Взяти кредит в Миколаєві

Кредит – різновид фінансових угод, суть яких полягає в тому, що одна сторона передає грошову суму або іншу матеріальну цінність другій стороні. В майбутньому позичальник зобов’язується повернути борг і виплатити комісійні відсотки.

Взяти кредит в Миколаєві може будь-який житель України з будь-якими обставинами: відсутність поручителів, офіційного працевлаштування, хорошої кредитної історії і так далі. Для цього лише слід уважно ознайомитися з викладеними нижче порадами, які допоможуть взяти кредит під низькі відсотки!

Кредит в Миколаєві з поганою кредитною історією

Кредитна історія — це записи банку про клієнтів. У них заносять інформацію про кількість і розміри взятих позик, наявність або відсутність прострочень у виплатах депозитів та інші подібні деталі.

Погана кредитна історія виникає, якщо клієнт затримує виплату боргу, не дотримується прописаних умов кредитного контракту або порушує їх ще яким-небудь чином. Кредитна історія зберігається в Українському бюро кредитних історій протягом десяти років, незалежно від того, погана вона чи хороша.

Кредит у Миколаєві з поганою кредитною історією
Кредит в Миколаєві з поганою кредитною історією

Однак кредит в Миколаєві з поганою історією все ж можливий. Спершу рекомендується виправити стан кредитної історії одним з описаних далі способів.

При наявності незакритого кредиту погасити його в найкоротші терміни. За чинним законодавством України, банк має право подати на позичальника до суду, якщо той тривалий час не відшкодовує позичені кошти та відсотки накопичення.

Скористатися послугою реструктуризації боргу, доступною в будь-якій кредитній організації. Така послуга дозволяє позичальникові повернути прострочений борг по частинах за певну кількість часу.

Оформити кілька мікропозик в мікрофінансовій організації і погасити їх. Працівників МФО не хвилює стан кредитної історії клієнта, тому за допомогою їхніх послуг можна швидко покращити її. Для цього позичальник повинен оформити кілька маленьких позик і у відведений термін погасити їх. Варто пам’ятати, що відкривати відразу кілька позик не рекомендується, адже це не позначиться на кредитній історії позитивним чином. Брати новий кредит потрібно тільки після закриття старого.

Для того, щоб отримати будь-який кредит, потенційний позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

  • бути платоспроможним;
  • володіти офіційним громадянством України;
  • перебувати у віці 21-70 років;
  • мати мінімальний трудовий стаж, що становить один рік.

Деякі банки готові видати кредит людям, молодше двадцяти одного року і старше сімдесяти років. Зазвичай це прописано в їхніх умовах або пропозиціях.

Кредит у Миколаєві без офіційного працевлаштування

Отримати кредит в Миколаєві без офіційного працевлаштування може бути непросто. Справа в тому, що з юридичного боку, неофіційно працюючі жителі відносяться до категорії безробітних.

Однак оформити таку позику можна, якщо мова йде про невелику суму грошових коштів. Наприклад, позичальник може купити в кредит телефон, проте для цього його начальник повинен підтвердити, що він дійсно працює в його компанії і є платоспроможним. У разі, якщо клієнт не виплатить оформлений борг, банк має право конфіскувати куплений ним телефон.

Існує ще кілька способів отримати позику при відсутності офіційної роботи:

  1. МФО. Працівники подібної організації не стануть перевіряти наявність працевлаштування своїх клієнтів. Для отримання боргу позичальник заповнює анкету, у якій вказує свої паспортні дані, ІПН, приблизну заробітну плату і ще деяку особисту інформацію. У середньому, такі фірми видають в борг до 20.000 гривень, з терміном дії 7-30 календарних днів;
  2. Кредитна картка з обмеженим лімітом. Позичальник може оформити нову кредитну карту, проте вона буде зі значно зниженим лімітом. Такий спосіб дає клієнту можливість отримати кредит в банку до 100.000 гривень і володіє пільговим період погашення в 62 дні. Протягом цього часу відсотки не нараховуються;
  3. Позика під заставу майна. Кращим варіантом для отримання схваленої заявки є закладення особистого майна клієнта. Позичальник може запропонувати у вигляді застави тільки той матеріальний предмет, який у разі несплати боргу, повністю покриє кредит і процентні накопичення. Майно в якості застави буде перебувати у власності банку, поки клієнт повністю не сплатить борг. Таке майно в обов’язковому порядку має бути ліквідним (що перераховується в гроші). Позичальник також повинен володіти правом власності і надати документацію, що офіційно підтверджує це.

Кредит у Миколаєві без довідки про доходи

За умови, що потенційний позичальник є офіційним громадянином України, який досяг віку двадцять один рік і має офіційний або неофіційний (пенсія, стипендія і так далі) дохід, у нього є шанси отримати кредит у Миколаєві без довідки про доходи. В даному випадку найкращою гарантією в отриманні схваленої заявки стане наявність хорошої кредитної історії. Чиста кредитна історія (тобто її відсутність) теж може значно підвищити шанси на отримання боргу. Однак деякі банки готові видати кредит і при наявності поганої кредитної історії, і при відсутності довідки про доходи.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Важливим критерієм також стане офіційне працевлаштування потенційного клієнта. Така група людей може отримати навіть іпотечний кредит. Однак при відсутності офіційної роботи, позичальник також може оформити позику, тільки значно меншого розміру. Одружена пара, в якій один з членів сім’ї не працює, також має високі шанси на оформлення позики. Приміром, працююча дружина може виступити усним поручителем непрацюючого чоловіка і навпаки. Це буде гарантією для банку, що підтверджує сумлінність одного з подружжя у виплаті депозитів.

Ще одним варіантом може стати застава майна. Правила все ті ж: позичальник є офіційним власником предмета. Майно ліквідне і зможе покрити загальну з відсотками суму боргу, якщо заявник буде не в змозі повернути його самостійно.

У багатьох банківських установах існує безліч різноманітних програм. Вони дають будь-якому клієнту можливість отримати позику на певну суму грошових коштів. При відсутності довідки про доходи необхідно уважно ознайомитися з умовами кредитного договору. Всі виниклі питання варто відразу поставити кредитору, щоб уникнути проблем або плутанини в майбутньому.

Rate article