Як швидко оформити позику в SOS credit. Відгуки про кредитора

SOS Credit працює на українському ринку кредитування з 2015 року. За ці декілька років українським громадянам успішно були видані тисячі кредитів. Мікрофінансова організація входить до складу відомої нідерландської компанії Credit Holding B. V.

Багато користувачів вже встигли скористатися фінансовими послугами компанії і оцінити їх якість у своїх відгуках.

Порівняти
Термін отримання Перший кредит безкоштовно* Максимальна сума Мінімальна сума Спосіб отримання Період кредитування Рейтинг Оформлення
Sos Credit
1 min. Yes 3000 грн. 500 грн. кредит на visa кредит на mastercard 1-30 днів
3000 грн.Оформити кредит
👁 0

1. Які умови кредитування пропонує компанія SOS Credit?

Наданням мікрокредитів займається велика кількість мікрофінансових організацій. Перш, ніж вибрати одну з них, необхідно ретельно вивчити умови кредитування: розміри кредитних ставок, вимоги до позичальників, переваги та особливості компанії.

1.1 Під який відсоток видається кредит, і на яку суму розраховувати?

Почнемо з того, що завдяки цілодобовій роботі компанії оформити кредит в SOS credit можна в будь-який час. Мінімальна сума позики становить 300 гривень, а максимальна – 3 тисячі гривень. Сума кредиту збільшується до 10 тисяч гривень за умови своєчасного погашення попередніх позик і позитивної кредитної історії. Слід зазначити, що кредит можна оформити на термін від 1 до 30 днів.

SOS Credit

Річна процентна ставка становить 584%. Її розмір знижується для клієнтів, що беруть участь в різних акціях, які пропонує компанія. Людина, яка вперше звернулася в МФО, має можливість отримати позику на термін до 10 днів під 0,01% в день. При використанні кредиту більше десяти днів ставка зростає.

Для постійних клієнтів пропонується спеціальна програма лояльності. Вона дозволяє отримати знижку на кредит, що становить 50%. Дізнатися детальні умови нарахування балів згідно з даною програмою можна на офіційному сайті МФО.

1.2 Вимоги до позичальника

Всі без винятку мікрофінансові організації пред’являють ряд певних вимог до своїх клієнтів. Оформити кредит в SOS Credit може фізична особа, яка має українське громадянство і досягла повноліття. Для отримання позики потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код. Для перерахування кредитних коштів необхідна банківська картка, оформлена на ім’я позичальника.

1.3 Переваги та недоліки оформлення кредиту в SOS Credit

Клієнти мікрофінансової організації відзначають наступні переваги співпраці з нею:

 • можливість оформити позику через інтернет;
 • автоматичне прийняття рішення по кредиту;
 • пролонгація кредиту у разі необхідності;
 • можливість дострокового погашення;
 • наявність кількох зручних способів оплати кредиту;
 • програма лояльності, що дає можливість знизити процентну ставку;
 • можливість використання промокодів.

Звертаючись в компанію SOS Credit, слід враховувати значну комісію, яку потрібно заплатити в разі продовження кредитного договору. Співпраця з МФО має ще одну особливість. SOS Credit має право записувати телефонні розмови зі своїми клієнтами, а також використовувати його дані, отримані з відкритих джерел, зокрема, соціальних мереж.

2. Оформлення позики в SOS Credit

Оформлення позики в компанії SOS Credit – нескладна процедура, з якою може впоратися будь-яка людина. Головне – слідувати інструкції і покроково заповнювати всі зазначені системою поля. Сайт компанії є зрозумілим і зручним у використанні.

SOS Credit
SOS Credit – кредит онлайн в Україні за 5 хвилин!

2.1 Покрокова інструкція

На головній сторінці компанії вводиться сума позики і термін, на який вона оформляється. Після введення цих даних клієнт бачить відсотки за користування кредитними коштами та загальну суму до оплати, яка розраховується в автоматичному режимі.

 1. Далі заповнюється анкета. Персональні дані клієнта можуть оброблятися і використовуватися компанією згідно з чинним законодавством України.
 2. Результат розгляду поданої заявки приходить у вигляді смс-повідомлення на телефон або на електронну пошту. Її статус можна відстежувати в особистому кабінеті.
 3. У разі позитивного результату, підписується кредитний договір.
 4. Кошти переводяться на банківську картку клієнта.

 

Однією з основних умов отримання кредитних коштів є верифікація банківської картки. Компанія перевіряє, чи не використовують її шахраї і чи дійсно вона належить клієнту.

Зазвичай рішення по видачі кредиту приймається не більше 20 хвилин. На результат, в першу чергу, впливає достовірність наданих даних, тому слід дуже уважно заповнювати форму.

2.2 З яких причин SOS Credit відмовляє в кредиті?

У більшості випадків, клієнти отримують позитивну відповідь на свою заявку. Тому отримати кредит в Sos Credit дуже просто. Але випадки відмови в кредиті також не виключаються. Серед основних причин можна виділити:

 • непогашена попередня позика, видана компанією SOS Credit;
 • негативна кредитна історія;
 • помилки, допущені при заповненні заявки.

Через кілька днів після отримання відмови можна відправити повторний запит. Але перш ніж це зробити, необхідно усунути допущені раніше помилки.

3. Що потрібно знати про погашення, прострочення і продовження кредиту в компанії SOS Credit?

Звертаючись до МФО, слід пам’ятати, що кредит потрібно погасити у встановлений договором строк. При несвоєчасній оплаті неминучі штрафні санкції. Компанія SOS Credit пропонує зручні способи оплати позики, серед яких можна вибрати найбільш підходящий варіант.

3.1 Способи оплати кредиту

Борг по кредиту можна погасити наступним чином:

 • через особистий кабінет позичальника шляхом онлайн платежу з банківської картки;
 • через термінал самообслуговування;
 • в одному з відділеннь Укрпошти.

Існує можливість дострокового погашення кредиту. У такому випадку відсотки оплачуються тільки за дні користування кредитними коштами.

3.2 Прострочення і пролонгація позики

У разі прострочення відсотки по кредиту не нараховуються протягом 100 днів з дня його виникнення. Сума штрафних санкцій та умови їх нарахування у разі непогашення позики зазначаються в договорі.

В особистому кабінеті доступна така функція, як пролонгація кредиту. Скориставшись нею, клієнт може продовжити термін користування кредитом до 30 днів. Слід зазначити, що пролонгацію можна оформити повторно. Щоб це зробити, необхідно сплатити заборгованість по відсотках і комісію.

3.3 Промокод SOS Credit

Мікрофінансова організація SOS Credit часто пропонує своїм клієнтам привабливі бонуси, які можна обміняти на кращі умови по кредитуванню. Щоб не упустити вигідних акцій, варто стежити за новинами на їх сайті. Таким чином, можна отримати можливість для хорошої позики на картку онлайн.

4. Контакти SOS Credit

Адреса: вул. Почайнинська, 23/54, Київ, 04070

Телефон: +380 800 211 767

Електронна пошта: support@sos-credit.com.ua

Оформить кредит в SOS Credit

5. Відгуки про SOS Credit

Не знаєте, де дізнатися відгуки про SOS Credit? У формі коментарів ви зможете перевірити правдиві відгуки про це МФО. Не зайвим буде згадати, що фірма SOS Credit не перший день видає кредити онлайн малозабезпеченим громадянам на вигідних умовах! Багато людей щодня оформляють кредити у даного кредитора. На нашому фінансовому порталі ви можете дізнатися безліч різних оцінок про вищеописану МФО, які напевно допоможуть вам в оформленні позики!

Rate article