Взяти кредит в Києві

Кредит – вид економічних відносин, за яких одна сторона надає другій стороні певну суму коштів або іншу матеріальну цінність у борг. Друга сторона зобов’язується повернути товар по закінченню певного терміну часу. Позичальник також повинен виплатити кредитору обумовлені відсотки у вигляді комісії.

Взяти кредит в Києві можна за різних обставин: відсутність офіційного працевлаштування, погана кредитна історія і так далі.

Кредит у Києві з поганою кредитною історією

Кредитна історія – виконання позичальником повернень позик, а також порушення або дотримання обумовлених термінів по внесенню часткових внесків. Погана кредитна історія вказує на те, що клієнт порушив умови договору з відшкодування позичених коштів. Наявність такої історії може викликати певні складнощі в отриманні нової позики.

Однак отримати кредит в Києві з поганою кредитною історією все-таки можна. Для цього варто знайти кредитну організацію, яка не буде дивитися на кредитну історію. До таких організацій відносяться:

 • кредитні брокери. Ними може бути як часта фізична особа, так і юридична організація. Однак при зверненні до даного виду банківської установи позичальник змушений буде сплатити комісію в розмірі 5-10% від суми кредиту;
 • онлайн-сервіси кредитування. Такі компанії можуть видати лише невелику суму грошових коштів, проте відсоток виплат не буде занадто високим.

Важливо пам’ятати, що будь-який кредит буде виданий лише певним групам осіб. Позичальник обов’язково повинен відповідати наступним вимогам оформлення кредиту:

 • вік від 21 до 70 років;
 • трудовий стаж становить мінімум один рік;
 • офіційне громадянство України;
 • платоспроможність.

Для того, щоб взяти кредит з поганою історією, в перші спроби можна оформити невелику позику. Борг необхідно повернути у відповідний термін, без затримок і прострочень. Деякі банківські установи негативно ставляться до дострокового погашення позики, тому вносити депозити краще в обумовлені терміни. Після того, як клієнт повернув всю суму з відсотками в термін, банк може “пом’якшати” і видати йому більшу суму наступного разу.

Кредит в Києві терміново

Взяти швидку позику найкраще в мікрофінансовій організації (МФО). Оформити заявку на кредит в Києві терміново можна як в особистому офісі компанії, так і на інтернет-сайті.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Оформлення термінової позики не вимагає великого пакету документів. Для онлайн-позики досить буде внести в анкету наступні дані:

 1. Паспортні дані;
 2. Номер ідентифікаційного коду;
 3. Номер кредитної картки, на яку позичальник хоче отримати позику.

Онлайн-позики, зазвичай, видаються терміном до 30 днів. Клієнт повинен повернути позичену суму разом з відсотками до закінчення даного терміну. Якщо ж у позичальника немає такої можливості, це створить йому репутацію несумлінного платника, тобто негативно вплине на його кредитну історію.

Більшість МФО видають кредит у розмірі 5 000-15 000 гривень. Однак максимальна сума, зазвичай, доступна лише постійним клієнтам компанії. Для тих, хто звертається вперше, максимальна сума може становити 4-5 тисяч гривень.

Кредит у Києві без довідки про доходи

Існує ряд банків і МФО, готових видати кредит в Києві без довідки про доходи. Багато фінансових компаній видають позики на тривалий термін і розміром до 80 000 гривень.

Проте оформляти позику без довідки про доходи без вивчення всіх нюансів договору не можна. Недбале вивчення умов і вимог може викликати серйозні проблеми в подальшому поверненні коштів.

Перед тим, як взяти кредит, необхідно звернути увагу на такі фактори, як регулярність виплат і розмір відсотка. При заповненні заявки клієнту необхідно вказати справжні дані про себе, свої місця проживання і роботи. Співробітники банку легко можуть перевірити достовірність інформації. Зазначення недостовірної інформації у 97% випадків призведе позичальника до чорного списку недобросовісних платників. Мало який банк захоче зв’язуватися з такою ризикованою групою осіб, що значно скоротить можливості клієнта отримати новий кредит.

Також рекомендується подати заявки на видачу кредиту в кілька банківських компаній. Перед цим важливо уважно вивчити всі умови, щоб підібрати найбільш оптимальний варіант.

Всі виниклі питання варто відразу ж поставити кредитору. Це допоможе уникнути можливої плутанини.

Кредит у Києві без офіційного працевлаштування

Існує кілька способів отримання позики безробітній людині. Головними умовами як і раніше залишаються офіційне громадянство України і досягнення віку в 21 рік.

Отримати кредит в Києві без офіційного працевлаштування можна такими способами:

 1. МФО. Більшість таких компаній не дивляться на кредитну історію і наявність офіційного місця роботи. Для отримання кредиту позичальнику достатньо буде заповнити анкету за допомогою онлайн-сервісу. В середньому, МФО може видати кредит до 20 000 гривень.
 2. Приватна позика. Такий вид кредиту видається і готівковими коштами, і шляхом переказу на банківську картку. Однак приватні кредитори вимагають пристойну процентну ставку, яка, в середньому, становить 10-15% від суми кредиту.
 3. Позика під заставу майна. Кращою гарантією виплати кредиту для більшості банківських організацій є заставне майно. Якщо позичальник пропонує в якості застави автомобіль або іншу нерухомість, сума якої покриє розмір позики у разі невиплати, то багато банки видадуть кредит без довідки про доходи. Головне — це наявність у клієнта власності на заставне майно.

Кредит у Києві готівкою

Отримати кредит в Києві готівкою може кожен позичальник. Майже кожен банк і МФО видають даний тип позики. Для отримання позики знадобляться такі документи:

 • ідентифікаційний номер;
 • паспорт;
 • поручитель (якщо мова йде про велику суму);
 • довідка з місця роботи, в якій вказана заробітна плата за минулі півроку роботи. Пенсіонери також повинні будуть надати пенсійне посвідчення та довідку з Пенсійного Фонду.

ОТП Банк

У більшості випадків, якщо позичальник бажає отримати кредит до 50 000 гривень, то банк видасть йому цю суму без поручителів, застави, довідки про доходи.

Такий варіант кредиту є найбільш вигідним, адже він володіє тривалим терміном повернення і прийнятними процентними ставками.

Rate article