікрофінансовій організації, має цілу низку незаперечних переваг, серед яких варто виділити:

  • швидке отримання коштів;
  • можливість планування витрат з метою швидкого погашення кредиту;
  • можливість оформити кредит практично всім повнолітнім громадянам України;
  • цілодобова робота МФО;
  • наявність гарячої лінії, завдяки якій можна вирішити всі питання, що стосуються оформлення, погашення та продовження кредиту.
Строкові кредити від МФО
Терміновий кредит МФО володіє багатьма перевагами.

Оформлення термінового кредиту в МФО має деякі недоліки. Це високі процентні ставки, які пояснюються своєрідною «страховкою» для мікрофінансових організацій. Підвищені вимоги до клієнтів пов’язані з тим, що подібні компанії в більшості випадків не звертаються до Бюро кредитних історій та не отримують гарантій повернення коштів. До недоліків отримання кредиту в МФО можна віднести невелику суму позики.

Коли кілька років тому більшість МФО вимагали особистої присутності позичальника під час отримання коштів, то сьогодні оформити заявку і отримати кошти на карту можна через інтернет, що дуже зручно, якщо людина проживає у віддалених регіонах або просто не має можливості відвідати офіс мікрофінансової організації.

Як вибрати надійну МФО?

На території України працює велика кількість мікрофінансових організацій, що займаються наданням термінових кредитів. Більшість з них здійснює свою діяльність на законних підставах, що підтверджується відповідними документами. Але є й недобросовісні компанії, головною метою яких є нажива на клієнтах, яким терміново знадобилася фінансова допомога.

У зв’язку з цим багато людей не довіряють МФО. Насправді, щоб не потрапити на шахраїв, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Для початку необхідно ознайомитися з рейтингом мікрофінансових організацій в інтернеті, вивчити відгуки клієнтів, а також поцікавитися, чи є в організації реальний офіс. Таким чином ви зможете звести ймовірність обману до мінімуму. Крім цього, під час оформлення заявки або підписання документів, вкрай важливо детально ознайомитися з усіма положеннями Договору про співпрацю. Щоб уникнути проблем в майбутньому, необхідно детально вивчити умови кредитування, які пропонує та чи інша мікрофінансова організація.

В яких випадках МФО може відмовити в терміновому кредиті, і як цього уникнути?

Мікрофінансові організації, що працюють на території України, лояльно ставляться до людей, які звертаються до них за терміновою фінансовою допомогою. Вони відмовляють в кредиті в рідкісних випадках. Найчастіше, це пов’язано з наданням недостовірної інформації про позичальника, непогашеними боргами або невідповідністю вимогам до позичальника, встановленим МФО.

Гарантією отримання термінового кредиту є постійна і сумлінна співпраця з мікрофінансовими компаніями. При цьому важливо пам’ятати, що розраховувати на суттєве збільшення коштів після першого погашеного кредиту не варто – лише після кількох звернень заявка на отримання коштів буде одержувати схвалення в найкоротші терміни!

Особливості погашення термінового кредиту

На сьогоднішній день погасити заборгованість по кредиту, оформленому в МФО так само просто, як і оформити заявку на отримання коштів. Зробити це можна не тільки в офісі компанії, але і в касі одного з українських банків. Також можна скористатися терміналом самообслуговування. При отриманні коштів позичальнику будуть видані реквізити МФО, за якими він зможе оплачувати заборгованість.

У разі прострочення необхідно повідомити представників організації про неможливість внести необхідну суму на рахунок. У більшості випадків, МФО ставляться до своїх клієнтів лояльніше, ніж великі банки, тому пропонують оформити так звану пролонгацію позики.

Rate article