Як отримати кредит в CCloan без відсотків, відгуки клієнтів

CCloan — відома українська компанія, що працює в сфері кредитування з 2016 року. Вона здійснює свою діяльність не лише в Україні, але і в Грузії і Казахстані, і пропонує вигідні кредити без довідки про доходи за 10 хвилин.

Компанія всього за декілька років видала кредитів на мільйони гривень і щороку цей показник тільки збільшується. Тут можна взяти позики онлайн на карту банку протягом декількох хвилин.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Ccloan
15 min. Yes 15000 грн. 400 грн. кредит на visa кредит на mastercard 5-30 днів
15000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Як працює і що пропонує компанія CCloan?

CCloan – мікрофінансова організація, що пропонує вигідні умови оформлення кредиту через інтернет. Тепер вирішити свої фінансові проблеми можна, не виходячи з дому, або офісу. Незважаючи на те, що кредити від CCloan вважаються одними з найбільш затребуваних і популярних в Україні, перед оформленням, необхідно ознайомитися з умовами роботи компанії, її перевагами, вимогами до клієнтів і т. д.

1.1 Процентні ставки від компанії CCloan

Клієнти, які звернулися в CCloan вперше, можуть отримати кредит під 0,01%. Це одна з найвигідніших пропозицій на українському ринку кредитування. Що стосується повторного кредиту, то він обійдеться дорожче – під 1,33%. Плануючи взяти позику в мікрофінансовій організації, слід знати, що на відміну від банку, де відсотки нараховуються щомісяця, тут сума буде збільшуватися щодня.

За допомогою кредитного калькулятора можна розрахувати суму, яку доведеться заплатити за користування кредитом протягом певного терміну.

1.2 Умови оформлення кредиту

Як і всі інші мікрофінансові організації, що працюють через інтернет, компанія CCloan виставляє мінімальні вимоги до позичальників, передбачені чинним законодавством України. Отримати кредит в МФО набагато швидше і зручніше, ніж в банку. Для цього буде потрібно:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • доступ до мережі інтернет;
 • діючу банківську картку, оформлену на позичальника;
 • номер мобільного телефону.

Слід зазначити, що мікропозика видається особам віком від 20 до 65 років.

1.3 Переваги оформлення кредиту в CCloan

Процедура оформлення кредиту в компанії CCloan досить проста і зрозуміла. До того ж, вона займає небагато часу. Клієнти, яким вже доводилося брати кредит, відзначають наступні переваги співпраці з компанією:

 1. Цілодобова робота онлайн-сервісу;
 2. Наявність гарячої лінії, по якій є можливість в будь-який час отримати допомогу працівників компанії CCloan;
 3. Швидкий розгляд заявок, що не перевищує 10 хвилин;
 4. Зручна і проста реєстрація на сайті МФО;
 5. Можливість пролонгації позики;
 6. Отримання кредитних коштів на картку через інтернет, не виходячи з дому чи офісу;
 7. Наявність декількох способів оплати боргу, які пропонує компанія;
 8. Спеціальні акції та пропозиції, завдяки яким клієнт може взяти кредит на вигідних умовах;
 9. Збереження особистої інформації клієнтів.
 10. Низька процентна ставка для позичальників, які беруть кредит вперше.
Переваги оформлення кредиту в CCloan
Переваги оформлення кредиту в CCloan.

1.4 Особливості кредитування CCloan

Сервіс має деякі особливості, які слід враховувати при оформленні кредиту:

 1. Заявки можна подавати 24 години на добу, але розглядаються вони в той час, коли працює офіс;
 2. Клієнт, який вперше звернувся в компанію CCloan, може розраховувати на суму, що не перевищує трьох тисяч гривень.
 3. Прострочення платежу загрожує високими відсотками і штрафами, тому рекомендується своєчасно оплачувати кредит.

2. Як оформити кредит?

Для оформлення кредиту, необхідно дотримуватися деяких правил і дотримуватися покрокової інструкції для співпраці з компанією. Також необхідно бути готовому до того, що МФО може відмовити в позиці.

https://youtu.be/s96LM84aMI0

2.1 Інструкція з оформлення позики в CCloan

 1. Виберіть необхідну вам суму і тривалість кредитування, дізнайтеся, скільки відсотків буде нараховано і коли необхідно погасити борг.
 2. Пройдіть реєстрацію, заповнивши спеціальну форму, в якій необхідно вказати свою електронну адресу і номер мобільного телефону. На нього надсилається код, який вводиться для її завершення.
 3. Отримайте доступ до особистого кабінету, заповнивши реєстраційну форму і створивши свій обліковий запис. Для цього необхідно надати свої особисті дані. Система попереджає клієнта про те, що кредитні кошти можна отримати на карту, зареєстровану на його ім’я.
 4. Введіть відомості про своє місце роботи, посади, доходи. Також потрібно ввести контактний номер телефону людини, яка підтвердить інформацію про вас.
 5. Вкажіть адресу, за якою ви проживаєте і прописку.
 6. Прикріпіть фото до своєї анкети.
 7. Вкажіть дані своєї банківської картки. Перед переказом коштів вона проходить верифікацію. Для цього на ній буде заблокована зазначена вами сума.
 8. Введіть ще один код, який прийде на ваш телефон. Це необхідно для прийняття заявки на розгляд.

 

Як отримати кредит в CCloan без відсотків, відгуки клієнтів
Як отримати кредит у ccloan.ua всі переваги оформлення позики.

2.2 Причини відмови в кредиті

До основних причин відмови можна віднести:

 • прострочену банківську картку;
 • оформлення повторного кредиту відразу ж після погашення попереднього, через що не встигли оновитися дані в кредитному бюро;
 • помилки, допущені при оформленні кредиту;
 • пропущені поля в анкеті.

2.3 Промокод CCloan

Якщо ви хочете отримати кредит на вигідних умовах в даній компанії, вам варто підписатися на повідомлення на офіційному сайті. Або ж ви можете взяти участь в нашій емайл розсилці, де зібрані кращі пропозиції від провідних кредиторів МФО України.

3. Погашення, прострочення і продовження кредиту

Для того щоб кредитна історія була чистою, а кредит не приніс неприємностей, необхідно знати деякі особливості його погашення і продовження. Також слід знати, до чого потрібно бути готовому в разі його прострочення.

3.1 Способи погашення

Для погашення кредиту можна скористатися одним з таких способів:

 • через особистий кабінет;
 • у касі одного з українських банків;
 • через термінал.

3.2 Які наслідки очікують клієнта компанії в разі прострочення?

Після настання крайньої дати оплати боргу клієнту надається ще три додаткових дні, протягом яких необхідно погасити заборгованість. Якщо борг не оплачений, налічується пеня — 6% від суми, взятої в борг. З четвертого дня процентна ставка збільшується на 3%. Якщо клієнт не намагається вирішити свої фінансові проблеми, за справу береться колекторська служба.

3.3 Продовження позики

У разі необхідності можна продовжити кредит максимум на 29 днів. Слід зазначити, що для пролонгації кредиту потрібно сплатити відсотки, які накопичилися за весь термін його користування. Відстрочці підлягає тільки виплата самого тіла кредиту. Продовження позики позбавить від нарахування пені і підвищення кредитної ставки.

4. Контакти CCloan

Адреса: вулиця Басейна, 6, Київ, Україна, 01024
Час роботи: Цілодобово
Телефон: +380 93 583 1177
Електронна пошта: help@ccloan.com.ua

Оформити кредит у CCloan

5. Відгуки CCloan

Не знаєте, де перевірити відгуки про CCloan? На нашому сайті можна знайти непідробні відгуки по даному кредиторі. Необхідно зазначити, що фірма CCloan тривалий час видає невеликі позики користувачам з низькою процентною ставкою! Також вибору майбутніх позичальників пропонуються різні терміни кредитування. Проте перед тим, як ви візьмете кредит, варто все перевірити ще раз у відгуках. Тільки так ви можете взяти позику без прихованих платежів.

Rate article