Як іноземцю оформити кредит в Україні?

З труднощами при отриманні кредитів стикається більшість пересічних громадян України. Це пов’язано як з непростою політичною та економічною ситуацією в країні, так і з кредитними історіями і фінансовими можливостями самих потенційних позичальників.

Якщо говорити про громадян інших держав – ситуація ще складніша. Крім означених проблем з’являється додатковий негативний фактор у вигляді відсутності українського громадянства, а його наявність для більшості банків – одна з основних вимог до кредитованих осіб. Проте, в іноземців є шанси отримати кредит в Україні, хоча часто для цього доводиться докладати значних зусиль.

Де в Україні можуть отримати кредит іноземці

Ймовірність схвалення заявки на кредит для іноземців буде високою, якщо громадянин іншої держави звернутися в будь-який з банків, офіційно діючих в Україні. Більше того – часто такі фінансові організації схвалюють навіть великі суми і готові оформляти для іноземців іпотечні позики. Самі банки практично нічим не ризикують, так як забезпеченням кредиту буде іпотечне житло.

Гірше йдуть справи зі споживчими кредитами. Незважаючи на те, що їх розмір менше, ніж у іпотечних, банки  частіше відмовляють іноземцям навіть при хорошій кредитній історії і наявності всіх необхідних документів.

У таких випадках потенційний позичальник може спробувати звернутися в інші кредитні організації. Але і вони не завжди згодні розглядати такі заявки. Якщо ж подібні кредитори схвалять позику на поступки вони не підуть. Іноземцю для отримання грошей, доведеться надати навіть більше документів і всіляких довідок, ніж жителю України, а відсотки будуть непомірно високими.

Як оформляються кредити для іноземців в режимі онлайн

В таких випадках діють кілька обов’язкових основних правил:

  1. При бажанні без проблем користуватися кредитними послугами в Україні іноземець може не проживаючи в цій країні постійно, але зобов’язаний мати дозвіл на постійне проживання. Без цього документа жодна офіційна фінансова установа України не видає кредити ні на яких умовах.
  2. Маючи вид на проживання, потенційний позичальник повинен прожити на території України не менше 12 місяців. Великим плюсом буде документальне підтвердження цього. Підійдуть довідки з місця роботи, документи з контрольних органів за місцем прописки або з поліції.
  3. Позичальник повинен бути офіційно працевлаштований, але одного лише офіційного місця роботи мало. Рівень доходу людини повинен бути вище середнього, щоб банк був упевнений в платоспроможності кредитованого. Позичальник повинен надати з місця роботи підтвердження про працевлаштування та довідку про доходи.
  4. Крім посвідки на проживання іноземний громадянин повинен мати прописку. Без неї в отриманні кредиту за статистикою відмовляють більше 95% кредитних організацій.
  5. Істотно підвищити шанси на отримання кредиту допоможе наявність заставного майна. В основному це автомобілі або нерухомість. Не завадить і надійний поручитель, а в ідеалі має бути і те й інше. Формальної наявності поручителя і його повних і актуальних персональних даних недостатньо. Ця особа повинна особисто підтвердити про те, що йому відомо про кредит. Також поручитель повинен дати на це письмову згоду. Також йому потрібно поставити підпис у відповідній графі кредитного договору.
  6. Головний нюанс полягає в тому, що багато з організацій і банків, згодні видати кредит іноземцю. А вважають за краще робити це дистанційно, в режимі online. Але для оформлення всіх документів і надання необхідних довідок з боку позичальника необхідна його присутність в стаціонарному відділенні. У зв’язку з цим процедура отримання кредиту і його оформлення може зайняти тривалий час. Час піде на обробку даних в електронній системі і фізичні візити позичальника в офіс кредитора.

 

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
MoneyVeo
15 min. Yes 10000 грн. 50 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
KF.UA
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-180 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Promo
dinero
15 min. Yes 15000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
15000 грн.кредит
👁 0
Alex Credit
15 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  наличными 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
MyCredit
10 min. Yes 10000 грн. 100 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Cashberry
3 min. Yes 5000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
5000 грн.кредит
👁 0
Studentloan
15 min. Yes 10000 грн. 300 грн. кредит на visa кредит на mastercard 7-30 днів
10000 грн.кредит
👁 0
Best-Credit
15 min. Yes 10000 грн. 1000 грн. кредит на visa кредит на mastercard 61-90 днів
10000 грн.кредит
👁 0

Отримання кредитів в ломбарді

Варіант отримання кредиту в ломбарді для іноземця виглядає більш привабливим. Адже спрощено процес його оформлення, а необхідні документи надаються в мінімальній кількості. Основними будуть служити вид на перебування в Україні (постійне або тимчасове), віза і паспорт.

Якщо передбачається видача великого кредиту, для якого необхідно надати заставне майно, потрібні і супутні документи на нього.

У випадках, коли під заставу залишається автомобіль, такими документами можуть служити тільки техпаспорт. Або договір купівлі-продажу, в яких власником є потенційний позичальник. Так як за законом заставою не може виступати чуже майно. Також і довіреність на чужий транспортний засіб в цій ситуації не підійде.

Право власності на ювелірні вироби або побутову та комп’ютерну техніку не потрібно. Досить пред’явити чек про придбання цих речей. Часто не потрібно навіть і його. Адже співробітники ломбарду можуть попросити надати лише оригінальну упаковку товару.

Rate article