Як оформити кредит в БыстроЗайм із зарахуванням на карту, ставка від 0 відсотків

Що робити, якщо терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко? Можна звернутися до родичів або друзів, але це не гарантує позитивний результат. Найбільш розумним варіантом буде оформлення кредиту в мікрофінансовій організації, що діє на території України.

БыстроЗайм — це одна з небагатьох мікрофінансових організацій, яка дозволяє своїм клієнтам отримати кредит на карту онлайн, готівкою або у банку.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
БыстроЗайм
15 min. Yes 10000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard  Банк  готівкою 7-30 днів
10000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Детально про кредити в БыстроЗайм

Компанія БыстроЗайм — хороший фінансовий помічник багатьох українців, яким потрібні гроші на відносно короткий термін. Працюючи на вітчизняному ринку кредитування більше 6 років, вона завоювала довіру тисяч клієнтів, які залишають тільки позитивні відгуки про її роботу.

Быстрозайм

1.1 Процентна ставка по кредиту

Клієнти компанії БыстроЗайм відзначають вигідні умови кредитування. Перш за все, їх приваблює можливість для новачків оформити безвідсотковий кредит, якщо його сума не перевищує 2 тисяч гривень. Ще однією умовою оформлення такого кредиту є те, що користуватися ним можна не довше 16 днів. Повторно звертаючись в компанію, за користування мікропозик доведеться заплатити 2% в день. Для розрахунку остаточної суми, яку знадобитися заплатити по кредиту, на сайті компанії є калькулятор. Він дасть вам можливість порахувати відсотки на кредит в БыстроЗайм. На ньому відображається сума кредиту, процентна ставка, загальна сума боргу і дата, до якої його необхідно все сплатити. При наявності промокоду при оформленні позики можна отримати знижку.

1.2 Які вимоги пред’являються до клієнта?

Компанія Быстрозайм лояльно ставиться до своїх клієнтів. Керуючись нормами чинного законодавства України, вона пред’являє до них такі вимоги:

 • вік від 21 до 75 років;
 • наявність паспорта, що підтверджує громадянство України та ідентифікаційного коду;
 • наявність банківської картки одного з банків, що працюють на території України. Після схвалення заявки на неї будуть перераховані кредитні кошти;
 • номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

1.3 Переваги та особливості кредитування в БыстроЗайм

Перед оформленням кредиту необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками мікрофінансової організації, в яку планується звернутися. До переваг компанії Быстрозайм, які відрізняють її від інших МФО, слід віднести:

 • можливість продовження кредиту терміном до двох тижнів;
 • отримання кредиту на суму до 10 тисяч гривень у разі повторного звернення;
 • наявність декількох варіантів отримання кредитних коштів (готівкою в касі банку або на карту);
 • зручність погашення кредиту;
 • мінімальна кількість документів для отримання кредиту. Клієнту не потрібно надавати довідку про доходи або працевлаштування;
 • проведення акцій для постійних клієнтів і новачків (бальні нарахування для отримання безвідсоткових днів користування кредитом).

При оформленні позики слід знати деякі особливості роботи мікрофінансової організації, а саме:

 • великі штрафи при несвоєчасному погашенні кредиту;
 • розраховувати на кредит можуть особи, які досягли 21 року, а не 18 років, як у інших МФО.

2. Як оформити позику?

Мікрофінансова організація БыстроЗайм зарекомендувала себе з кращого боку. Клієнти відгукуються про неї, як про стабільну і надійну компанію. Вони відзначають зручність оформлення заявки і швидке отримання кредитних коштів. Головне – слідувати інструкції і грамотно заповнювати поля, зазначені на офіційному сайті МФО.

https://youtu.be/O7kVW-8JZ5o

2.1 Покрокова інструкція

Вся процедура оформлення кредиту для клієнта, який вперше звернувся в компанію, займе не більш півгодини. Так що отримати кредит в Быстрозайм зможе будь-який громадянин України. Ось що потрібно зробити, щоб отримати позику:

 1. На кредитному калькуляторі ввести необхідну суму і термін кредиту;
 2. Заповнити форму українською мовою, ввести свої особисті дані. Перед клієнтом по черзі відкриється декілька сторінлк. На них необхідно вказати ПІБ, дату народження, телефон, електронну пошту, паспортні дані, ідентифікаційний код, місце проживання, освіту та інші відомості, які вимагає система;
 3. Внести дані банківської картки з подальшим проведенням її верифікації.
Быстрозайм
Быстрозайм – отримання кредиту за 10 хвилин!

Після виконання всіх необхідних дій клієнт підтверджує свій запит і відправляє його на обробку. Результати розгляду заявки приходять у вигляді смс-повідомлення на телефон клієнта. Також ознайомитися з ними можна в особистому кабінеті на сайті МФО.

2.2 В яких випадках клієнт отримує відмову?

Відмова в кредиті пояснюється наступними причинами:

 • не оновилися дані про нещодавно погашений попередній кредит;
 • помилки при оформленні заявки;
 • вказані недостовірні дані про позичальника;
 • не дійсна банківська картка клієнта;
 • неправильно вказано номер мобільного телефону, в результаті чого з клієнтом не можуть зв’язатися співробітники мікрофінансової компанії.

3. Що потрібно знати про повернення кредиту, і за яких умов проводиться його пролонгація?

Через велику конкуренцію на українському ринку кредитування МФО намагаються створити всі умови для комфортного співробітництва з клієнтами. Компанія Быстрозайм доклала всіх зусиль для того, щоб їм було легко і просто розрахуватися зі своїми боргами.

3.1 Декілька способів повернення кредиту

Клієнт, який отримав кредит в компанії Быстрозайм, може погасити його наступним чином:

 • інтернет-банкінг;
 • відділення одного з банків, що працюють на території України;
 • в одній з філій компанії Быстрозайм, розташованих у великих містах країни;
 • через термінали, які є практично в кожному магазині, супермаркеті або на вокзалі.

3.2 Чи можна продовжити позику при простроченні кредиту?

Якщо кредит прострочений всього на кілька днів, штраф не нараховується. Через п’ять днів за прострочені виплати почнуть нараховуватися відсотки (2,64% від суми кредиту).

Для того щоб уникнути проблем, пов’язаних зі стягненням боргу третіми особами, можна продовжити договір кредитування. Для цього необхідно завчасно зв’язатися зі співробітниками компанії і обговорити всі можливі варіанти виходу з ситуації. Це допоможе уникнути штрафів і проблем з правоохоронними органами.

3.3 Промокод БыстроЗайм

Дуже часто компанія Быстрозайм роздає новим клієнтам промокоди на перший кредит зі зниженою процентною ставкою. Знайти промокоди можна на спеціальних сайтах купонів або підписавшись на нашу розсилку по електронній пошті. Також можна підписатися на повідомлення на офіційному сайті. Так ви зможете отримувати кращі промокоди і дізнаватися про нові бонуси і акції компанії Быстрозайм.

4. Контакти БыстроЗайм

Адреса: 69037, М. Запоріжжя, вул. незалежної України, буд. 39-а, оф. 25

Гаряча лінія: 0 800 507 570

Електронна пошта: bistrozaim@bistrozaim.ua

Оформити кредит у БыстроЗайм

5. Відгуки БыстроЗайм

Плануєте подивитися відгуки про компанію видачі швидких кредитів Быстрозайм? На нашому порталі ви зможете дізнатися різні відгуки про даного кредитора. Варто відзначити, що мікрокредитна організація Быстрозайм вже не перший рік видає кредити в онлайн режимі майже всім бажаючим з хорошою процентною ставкою без застави! Чимало людей щодня оформляють кредит саме в компанії БыстроЗайм. Безумовно, перед оформленням кредиту, потрібно перевірити репутацію фірми. Лише в даному випадку у вас з’явиться можливість взяти кредит з низькою процентною ставкою і хорошими шансами на повторні позики.

Rate article